پرسش و پاسخ در coronavirus و رژیم غذایی

آیا ما نیاز به اجتناب از مواد غذایی از خارج می کرونا ویروس منتقل می شود از طریق مواد غذایی ؟

جواب. آن را یک افسانه است. کورونا ویروس منتقله از طریق مواد غذایی است. یک ویروس رشد می کند در یک میزبان (انسان یا حیوان). آن رشد می کند نه در مواد غذایی است.

می توانید یکی کورونا ویروس با مصرف تخم مرغ و یا ماهی ؟

جواب. زمین منبع virus مشکوک است به طور عمده یک حیوان اما دقیق منبع هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است. آن است که به طور کلی توصیه می شود به خوبی طبخ همه non-veg مواد غذایی به عنوان آن را می کشد تمام میکروب ها را کاهش می دهد و هر گونه امکان ویروس برای حفظ خود است.

آیا کرونا ویروس گسترش اگر فرد آلوده دستگیره و یا آماده کردن مواد غذایی ؟
جواب. بله, آن را می توان منتقل شده توسط یک فرد آلوده به کرونا ویروس گسترش آن از طریق قطرات تشکیل شده در طی سرفه و عطسه. بنابراین مواد غذایی آلوده شدن توسط فرد آلوده چیزی است که نمی توان رد کرد.

می توانید یکی از مصرف برخی مواد غذایی خاص است که کمک به ایجاد ایمنی و یا جلوگیری از آلوده شدن توسط Corona virus

جواب. متاسفانه هیچ! یک رژیم غذایی سالم و منظم شیوه زندگی (آب کافی مصرف و خواب مطلوب فعالیت بدنی گزینه های غذایی سالم) به طور طبیعی شامل مواد غذایی غنی از ویتامین C و ویتامین D و روي و ایمنی خوب بوستر

چه اقدامات احتیاطی باید گرفته شود با توجه به مواد غذایی ؟

جواب. a) به طور کامل شستن دست با آب و صابون باید اولویت قبل از دست زدن به غذا و پخت و پز و یا غذا خوردن.
ب) خیس کردن تمام میوه ها و سبزیجات برای حداقل 2 ساعت یا بیشتر. پوشش مواد غذایی و نگه دارید در پستی قفل و یا ظروف هوا تنگ. آن را کاهش می دهد شانس هر انسانی را لمس کنید و یا آلودگی.
ج) اگر احساس ناخوش داشتن حتی یک طبیعی سرماخوردگی و یا سرفه جلوگیری از پخت و پز. اگر غیر قابل اجتناب پوشش دهان خود را با ماسک تمام وقت
د) جلوگیری از خارج مواد غذایی…… مواد غذایی, تازه, میوه, غذا, از کنار فروشندگان غذاهای سرد ( ماست بستنی, دسر یخ زده و غیره)
e) افزایش مصرف مایعات به خصوص نوشیدنیهای داغ مانند آب گرم, سوپ, چای سبز یا چای گیاهی. در نظر گرفتن یک شات از املا آب کمک خواهد کرد که برای افزایش ایمنی
f) ترکیب گیاهان و ادویه جات ترشی جات یا با تزریق در آب و یا به عنوان یک ترکیب در رژیم غذایی روزانه خود را. میخک و دارچین, فلفل سیاه, میخچه, زردچوبه, نعناع , tulsi, زنجبیل, سیر و غیره ممکن است مفید باشد به خصوص اگر شما از گرفتگی یا درد گلو.
g) اجتناب از دخانیات و استفاده بیش از حد از الکل است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de