خانوادگی زمان: وجود دارد می تواند بیش از حد از یک چیز خوب است?

بزرگ, چاق, هندی, مراسم عروسی رفته اغماء. اما برای کسانی که در حال حاضر ازدواج 21-day مستند می توانید تست شادی با هم. اگر هر دو برکت و شوهر حرفه ای هستند در حال حاضر کار از خانه که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه اما یکی آن را دوست دارد و دیگر از آن متنفر آیا بحث در این مورد ؟ پس از آن خواهد بود وجود دارد هیچ فرار به دفتر باشگاه یا پارک یا مرکز.

اضافه کردن کودکان به این اجاق گاز فشار است و آن را مانند Adele set fire to the rain? مجبور ادغام کار و زندگی تقویت شده توسط مجبور به خروج از تمام خانواده کمک خود را به معنای کارهای فوق العاده را دریافت کنید ضرب شده است. جلسات رفتن اکسل ورق های بی پایان ایمیل و غیره. اما در حال حاضر شما همچنین باید به خانه و مدرسه و همچنین سرگرم کردن بچه ها انجام ظروف و لباس آب گیاهان, تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی, mop طبقه نه به ذکر است صبحانه ناهار شام – که بی وقفه گرسنه چرخه. بدون عادلانه تقسیم کار مبارزه-o-متر است که به احتمال زیاد به میمون.

البته وجود دارد دلخواهی خانواده که در حال تبدیل برگشتی به طلا. وجود دارد شوهرانی که در حال پیدا کردن پخت و پز chillest فرم مراقبت از خود, کودکانی که با محبت داشتن پدر و مادر همه را به خود همسران هستند که کشف قهرمانانه ذخایر همدلی و ذن. آنها ممکن است در همان صفحه در هر جنبه ای از coronavirus حالت زندگی است. اما تفاوت های خود را تبدیل به یک فروشگاه متنوع نقاط قوت – جمعی خود را انعطاف پذیری است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>