خانواده ها فایل اول موج Covid-19 پرونده های حقوقی علیه شرکت بیش کارگر مرگ و میر

کارفرمایان در سراسر کشور در حال شکایت توسط خانواده های کارگران که ادعا عزیزان خود قرارداد کشنده موارد Covid-19 در کار قانونی جدید که نشان می دهد خطرات ناشی از بازگشایی محل کار.

Walmart , Inc., Safeway, Inc., Tyson Foods , Inc. و برخی از مراقبت های بهداشتی و امکانات شده اند برای شکایت کرد ناخالص سهل انگاری و یا غیر عمدی پس از coronavirus همه گیر شروع به اتفاق می افتند در ماه مارس است. کارکنان عزیزان ادعا این شرکت قادر به محافظت از کارگران از ویروس کشنده و باید جبران اعضای خانواده خود را به عنوان یک نتیجه. کارگران که جان سالم به این ویروس نیز در حال پیگرد به صورتحساب های پزشکی درآمد آینده و دیگر خسارت پرداخت می شود.

در پاسخ به دعاوی کارفرمایان باید گفت که آنها در زمان مراحل را برای مبارزه با این ویروس از جمله غربالگری کارگران نشانه هایی از بیماری نیاز به آنها با پوشیدن ماسک های بهداشتی فضاهای کاری و محدود کردن تعدادی از مشتریان داخل فروشگاه. برخی از نقطه که در آن غیر ممکن است بدانید که از کجا یا چگونه خود را برای کارگران قرارداد Covid-19 به خصوص آن را به عنوان گسترش بیشتر به طور گسترده ای در سراسر کشور.

جدید کروناویروس ایجاد کرده بهداشت جهانی و بحران اقتصادی مسئول مرگ بیش از 150 ، 000 نفر در ایالات متحده در حالی که زور زدن منابع و موسسات.

این موارد بخشی از یک اتفاق می افتند مسئولیت تهدید رو به شرکت های ایالات متحده از تمام صنایع به عنوان بسیاری از سرگیری عملیات پس از کار کارمندان از راه دور و یا در حال تعطیل در دسترس نباشد برای ماه.

Coronavirus امداد لایحه ای که در مجلس سنا جمهوریخواهان پرده برداری کرد در این هفته خواهد آن را سخت تر برای کارگران به شکایت کارفرمای خود را اگر آنها بیمار در کار است. این قانون پیشنهادی را محافظت می کند و شرکت ها و مدارس و کلیساها از بودن در قبال coronavirus عفونت در ابتدای ماه دسامبر 2019 مگر اینکه آنها عمل کرده و با سوء رفتار عمدی و یا مشغول به شدت غفلت و رفتار است.

این لایحه کلاه خسارت تنبیهی مجموعه ای روشن و قانع کننده-شواهد بار اثبات و افزایش الزامات مورد نیاز برای شخصی-آسیب پرونده های حقوقی. این امر نیز فشار چنین دعاوی به دادگاه های فدرال که به طور بالقوه در حال مطلوب تر به متهمان.

تایسون گیاه در Waterloo, Iowa.

عکس: براندون پولاک/پیک/آسوشیتد پرس

اقدامات صورت مقاومت دموکراتیک-کنترل خانه که در آن سخنران نانسی پلوسی مخالف ایران با مسئولیت برنامه. او می خواهد قانونگذاران به جای تقویت حمایت از کارگران با تقویت ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت قوانین.

کارشناسان حقوقی می گویند ایران با پیشنهادات را به طور قابل توجهی محدود اما نه از بین بردن موارد مطروحه از طرف بیمار کارگران است.

“مقدار دادخواهی در افق بسیار زیاد است” گفت: Harold H. Kim رئیس جمهور ایالات متحده مجلسی, موسسه حقوقی اصلاحات دست از کسب و کار و تجارت ،

اتحادیه های کارگری و طرفداران مصرف کننده می گویند که چند دعاوی واصل شده اند و این که این لایحه در مجلس سنا خواهد انکار جبران خسارت به کارگران آسیب دیده و خانواده های آنان است. حدود 69 اشتغال و کار موارد رقیب که کارگران در معرض و یا به طور بالقوه در معرض این ویروس تا به حال واصل شده که از اواخر ماه جولای به یک coronavirus دادخواهی ردیاب نگهداری توسط شرکت حقوقی Hunton اندروز Kurth.

Sedika Buljic مشغول به کار در تایسون برای 18 سال است. او در ماه آوریل از عوارض Covid-19.

عکس: Buljic خانواده/آسوشیتد پرس

کارفرمایان به ندرت یافت می شوند در قبال کارکنان مرگ و میر وابسته به محل کار. که به دلیل قانونی برای اثبات تقصیر است و به دلیل متحده اغلب محدود کردن چنین شکایت خود را به جبران خسارت کارگران سیستم که به طور معمول محدود کردن پرداخت به بخشی از یک کارگر حقوق و دستمزد پوشش صورتحساب های پزشکی خود را و پرداخت غرامت از کار افتادگی.

کارشناسان حقوقی می گویند این بیماری همه گیر کوروناویروس می توانید تغییر دهید که چگونه چنین مواردی ، اوایل پرونده های حقوقی از طرف بیمار کارگران مرکز در مورد اینکه آیا کارفرمایان به رعایت ایالتی و فدرال دستورالعمل برای کاهش گسترش این ویروس که به سرعت در حال تکامل در مارس و آوریل به خصوص در استفاده از ماسک در زمان در تضاد با یکدیگر است.

کارفرمایان که نمی ارسال بیمار کارگران, صفحه اصلی, اجرای, اجتماعی, فاصله و یا پایبند به ماسک-پوشیدن هدایت می شود مسئول کارشناسان حقوقی می گویند. مواردی که نشان می دهد کارفرما عمل کرده و با سهل انگاری فاحش که نمی توانند توسط سنا پیشنهاد و گاهی اوقات می توانید در خارج از سیستم غرامت کارگران—می تواند در خارج از شهرک دادگاه و یا در نهایت قبل از اینکه دلسوز داوران است.

پدرو زونیگا کار کرده و 22 سال دست زدن به تولید در یک Safeway مرکز توزیع در تریسی, کالیفرنیا. در اواسط ماه مارس او و دیگر کارگران شکایت به سرپرستان که محیط کار بود امن نیست چرا که همکاران آینده شد در بیمار با توجه به پل Matiasic یک وکیل به نمایندگی از این ادعا توسط آقای زونیگا ، آقای Matiasic گفت: مدیریت تهدید به مقابله به مثل در برابر کارگران اگر آنها را نشان نمی دهد تا به عنوان مرکز توزیع گسترده آن ساعت برای پاسخگویی به افزایش مواد غذایی-خرید خواسته است.

آقای زونیگا با فرزندان و اعضای خانواده در لباس هالووین.

عکس: زونیگا خانواده

در 20 مارس بقال ارسال شده در “تیم بحث” یادداشتی در مرکز توزیع با عنوان “Coronavirus خطرات: واقعیت در مقابل داستان است.” نشانه ای که خرس آرم Safeway پدر و مادر Albertsons شرکت ها توصیه می شود در برابر پوشیدن ماسک در محل کار.

“اگر شما سالم هستند, یک, ماسک, نمی خواهد از شما محافظت از دستگاه تنفسی قطره فرد آلوده سرفه کردن” ثبت نام به عنوان خوانده شده. “مناطق باز از ماسک می توانید اجازه دهید آن قطره در.”

در آوریل 4, آقای زونیگا—لرزش سرفه و تب—رفت و به منطقه ای در بیمارستان پس از گرفتن Covid-19 آزمون که برگشتم مثبت است. روز بعد او منتقل شد به بخش مراقبت های که در آن او قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما. او هشت روز بعد در سن 52.

نورما زونیگا خود را بیوه و مادر پنج فرزند خود در ماه مه شکایت کرد Safeway و Albertsons برای سهل انگاری فاحش و عمدی در Alameda County Superior Court مطالب کلی و خسارت تنبیهی. طرح دعوی در دادگاه ادعا که بقال شکست خورده به دنبال مارس 9 ارشاد از OSHA با هدف آماده سازی محل برای Covid-19 که به نام برای جداسازی بیمار کارگران است. آن گفت: بقال گمراه کارگران هنگامی که آن را گفت که با پوشیدن تجهیزات حفاظتی نمی خواهد کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“آن را مخالف عقل سلیم” آقای Matiasic گفت: از ماسک ارسال یک کپی از آن گنجانده شده است در خانم زونیگا را طرح دعوی در دادگاه.

یک Albertsons فروشگاه مواد غذایی در نیومکزیکو در اوایل ماه آوریل.

عکس: آدولف Pierre-Louis/Albuquerque Journal/زوما پرس

یک Albertsons سخنگوی گفت: شرکت نمی کند, در انتظار دادخواهی نظر. در ماه جولای Safeway و Albertsons ثبت حرکت به رد شکایت بر اساس آن نمی واجد شرایط برای اقدام خارج از سیستم غرامت کارگران. آن را نیز تا به حال مورد نقل مکان به ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا.

بقال را تکذیب کرد و آن را شکست خورده را به مناسب محل کار احتیاطی. آن گفت که از مارس 20, نه سی دی و نه در کالیفرنیا رسمی راهنمایی توصیه می شود با پوشیدن ماسک و دولت که ایمنی و بهداشت شغلی موقت هدایت در آن زمان گفت: ماسک نمی محافظت از مردم از هوابرد بیماری های عفونی. همچنین گفت که دولت بهداشت و ایمنی مقامات بازرسی مرکز توزیع در مارس 15 مورد Covid-19 روش و هیچ نقض.

شیوع ابولا در سال 2014 ارائه می دهد برخی از سرنخ برای چه بیمار کارگران دعاوی می تواند بازی.

دو پرستار قراردادی به این ویروس مرگبار پس از درمان لیبریا بیمار ابولا در بیمارستان دالاس که در آن سال. یکی از آنها نینا فام شکایت شرکت که متعلق به بیمارستان برای درستی و یا آموزش های حفاظت از کارکنان برای رسیدگی به ابولا. بیمارستان صاحب بهداشت تگزاس منابع را تکذیب کرد کسانی که ادعا می کند. دو طرف رسیده نامعلومی حل و فصل در خارج از دادگاه دو سال بعد.

ابولا بازمانده نینا فام در دالاس در سال 2015.

عکس: لبخند N. استخر/اخبار صبح دالاس/آسوشیتد پرس

برنت واکر یک وکیل است که به نمایندگی خانم Pham گفت که بیمارستان آن را ارائه نمی دهد به درستی نصب N95 ماسک برای پزشکان درمان Covid-19 بيمار صورت خاص مسئولیت خطر از آنجا که مقررات فدرال در حال حاضر مورد نیاز آنها انجام این کار قبل از همه گیر رسید. موارد دیگر انتظار می رود به لولا در مورد اینکه آیا بهداشت و درمان-مراقبت از کارفرمایان به دنبال بین المللی و ایالات متحده دستورالعمل های ایمنی, او گفت:.

به طور کلی موارد ممکن است به یک سوال ساده: “چه غفلت بود به عنوان مخالف فقط به یک نتیجه تاسف?” آقای واکر گفت.

بهداشت و درمان-مراقبت از کارفرما گروه می گویند که امکانات بی سابقه ای مواجه ایمنی محل کار تهدید زمانی که این بیماری همه گیر گشوده و نباید مسئول برگزار می شود اگر آنها در زمان مناسب اقدامات احتیاطی برای محافظت از کارکنان.

“بسیاری از نهادهای ما غرق شد و با مردم با علائم و مجبور به واکنش نشان می دهند و بر این اساس نمی شد گرفتن بهترین راهنمایی از دولت گفت:” تام Nickels معاون اجرایی رئیس جمهور در انجمن بیمارستان های آمریکا. “به عقب می آیند و دوم حدس بزنید و جدا کنید اقداماتی است که مردم در زمان کمتر از یک وضعیت بسیار استرس زا ما فکر می کنم فوق العاده ناعادلانه است.”

وندو Evans کار یک شبه تغییر زیر قفسه ها و انجام تعمیر و نگهداری در خارج در شیکاگو و حومه پارک همیشه سبز. در اواخر ماه مارس گفت: مدیریت فروشگاه او نشانه های سازگار با Covid-19 گفت: تونی S. Kalogerakos یک وکیل به نمایندگی آقای ایوانز ، “آنها فقط او را به بازگشت به کار” آقای Kalogerakos گفت: با استناد به اطلاعات از آقای ایوانز و همکاران.

خارج کارمند وندو ایوانز که در ماه مارس است.

در مارس 23, پس از علائم بدتر شده و او دوباره به اطلاع مدیریت فروشگاه و خانه فرستاده شد. دو روز بعد او را مرده پیدا شد در خانه اش در سن 51.

آقای ایوانز خانواده در مارس ثبت غیر قانونی-مرگ دعوی در Cook County دادگاه مدار در برابر خارج شده و به دنبال نامشخص خسارت. این ادعا خرده فروش نیست در ابتدا به دنبال CDC یا OSHA توصیه هایی که قرار دادن کارگران و مردم در خطر است.

خارج شده و زمینه یک حرکت به اخراج این مورد در ماه ژوئن بر این اساس است که ادعا می کند نمی تواند به ارمغان آورد در یک دعوی در دادگاه مدنی چرا که آنها باید به کار گرفته شود به طور انحصاری توسط ایلینوی غرامت کارگران به کمیسیون.

پگی صلیب 72 ساله پاره وقت کارمند در خارج در دالاس در ژوئن شکایت خرده فروش در دالاس شهرستان دادگاه منطقه برای بیش از 1 میلیون دلار است. او کت و شلوار معتقد است که او قرارداد Covid-19 در محل کار به دلیل خرده فروش موفق به ارائه مناسب تجهیزات حفاظتی و ایمنی دیگر اقدامات است. خانم صلیب جان سالم به این ویروس پس از بستری به مدت یک هفته در اواخر ماه آوریل با توجه به شکایت او را. خانم متقابل و وکیل او نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

خارج سخنگوی سفت Hargrove کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خاص آقای ایوانز طرح دعوی در دادگاه و یا اظهار نظر در مورد خانم متقابل است. او گفت که در حالی که آن را ممکن است غیر ممکن است برای تعیین جایی که و یا چه کسی قرارداد ویروس خرده فروش در حال برداشتن گام برای حفاظت از کارگران و مشتریان.

خریداران منتظر برای ورود به یک خارج شده و در بربنک کالیفرنیا در زیر نشانه ای توضیح ماسک مورد نیاز در ماه جولای.

عکس: رابین بک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در مارس خارج شده و شروع به گرفتن ذخیره کارگران درجه حرارت و نیاز است که آنها با پوشیدن ماسک یا دیگر چهره پوشانده اند. Walmart نیز نصب شده تا عطسه سپاه پاسداران در ثبت قرار داد اجتماعی-دورى کن در کف و محدود تعدادی از مشتریان در فروشگاه ها. آن اعلام کرد که مشتریان باید پوشیدن ماسک در فروشگاه ها در اواسط ماه جولای.

“ما همچنان به سوگواری از دست دادن وندو ایوانز و افکار ما باقی می ماند با خانواده اش. ما نیز خدا را شکر خانم متقابل و بهبود از بیماری او” آقای Hargrove گفت. “ما را در این شرایط جدی و در ادامه به دفاع از شرکت در هر دو مورد.”

خانواده های سه تن از کارمندان شاغل در تایسون گوشت خوک پردازش گیاه در واترلو, آیووا, و پس از درگذشت پیمانکاری Covid-19 شکایت گوشت شرکت و نزدیک به 20 از آن مدیران مدیران و سرپرستان در ماه ژوئن.

شکایت خود را ثبت و در آیووا دادگاه منطقه برای Blackhawk شهرستان معتقد است که مدیریت آگاه بود که این ویروس پخش شد از طریق این گیاه در اوایل مارس و خواست اجرای قانون محلی و مقامات بهداشت به آن را تعطیل کند. در عین حال تایسون نگهداری گیاه برای روز و مجاز کارکنان به کار شلوغ آرنج به آرنج در حالی که اکثر پوشیده نیست پوشش صورت با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

بیش از 1000 تایسون کارکنان با آلوده شدند Covid-19 در واترلو تسهیلات و پنج فوت کرده اند با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Reberiano گارسیا که مشغول به کار در تایسون و فوت در ماه آوریل است.

عکس: گارسیا خانواده

در میان آنها بودند Sedika Buljic 58 ساله بوسنیایی پناهندگان که مشغول به کار در تایسون برای 18 سال قبل از او درگذشت مارس 18 از عوارض Covid-19. Reberiano گارسیا 60 سال پدر از 10 که در اثر سرطان در پاییز گذشته تسلیم به این ویروس در آوریل 23. خوزه لوئیس آیالا جونیور 44 ساله تعمیر و نگهداری کارگر شناخته شده برای سرهم بند با کامپیوتر, درگذشت مارس 25 از عوارض این ویروس.

این شکایت توسط خانواده های خود می گوید که این شرکت عمل کرده و با سهل انگاری فاحش دلیل آن را تشویق بیمار به کارکنان به کار می آیند و موفق به پیاده سازی و یا انتقال طیف وسیعی از اقدامات ایمنی به کارگران, بسیاری از آنها به زبان انگلیسی صحبت کنید. خانواده ها به دنبال نامشخص اقتصادی و غیر اقتصادی و خسارت تنبیهی.

تایسون گفت: در تاریخ 22 آوریل آن بسته شدن این کارخانه به دلیل Covid-19 موارد غیبت کارگر و جامعه و نگرانی است. آن را دوباره باز مه 7 بعد از تست همه بازگشت کارگران برای ویروس, افتتاح, سایت درمانگاه بهداشت در کارخانه ها و دیگر اقدامات ایمنی.

در دادگاه تشکیل پرونده در اوایل این هفته تایسون را تکذیب کرد شاکیان اتهامات نقل مکان کرد و پرونده به یک دادگاه فدرال.

تایسون سخنگوی گری مایکلسون کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه. او گفت: گوشت شرکت شروع به آموزش کارگران در مورد ویروس در زبان های متعدد در ماه های ژانویه و گفت: کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها به خوبی احساس نمی کنند. آقای مایکلسون گفت که این شهرستان در بخش بهداشت و درمان برای هفته کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد تایسون کارگران با Covid-19 و پس از آن ارائه شده این شرکت با یک لیست از نام و اطلاعات مورد این شرکت تصمیم به غیر فعال تولید در کارخانه.

“ما غمگین از دست دادن هر تایسون عضو تیم و همدردی با خانواده های خود. اولویت ما این است که سلامت و ایمنی کارگران ما” آقای مایکلسون گفت. او گفت: تایسون آگاه است از تعداد کمی از فعال Covid-19 موارد مربوط به کارگران در آن واترلو گیاه.

موریس Tauk یک دستیار پرستاری که به لباس و تغییر پوشک از ساکنان در غرب اوکس پرستاری و مرکز توانبخشی در Austin, تگزاس رفت و به یک بیمارستان محلی در اوایل مارس با علائم کروناویروس جدید. او گفت مادرش که “من این ویروس در کار من, اما من قصد دارم به همه حق” گفت: Quentin Brogdon یک وکیل برای مادر خود را.

موریس Tauk یک دستیار پرستاری در غرب اوکس پرستاری و مرکز توانبخشی در آستین تگزاس که در ماه آوریل است.

عکس: Tauk خانواده

آقای Tauk آزمایش مثبت برای این ویروس و پس از قرار دادن در یک, درگذشت مارس 17. او در 51 سال است. در مارس مادر او طرح دعوی در دادگاه در شهرستان تراویس دادگاه منطقه در برابر خانه سالمندان دنبال خسارت 1 میلیون دلار یا بیشتر است. او دادخواست معتقد است که خانه سالمندان سهلانگاری از آنجا که آن را قادر به درک خطر Covid-19 و نبود آموزش مناسب کارگران به کاهش گسترش آن.

ریجنسی یکپارچه خدمات سلامت که مدیریت پرستاری صفحه اصلی رد این اتهامات در ماه ژوئن دادگاه پرونده.

بروک C. لدنر ارشد معاون رئیس جمهور در این شرکت کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه. او گفت: کارکنان در این مرکز به دنبال افزایش کنترل عفونت و پیشگیری از فرآیندهای که اجرا شد وقتی همه گیر آغاز شد و در اوایل ماه مارس که آقای Tauk “شد اختصاصی بهداشت و درمان-مراقبت از کارگر است که لمس زندگی های بی شماری.”

نوشتن به جانت Adamy در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im