-عدم شکست راست

راویش در این مورد می گوید: «این افراد از یک لیگ متفاوت هستند، آنها عموماً با رهبری کار می کنند» راویش، درباره ٔ چگونگی ناگارو کارآفرینان زیادی که استراپ آپ های آنها نمی توانست ادامه داشته باشد، می گوید: «ناگارو یک شرکت مشاوره ٔ توسعه ٔ نرم افزار و فناوری است که دفاتری در سراسر جهان دارد.

راویش شریواستاوا در یک میز گرد آکادمی صنعت که اخیراً به سازمان NASSCOM سازمان یافته بود، در نظر گرفته بود. کلمات راويش فورا منو از خط حافظه ي معمولي من پايين برد

“Vinod, من به دنبال چند کارآفرین شکست خورده,” Shirish جوشی پانزده سال قبل گفت, ترک من و نه به جای bemused. من کاملا عادت به گرفتن درخواست برای ” کارآفرین شکست خورده برای جلسات تجربه به اشتراک گذاری در پردیس بود ، اما این درخواست برای ‘چند’ قطعا برای من جدید بود.

شریش افزود: “مشتری من ملت باربک به دنبال جذب چند مدیر است، و این خلاصه یک خطی است که من دارم.” من کمی تعجب کرد چون شریش استخدام نیست. از آنجا که این یک نیاز مشخص است، من فکر کردم کمک کردن، او توضیح داد. من با این نیاز فوق العاده هیجان زده بود چرا که آن را یک نشانه بزرگ از اعتقاد طولانی مدت من بود.

شریش اضافه کرد: «شما برای مدت طولانی کارآفرینان را آموزش داده اید، مطمئنم که شما می دانید که چند شکست خورده است» شریش با محکمی در گونه، عملاً به من یک تعریف چپ دست می دهد. با این حال، دوستی ما برای من خیلی قوی بود که به خاطر شبهه ی ارتکاب ید.

سفرهای کارآفرینی اغلب مطالعه ای در مقابل. ممکن است یک بازی تیمی باشد، اما کارآفرینی نیز سفری بسیار تنهایی برای بنیانگذار است. جالب اینجاست که این تنهایی بسیار فضا را برای درون بین، برای پردازش تجربیات و در نهایت برای یادگیری ایجاد می کند.

این یک فرد نادر است که از راه اندازی rollercoaster بدون تبدیل به یک نسخه بسیار بهبود یافته از خود آمده; چه از طریق موفقیت، چه در غیر این صورت. به اضافه اینکه شکست به طور گسترده ای به عنوان یک معلم بزرگ شناخته شده است؛ در واقع، معلمی بسیار بهتر از موفقیت است. این می تواند به هر چند، به این نتیجه برسه که همه کارآفرینان شکست خورده، افراد تکامل یافته تر از افراد موفق هستند. پس از همه، یادگیرنده به اندازه معلم منتقد است.

که گفت : معقول خواهد بود که باور کنید که کارآفرینان شکست خورده هستند افراد شکست خورده نیست. همه ممکن است به اندازه کافی یاد بگیرند، اما هیچ انسانی، به خصوص یک کارآفرین، اجازه می دهد تا شکست به تحلیل نره. در حالی که شکست ممکن است به شما یاد ندهد که چه کار می کند، ممکن است به شما یاد دهد که چه چیزی نمی کند. و در حالی که پتانسیل موفقیت برای پرورش غرور شناخته شده است؛ شکست به طور کلی در نظر گرفته humbling.

شکست قطعا ً به خود سود نیست، اما به طور متغیری مزایای حاشیه ای مانند یادگیری و فروتنی را به همراه دارد. این حقیقت است که همیشه باعث شد من باور کنم که کارآفرینان شکست خورده ساخته شده برای کارکنان بهتر است. اما من تا به حال هرگز از کارفرما به طور خلاصه درخواست مشخصات چنین چیزی شنیده می شود. بنابراین، درخواست شریش موسیقی محض به گوش من پانزده سال قبل بود، و به همین خاطر تأیید اخیر راویش بود.

“ما تنها نیستیم؛ بسیاری از شرکت های بیشتری هستند که به کارآفرینان اذعان می کند در حالی که به دنبال یک نامزد مناسب، این مردمی لبه، یک تفکر بی باک، در Raveesh، و آن را به وفراوانی روشن است که شکست در راه اندازی است که هیچ علامت سیاه و سفید در یک CV. اکنون یک سازمان طراحی و استراتژیک منابع انسانی مشاور تعالی بخش، شریش سال ها پیش به اشتراک گذاشته بود که کارفرمای قبلی خود ترماکس گیم از ابتدا سیاست های مشابهی را دنبال می کرد.

در ضمن، این درس من سعی می کنم رانندگی دسته خانه پس از دسته ای از دانش آموزان، تنها با یک موفقیت متوسط است. امیدوارم اطمینان ی مثل راویش از کارفرماهای بیشتری بیاد که حتی اگه سرمایه گذاری کارآفرینی شما شکست بخوره، اینکارو نمی کنی. شکست هرگز خوب نیست، اما شکست حق هم بد نیست!

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im