موفق Microfracture

Microfracture—در روش جراحی است که در طی آن سوراخ کوچک ساخته شده در مفاصل و استخوان—منجر به موفقیت آمیز تعمیرات موقت برای هزاران مجروح ورزشکاران است. متاسفانه تعمیر بافت اغلب عینک—منجر به درد مفاصل.

خوشبختانه علم تعمیر غضروف امروز راه حل های بهتر. شکست های گذشته می تواند در حال حاضر اغلب تبدیل به موفقیت های ورزشی. در اینجا است که چرا.

غضروف مفصلی است سطح تحمل تمام مفاصل. سفید براق و صاف آن را به یک ضریب اصطکاک پنج بار نرم و صاف کردن به عنوان یخ بر روی یخ. این است که با توجه به ساختار آن به روغن مایع و پروتئین پوشش آن است و به توانایی آن در جذب و انتشار آب از شارژ کربوهیدرات در آن ماتریس (شبکه ای از مولکول های بزرگ که ارائه پشتیبانی به سلول های اطراف).

هنگامی که تصور می شود نسبتا بی اثر ما در حال حاضر می دانم در غیر این صورت. نه تنها غضروف مفصلی خود را داشته بنیادی مشتق از سلول های مرمت و بازسازی آن می توانید پاسخ به آسیب با افزایش سریع تولید خود ماتریکس خارج سلولی. به سادگی قرار دادن غضروف مفصلی سخت تلاش می کند تا ثابت خود را هنگامی که مجروح شده است.

زمانی که غضروف است و یا زخمی زدم شل از زمینه ای استخوان جراحت یا بیماری بازسازی است—هر چند نه بدون کمک.

اولین گام این است که به انبوه تحریک یک خون جدید عرضه شکستن تمام استخوان های زمینه ای (morselization نه microfracture) در نتیجه انتشار سلول های بنیادی مشتق شده از سلولهای مغز. این القاء می تواند یک نوع فیبری تعمیر شبیه به راه استخوان بهبود می یابد خود را پس از آسیب.

گام دوم این است که برای اضافه کردن یک محرک ماتریس به سلولهای مغز. ماتریس ما ترجیح می دهند یکی ساخته شده از غضروف مفصلی و استخوان های زمینه ای برداشت از شکاف زانو و نهفته را به رب. رب ماتریس تمام سیگنالینگ عوامل مورد نیاز به سلولهای مغز به شکل طبیعی غضروف مفصلی.

نوع دیگری از ماتریس تعمیر به نام MACI به تازگی توسط FDA تایید شده برای استفاده در غضروف نقص. بسیاری از اصول همان اعمال می شود. این خدمات عبارتند از افشای مغز و ارائه یک محیط تحریک کننده برای وادار کردن غضروف تعمیر.

مرحله سوم این است که به تقویت تعمیر با فعال زیستی عوامل رشد و لیز کننده از تزریق PRP, مایع آمنیوتیک و اسید هیالورونیک. داده ها روشن است: این عوامل جذب بدن خود را ترمیم سلول (به نام سلول های بنیادی مشتق از سلول ها و یا MSCs) به محل آسیب است. این شتاب شفا و به احتمال زیاد حل مشکلاتی که microfracture به تنهایی نمی تواند.

این microfracture شکست و درد مفاصل است که بسیاری از مردم زندگی می کنند با دیگر لعنت. درد یک آژیر تماس: تو را دریافت کنید به یک پزشک و هرگز اجازه درمان از گذشته تعریف آینده خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>