موفق غضروف مفصلی

غضروف مفصلی است صاف و تحمل سطح پوشش تمام مفاصل. هنگامی که آسیب دیده معمولا نتواند به درمان خود را—اما با رمان های درمان آن را می توان ثابت. که گفت:, در اینجا برخی از راه هایی که اقدام به تعمیرات را اشتباه رفته است.

مردم را 2-3 میلیون قدم در سال تأثیر مفاصل خود را با زور به مقدار تقسیم عددی بر مضرب از وزن بدن خود را. سطح این مفاصل نیاز به نرم و صاف و صاف است. برای مفصل ران زانو و مچ پا هر بدشکلی غضروف سطح می تواند منجر به درد ، تاثیر صدمات دست دادن منيسک غضروف و اشک از کلید رباط ها که راهنمای مفاصل در حال همکاران اصلی به غضروف می پوشند. تکنیک های جراحی برای ترمیم غضروف مفصلی باید در طول سال بهبود یافته—به سادگی از حفاری سوراخ در سطح استخوان به القای تشکیل بافت اسکار برای تکمیل غضروف مفصلی جایگزینی.

سوراخ حفاری—در اصل به نام Pridie روش رهبری به طور گسترده ای استفاده می شود microfracture روش. این طراحی شده است به انتشار مغز خون و سلول ها است که با تشکیل یک پوشش بر روی سطح آسیب دیده غضروف مفصلی. از طریق استفاده از یک continuous passive motion دستگاه (و یا دوچرخه سواری و یا شنا) یک لایه از تعمیر بافت تشکیل پوشش زیرین استخوان. برای بسیاری از مردم این روش ارائه تسکین درد برای چند سال قبل از بافت های جدید عینک به پایین به استخوان.

سلول های غضروف مفصلی (سلول های غضروف) رشد داده شدند در کشت بافت به این امید که زمانی که آنها تزریق بر روی غضروف مفصلی نقص آنها را رشد غضروف. روش های مختلف طراحی شده بودند برای حفظ این غضروف در محل. این بافت به طور طبیعی متصل به استخوان (ضریع استخوان) استفاده شد. بعد از جراحان استفاده های مختلف کلاژن و دیگر ماتریس. هنگامی که این کار تسکین درد به دست آمده بود. متاسفانه محبوب ترین روش به نام ACI مورد نیاز دو روش جراحی: اولین برداشت غضروف دوم به re-ایمپلنت رشد سلول ها است. نه تنها این گران قیمت; نتایج بهتر نسبت به سایر تک-روش های جراحی. بنابراین ACI روش هم سقوط کرد.

بعد شمع دست نخورده غضروف مفصلی با زمینه ای استخوان (به نام جو یا Mosaicplasty) اعزام شدند. به عنوان با کاشت مو این شمع اقدام به پوشش غضروف مفصلی آسیب های است که اغلب نامنظم در شکل و اندازه. خود مزیت داشتن دست نخورده غضروف مفصلی و پس از تکیه تنها بر روی استخوانی شفا برای رسیدن به موفقیت است. اما شمع بود به طور انحصاری دور. سطح مشترک است که به ندرت دقیقا تکرار در یکی دیگر از زمینه مشترک وجود دارد مداوم عدم تطابق بین اهدا کننده و دریافت کننده سایت. شکاف بین شاخه موفق به درمان در زمان. و هنگامی که شاخه شکست خورده بیمار باقی مانده بود با حداقل دو نقص مهم در زانو خود را. علاوه بر این برداشت آنها از دیگر نقاط مشترک چپ ضايعه دردناک در سایت های کمک کننده. با وجود این همه شاخه شده اند به طور گسترده استفاده می شود تکنیک برای تکمیل غضروف تعمیر.

ما رمان سهم به غضروف تعمیر شده غضروف مفصلی رب پیوند. این تکنیک شامل شکستگی ورم و اماس مفصل نقص و سپس برداشت غضروف و استخوان از intercondylar درجه یک—یک محل که در آن اهدا کننده استخوان و بافت قادر به رشد بدون ترک دردناک کسری. دهنده غضروف و استخوان هستند و سپس شکست به رب و نهفته به منطقه آسیب دیده را از مفصل است.

داده های جمع آوری شده از سال 1991 نشان داده فوق العاده شفا از این تعمیرات است. غضروف است که غیر قابل تشخیص از نرمال در حدود 30 ٪ از نمونه های بيوپسی. 30 درصد دیگر مخلوطی از عادی و fibrocartilage; گذشته 30 درصد بیشتر بافت لیفی. هر چند این دور از کامل است نتایج در 17 سال بعد از عمل نشان می دهد که بیش از 80 درصد از بیماران گزارش کاهش درد و بهبود عملکرد. مفصلی قرار دادن گرافت روش استفاده شده است برای نجات قبلی عمل جراحی با نتایج منفی از جمله شکست خورده microfractures ACI جو Mosaicplasty و بزرگ osteochondral نقص (OCD ضایعات).

حقیقت غم انگیز این است که هر عمل جراحی می تواند شکست یا می تواند بیمار را بدتر می کند. خوشبختانه حداقل با غضروف مفصلی در بسیاری از مفاصل و صدمات را می توان تعمیر توسط طیف وسیعی از تکنیک ها و شکست های سالم و نسبتا قابل اعتماد است. در حالی که روز زندگی با درد مفاصل را تا زمانی که شما تحت یک مفصل مصنوعی جایگزین بیش از ما هنوز در حال تکامل به نقطه ای از رشد مجدد اندام ما راه سمندر انجام دهد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im