محدودیت هایی رو به رو هنگ Kongers نگاه به طرح B’: گذرنامه انگلستان

دلار هنگ کنگ

پلیس هنگ کنگ را رد کرد یک برنامه جمعه به صورت سالانه و شمع افروزی به مناسبت سالگرد این هفته از سال 1989 سرکوب میدان تیان آن من به عنوان ساکنان عجله برای درخواست گذرنامه که می تواند اجازه می دهد آنها را به حرکت به بریتانیا است.

جمعیت کثیری از مردم صف در DHL پیک رسانه ها در سراسر شهرستان های بسیاری برای ارسال مدارک به انگلستان برای درخواست و یا تمدید آنچه شناخته شده به عنوان یک ملی (خارج از کشور) گذرنامه.

“من BNO گذرنامه منقضی شده در سال 2004 اما در آن زمان من تمدید نیست چون من اعتماد چین گفت:” پیتر چان, که با این نسخهها کار در مدیریت دارایی و انتظار در خط برای بیش از دو ساعت است.

آقای چان گفت که او نگران سیاسی و مسائل امنیتی در هنگ کنگ ناشی از آینده امنیت ملی قانون و همچنین به عنوان یک فشار توسط نیمه خودمختار سرزمین مقننه به تصویب یک لایحه که آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی.

حتی اگر وجود دارد در حال افزایش است ضد مهاجر و ضد آسیایی احساسات در انگلستان “آن را هنوز هم بهتر از هنگ کنگ,” او گفت:.

“در دلار هنگ کنگ شما هرگز نمی دانید فردا چه خواهد شد” آقای چان گفت.

آن خواهد بود اولین بار در 30 سال که شمع افروزی که به تساوی یک جمعیت بزرگ به یک فضای است که برگزار نمی شود در هنگ کنگ.

شب زنده داری علائم مرگبار نظامی سرکوب معترضان طرفدار دموکراسی در پکن میدان تیان آن من در 4 ژوئن 1989.

پلیس در نامه ای به سازمان گفت: این امر نقض coronavirus اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که ممنوعیت تجمع بیش از هشت نفر است.

سازمان Lee Cheuk-یان صندلی از هنگ کنگ داد در حمایت از میهنی جنبش های دموکراتیک چین ابراز ناامیدی و خواست مردم را به نور شمع به صورت جداگانه و رعایت یک لحظه سکوت.

سازمان عفو بین الملل گفت: مسئولان باید تسهیل اجتماعی فاصله داری به جای ممنوعیت آن.

“COVID-19 باید استفاده نمی شود به عنوان بهانه ای برای سرکوب آزادی بیان” گفت: Joshua Rosenzweig این گروه معاون مدیر برای شرق و جنوب شرقی آسیا. “با این ممنوعیت و فاجعه امنیت ملی قانون بلندی آن است که روشن نیست اگر هنگ کنگ تیان آن من شب زنده داری را تا کنون اجازه را دوباره.”

هنگ کنگ گزارش شده پنج محلی عفونت کروناویروس در دو روز گذشته شکستن نزدیک به دو هفته رگه هیچ مورد جدید در خارج از آن در آورده از خارج از کشور.

عجله برای درخواست گذرنامه پس از بریتانیا گفت: هفته گذشته که آن را ممکن است اجازه می دهد تا دارندگان سند به اقامت در این کشور برای یک سال یا بیشتر. این پیشنهاد پس از چین مقننه تصمیم گرفت آن را به تصویب برسانند امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است.

این حرکت با هدف سرکوب در یک دموکراسی است که در زمان منجر به درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس. منتقدان می گویند این قانون کارائی “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که وعده داده شده هنگ کنگ آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی چین برای 50 سال.

معترضان نشان داد در برابر قانون تامین در طول ناهار روز شنبه در یک مرکز خرید لوکس در منطقه کسب و کار مرکزی فریاد دموکراسی شعار.

ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه که صادر شد به هنگ Kongers هنگامی که آن را مستعمره بریتانیا بود اجازه می دهد تا آنها را برای دیدار از این کشور برای یک دوره طولانی اما می افتد کوتاه از ارائه آنها از حقوق شهروندی.

در حال حاضر BNO دارندگان گذرنامه می تواند باقی می ماند در انگلستان به عنوان بازدید کننده به مدت شش ماه بدون ویزا. اما این برنامه اجازه می دهد تا آنها را به ماندن در انگلستان برای یک دوره دیگر می تواند شامل گزینه های که ارائه یک مسیر به شهروندی با توجه به دبیر خانه Priti پاتل.

در هنگ کنگ شرقی منطقه معدن خلیج ونسا تای شد در میان بیش از 40 نفر که ایستاده در خط در یک DHL نقطه خدمات بسیاری برگزاری پاکت نامه با نرم افزار اسناد و مدارک.

خانم تای گفت: BNO گذرنامه یک طرح B برای هنگ Kongers که نگران از دست دادن آزادی خود به چین را تقویت می کند کنترل خود را بر شهر است.

“اگر من تا به حال انتخاب من می خواهم به جای کار و زندگی در هنگ کنگ. من تا به حال در نظر گرفته مهاجرت یا کار در خارج از کشور قبل از این” او گفت:. “امروزه من و خانواده ام به دنبال یک جایگزین فقط در مورد.”

همانطور که از ماه فوریه حدود 350,000 دلار هنگ کنگ از ساکنان برگزار شد BNO گذرنامه اگر چه دولت انگلیس تخمین زده است که وجود دارد 2.9 میلیون نفر در شهر 7.5 میلیون نفر که واجد شرایط برای گذرنامه.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>