این COVID-19 شیوع عمل کرده است به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر و تصریح کرد نیاز به توجه به چه امکانات هستند که مدیریت و خدمات تحویل. همه ساخته شده در محیط های در مالکیت و یا اجاره دفاتر و انبار و فروشگاه های خرده فروشی و یا امکانات تولید خواهد شد نیاز به بررسی دقیق و متناسب با برنامه ها.

با بهداشت و سلامتی تبدیل شدن به مناطق تمرکز اصلی سازمان ها ممکن است ترجیح می دهند به استخدام حرفه ای و آموزش دیده و امکانات مدیران به درایو از جمله طرح های. همانطور که ما حرکت رو به جلو نقش FM ارائه دهندگان خدمات نیز می تواند تبدیل به بیشتر های استراتژیک و بلند مدت در طبیعت با جنبه های مانند بهداشت و ایمنی به دست آوردن اهمیت برای همه. تکنولوژی و تغییر نگرش خواهد درایو افزایش پیچیدگی در مدیریت امکانات. نقش مدیریت امکانات در حال ظهور است از فقط یک ارائه دهنده خدمات به ترویج فرهنگ لنگر با شیوه های کار ایمن با کیفیت و استعداد توسعه فن آوری و تجزیه و تحلیل.

فن آوری های دیجیتال در حال تغییر راه املاک و مستغلات توابع و امکانات استفاده می شود. این تغییر چگونه هنگامی که و که در آن مردم کار بازتعریف محل کار و راه زندگی است. به عنوان سیستم های دیجیتال تبدیل شدن به قوی تر و عمیق تر تعبیه شده در فرآیندها و فعالیت های سازمان های راه شرکت های مدیریت و استفاده از دفاتر املاک مسکونی, ساخت سایت و یا انبار خود ادامه خواهد داد به تکامل است. دیجیتالی فرآیندهای اجازه می دهد تا شرکت ها برای اطمینان داده محور تصمیم گیری ها و مدیریت کارآمد خواص.

شیفت به دیجیتال

به عنوان سازمان های آماده سازی برای بازگشایی محل اشغالگران باید آمادگی خود را به منظور تعیین آستانه و سیاست برای استقبال کارکنان و مشتریان و بازدید کنندگان خود را به دفاتر و مکان های کسب و کار. انتظارات مردم از امکانات و خدمات است که شرکت های ارائه در حال افزایش در سرعت سریع و با تمرکز بیشتر بر بهداشت و سلامتی در محل کار. با استقبال از آخرین فن آوری های FM ارائه دهندگان باید با هم کار کنند با مشتریان به منظور بهبود محیط کار تجربه و متعهد بهداشت و سلامتی طرح

این Covid-19 همه گیر است و شرکت مجبور به ریست کردن مداوم نرم خدمات برای حمایت از محیط کار. وجود دارد یک نیاز رو به رشد به صورت خودکار FM فرآیندهای کسب و کار, همه چیز از حرکت-in درخواست خدمات و تعمیر و نگهداری انرژی یا مدیریت فضای کاری سفارشی. امکانات مدیران باید اهرم اطلاعات بهتر برای تصمیم گیری سرمایه برنامه ریزی و بهبود محیط کار برای کارکنان و مشتریان به طور یکسان.

فن آوری هوشمند و هوش مصنوعی

فن آوری های هوشمند در حال شتاب تقریبا در هر جنبه ای از اتوماسیون ساختمان. با اعمال نفوذ فن آوری های روز به روز کار از ارائه دهندگان FM را دریافت هوشمند و کارآمد تر. وجود انواع فن آوری های هوشمند در دسترس به طور خودکار کسب و کار پارک ها و فضاهای اداری و مراکز خرید و مجتمع های آپارتمانی و انبار و سایر فضاهای عمومی. با کمک این فن آوری های نوظهور مدیران تاسیسات دارای پتانسیل برای بهینه سازی وقت خود را در کار و ایجاد یک محیط بهتر برای تسهیلات کارکنان.

در این پست Covid بار فن آوری های هوشمند اضافه خواهد شد بیشتر اهمیت داده شده است که امکانات را به اشغال در تدریجی شیوه و کنترل بهتر و هوش مورد نیاز خواهد بود به کار ساختمان در یک محیط پویا با متنوع اشغال الگوی. تغییرات سریع از راه دور نظارت و عملیات و تجزیه و تحلیل داده های در حال انتظار را به بهره وری در این صورت پویا در حال تغییر اشغال.

مفهوم ساختمان های هوشمند است فشار مدیران تاسیسات به کشف و استفاده از یکپارچگی ساختمان به یک سیستم سازگار با محیط زیست. هر دارایی یا دستگاه در داخل ساختمان مانند چراغ سنسور, ویندوز, تهویه مطبوع واحدهای درب و دوربین مدار بسته با داشتن یک هویت منحصر به فرد و همه به طور کامل یکپارچه به یک شبکه. هوش مصنوعی و اعضای فن آوری می تواند به افزایش بهره وری عملیاتی و بهبود ساختمان و مدیریت اجازه می دهد به دور نظارت و کنترل امکانات.

سلامتی و بهبود تجربه کاربر

با تمرکز اصلی بر بهداشت و سلامتی و سازمان ها به طور فزاینده ای به سرمایه گذاری بیشتر در سلامت و رفاه کارکنان خود را و اولویت های کلیدی را در سلامتی در هر شرکت کرد. همه گیر وضعیت تعریف کارمند با تجربه و انتظارات به طور کامل. به عنوان سازمان های آماده سازی خود را برای بازگشایی وجود دارد یک نیاز رو به رشد برای کارفرمایان و اشغالگران برای اطمینان و نشان دادن به همکاران خود در مورد بازگشت امن به محل کار و حصول اطمینان از ایمنی خود را در دیگر اجرا شود. Demonstratable اقدامات از کارفرمایان خواهد شد یک راه طولانی در اطمینان از همکاران با امکانات مدیران نیاز به درایو بسیاری از این طرح های سلامتی.

تمرکز FM حرفه ای است که به ارائه برنامه های سلامتی است که افزایش بهره وری و جذب استعداد و کاهش میزان از مردم در حال سقوط بیمار است. CBRE سالم دفاتر تحقیقات نشان می دهد که رابطه مستقیم وجود دارد بین سلامتی اقدامات و خط پایین را به عنوان آنها می تواند در بهبود بهره وری کارکنان به طور متوسط 10 درصد است. محل کار به طور فزاینده ای باید جای نسل های مختلف. FM ارائه دهندگان باید تعادل نیازهای گروه های سنی مختلف با در نظر گرفتن رفاه از همه است.

رانده شده توسط یک افزایش تمرکز بر تجربه کاربر و کسب و کار نتیجه نقش FM ارائه دهندگان خدمات در حال تبدیل شدن بیشتر استراتژیک و بلند مدت است. با تعهد کارمند و تجربه به دست آوردن اهمیت FM ارائه دهندگان در حال کار در همکاری با مشتریان برای کمک به آنها در رسیدن به این شرکت اهداف شرکت. مشتریان دیدن ساختمان های هوشمند به عنوان وسیله ای برای افزایش ‘تجربه مشتری برای کارکنان. به عنوان فن آوری و تغییر نگرش درایو افزایش پیچیدگی در مدیریت امکانات, مدیریت این افرادی که در حال بازی نقش بسیار مهمی را.

در این پست Covid-19 سناریو وجود خواهد داشت افزایش تمرکز بر روی خدمات جدید و به منظور تسهیل فعالیت های کارمندان بازگشت به محل کار خود را. اشغالگران باید انجام مرور جامعی از نیازهای کسب و کار و نمونه کارها مفاهیم برای ارزیابی و بهینه سازی خود را متوسط تا دراز مدت موقعیت ها و گزینه ها با توجه به تغییرات پیش بینی شده به محل کار استراتژی در یک پست-COVID-19 جهان است. این مهم است برای ایجاد یک متمرکز چند رشته ای نیروی کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای کمک به برنامه ریزی و نظارت بر بهبود تلاش در سراسر نمونه کارها. FM ارائه دهندگان و اشغالگران باید با هم کار کنند به حل و فصل در یک رویکرد متعادل می سازد که در بیشتر انعطاف پذیری با معرفی یک طیف از فیزیکی و مجازی راه حل های مبتنی بر نیازهای کسب و کار.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو