چهره جدید مشاغل بحران از رستوران ها به املاک و مستغلات

والتهام ماساچوست; ساوانا; Plainwell میشیگان; و شیکاگو

با زمان وحشتناک – مانند خرید سهام در سال 1929 – Cam جنینگز شروع شرکت خود را فعال کنید.وگاس در مارس 2. راه اندازی ماموریت چاپ و توزیع handbills برای کسب و کار در لاس وگاس. دو هفته بعد نوادا فرماندار دستور داد تمام قمار و آقای جنینگز تا به حال هیچ چاره ای جز به تعلیق عملیات.

“ما نوع آمار زمین در حال اجرا در نوار وجود دارد اما در نوار غزه به اجرا در,” او می گوید: ruefully.

برای Alyson آرنولد از Warwick, رود آیلند, مشکل این بود که تعویق. مراسم officiant متخصص در عروسی او آماده شدن برای انجام 60 مراسم ازدواج در سال 2020 بهترین سال تا کنون است. اما در اوایل ماه مارس به عنوان نگرانی بزرگ در مورد سفر به تعویق شروع نورد در: دو در ماه مارس, در ماه آوریل است. از پنج مراسم قرار است در ماه مه دو در حال حاضر و دوباره.

یکی از بدترین چیزهایی است ؟ عدم اطمینان. “همه نشستن بر روی لبه صندلی خود را در حال انتظار برای آنچه که اتفاق خواهد افتاد” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

سه هفته پیش این کارگران به شغل. ناگهان آنها نیست. تهدید coronavirus ضربه زدن به اقتصاد مانند یک طوفان از هیچ جا. و فقط به عنوان طوفان به طور معمول به انتقام ویران کردن بیشتر در تریلر پارک از شیک پوش حومه این یکی به نظر می رسد به آمار کارگران آسیب پذیر ترین ، اما بیشتر وجود دارد: از آنجا که “اجتماعی فاصله” است که جوهر از این ویروس, پاسخ, مشاغل, ریشه در ارتباطات اجتماعی چهره برخی از بزرگترین اختلالات.

کسانی مانند آقای جنینگز در بازاریابی تجربی صنعت نیروی انسانی غرفه در کنوانسیون و یا توزیع مارک یادگاری در رویدادهای ورزشی به سرعت از دست کنسرتهایی که اولین محدودیت بر روی جمعیت زیادی در محل قرار داده شد. خود اشتغالی مردم متکی خصوصی تجمعات مثل خانم آرنولد بعدی بودند.

در حال حاضر مجبور به بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار در بسیاری از بخش های ایالات متحده تحت فشار قرار دادند و تعداد زیادی از کارکنان تمام وقت – اغلب در پایین پرداخت می شود خدمات صنایع – بر روی بیکاری رول.

دنیس رابرتسون یک طلاق پدر چهار می خندیدن در مورد گذشته خود را چک از کرم چاله – یک نوار و محل برگزاری موسیقی در ساوانا گرجستان که مانند دیگر غیر ضروری کسب و کار در شهر مجبور شد به نزدیک است. چک کردم زده در نیم شده توسط حادثه. هنگامی که او رفت و به نقد آن شنبه را کمی سورئال.

وجود دارد یک صف طولانی در خارج از بانک. که یکی از جدید. آن را “یکی یکی” او می گوید. هنوز بررسی پاک. مقدار آن: $195. “من متوجه شدم که همه من را برای آینده قابل پیش بینی” او می گوید. “بسیار وحشی.”

ریچارد مرتنز

عیسی مورالس که از دست رفته کار خود را در دریک هتل می ایستد در مقابل خانه اش در شیکاگو است.

در حال حاضر او وارد فورسیت پارک ورزشی گره کلاه و عینک آفتابی و یک ریش سفید پس از دوچرخه سواری به مهره های بازی دومینو برای انتخاب کنید تا یک پیتزا رایگان از ارتقاء. او نشسته در زیر یک درخت برای خوردن خود قرار می دهد جوانه های گوش و چشمان خود را می بندد.

این هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از آمریکایی ها گذاشته شده است. هفته گذشته ایالات متحده آمریکا اداره آمار کار گزارش شده است که یک رکورد 3.3 میلیون کارگر ثبت برای اولین بار ادعای بیکاری – بیش از چهار برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 1982. روز شنبه, حقوق و دستمزد شرکت ADP موسسه تحقیقات منتشر شده یک گزارش نشان می دهد که در اوایل تا اواسط ماه مارس بخش هایی مانند خرده فروشی و عمده فروشی تجارت, حمل و نقل, ساخت و ساز اداری و پشتیبانی خدمات (از جمله دما کار) شد و شروع به ریختن هزاران نفر از کارگران است.

بزرگترین اثر در میان کم-شغل پرداخت

“بسیار بزرگتر از دست دادن شغل می آیند” هشدار مارک زندی اقتصاددان ارشد از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. برخی از 56 درصد از شهرستانهای ایالات متحده به نمایندگی از 80 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور در برخی از فرم مستند او می گوید: اگر چه بسیاری از کارکنان همچنان به کار از خانه. در حدود یک چهارم از اقتصاد تعطیل است, او تخمین می زند به طوری که او انتظار دارد که نرخ بیکاری به آمار 10 درصد به 13 درصد در این ماه.

خواهد بود که به عنوان بد و یا بدتر از در اوج رکود اقتصادی ، برخی از اقتصاددانان انتظار دارند حتی در سطوح بالاتر از بیکاری است. داده ها همچنین نشان می دهد که کارگران در برخی از بالاترین پرداخت به مشاغل بودند در میان گذاشته شود ، “کم و کم-متوسط درآمد خانوار هستند که در سخت ترین ضربه از بحران” آقای زندی می گوید.

در ماساچوست و یکی از پنج متحده گزارش برای اولین بار تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته بزرگترین خروش آمد و در مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی بخش. این کارگران اجرا حیطه. نزدیک به نیمی از آنها خانه بهداشت و مشاوران و ارائه مراقبت به خانه محدود و درآمد در سراسر کشور به طور متوسط $24,000 یک سال است. بقیه مجاز پرستاران (درآمد دو برابر) و پزشکی و خدمات بهداشتی مدیران (درآمد چهار بار به عنوان مقدار). در هفته گذشته بیش از 18,000 از آنها در زمینه بیکاری در ماساچوست از 440 به هفته قبل یک ذهن خم 4,000 درصد افزایش یافته است.

“بیش از 37 میلیون دلار آمریکا شغل ممکن است در معرض خطر بالقوه اخراج در کوتاه مدت” نتیجه گیری محققان در دانشگاه کرنل قانون مدرسه است. که با فرض این که بحران کنونی نمی تواند باعث گسترده تر گسترش دراز مدت اخراج. از کسانی که 37 میلیون nonsupervisory شغل تمام اما 2 میلیون کم-کیفیت پایین-آنهایی که پرداخت می شود پرداخت کمتر از 28000 دلار در سال به عنوان اندازه گیری توسط محققان ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی کار شاخص کيفيت. بزرگترین گروه بیش از یک چهارم از کسانی که در معرض خطر: کارگران در رستوران ها و دیگر مواد غذایی-خدمات موقعیت.

نگرانی فراتر از امور مالی

در خط ساحلی دریاچه میشیگان جامعه South Haven, میشیگان, دالی هریس شده است یک سرور در مرکز شهر را ققنوس خیابان کافه برای 19 سال است. او و همکاران او بودند گذاشته مارس 16 به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به نام در رستوران ها و کافه ها به جز برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل. در حال حاضر خانم هریس خواهد بود با تکیه بر امنیت اجتماعی و مزایای بیکاری برای کمک به پایان می رسد دیدار. او قادر به تکمیل فرآیند آنلاین درخواست برای بیکاری بعد از چند ساعت خسته کننده از سیستم توقف-یو پی اس. از مارس 29, او هنوز هم نمی دانم چقدر او دریافت خواهد شد اما انتظار برای یادگیری این هفته است.

امور مالی نیست و نگرانی اصلی برای خانم هریس. این ویروس بالا از ذهن به خصوص از آنجا که شوهر او تشخیص داده شده است با یک بیماری ریوی است که باعث می شود تنفس دشوار است. “من از ترس به بیرون رفتن و انجام کاری در,” خانم هریس می گوید. “من فکر کردم در مورد کار یک کار در Meijer [منطقه ای سوپر مارکت] اما من واقعا نمی خواهید به هر چیزی مانند ویروس.”

از ویژگی های متمایز از زمان رکود سرعت آن است. “آن را مانند بینگ بنگ بوم! روز بعد هیچ رستوران! می گوید:” جو Ryal یک متصدی بار در یک رستوران در شیکاگو به سمت شمال. “ما همه آماده نشده است.”

حسن نیت ارائه میدهد از کریستن Kloostra

کریستن Kloostra یک ماساژ درمانگر, مربی یوگا و صاحب کسب و کار کوچک در ویسکانسین دلز ویسکانسین مجبور به تعطیل کردن کسب و کار خود است و هیچ منبع دیگر درآمد. وضعیت او نمونه ای چگونه شغل که به طور معمول شامل نزدیکی میان مردم به شدت در معرض خطر در coronavirus اضطراری است.

خرده فروشی کارگران صورت شبیه شوک است. این هفته کشت زنجیره ای اعلام کرد تمدید تعطیلی و furloughs از جمله macy’s (اکثریت از آن 125,000 کارکنان) و JCPenney (بسیاری از آن 85,000 کارگران).

و ناگهانی ترمز پدال در فعالیت های اقتصادی نیست, تاثیر کم پرداخت مشاغل به تنهایی.

“من 100% کمیسیون بر اساس. زمانی که موضوع آنها از یک مادر اقامت در خانه سفارش آنها ساخته شده و ما بخشی از آن می گوید:” اریک تجاری مسکن در جنوب غربی بخشی از میشیگان که کاهش یافته است به نام گذشته منتشر شده است. طولانی بودن زمان تاخیر بین نشان دادن اموال و بستن یک فروش “تاثیر اگر شما کار نمی کند می تواند شدید باشد. … هنگامی که شما سه ماه که در آن شما می توانید نشان نمی دهد هر گونه خواص آن را بیشتر شبیه به هشت یا نه ماه که در آن شما در حال ساخت پول است.”

چه مدت ویروس تهدید و پیامدهای اقتصادی آن گذشته است یک سوزش سوال برای بسیاری از تازه بیکار.

“به صداقت آن بوده است بسیار ترسناک می گوید:” اشلی D. یک متصدی بار در ملی, رستوران های زنجیره ای خروجی در Oakland County, Michigan. “من امیدوار هستم زندگی خواهد بود بازگشت به حالت عادی در چند ماه اما حتی اگر این بود همه به سرعت حل و فصل و یا بهبود من می ترسم آن را مقدار زیادی از زمان برای مردم به احساس راحتی آمدن هر دو کارکنان و مهمانان. من می دانم که من leery در مورد آینده را حق دور.”

“ما با اعتماد به نفس ما در حال فکر کردن امیدوارم که کسب و کار خواهد آمد می گوید:” Jesús مورالس که مشغول به کار کنوانسیون های ضیافت و جلسات خصوصی برای 33 سال در دریک یکی از شیکاگو fanciest هتل در خدمت ثروتمند و گاهی اوقات معروف از جمله بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش و پرنسس دایانا. (توجه خود name tag او گفت که او خوشحال بود به خدمت توسط مردی به نام عیسی مسیح, او به یاد می آورد.)

زمانی که راهنمایی شد و سخاوتمندانه او می تواند به خانه بیش از 1000 $در هفته. در حال حاضر به عنوان او متکی بر بیکاری پرداخت برای پوشش خود صورتحساب او نگرانی در مورد زمانی که کسب و کار هتل و فعالیت های دیگر را بهبود می یابند.

“من فکر نمی کنم آن را دوباره به عنوان قوی به عنوان قبل از. من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک در حالی که” او می گوید.

به گفته آقای زندی اکونومیست آن را در سه تا چهار سال به عقب بر گردیم به چیزی شبیه به اشتغال کامل.

برخی از کمک به سهولت تنظیم. کنگره جدید 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون اجازه 1200 $برای بزرگسالان و 500 دلار برای کودکان کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها است. چک در حال انتظار برای بیرون رفتن بیش از سه هفته بعد. مزایای بیکاری نیز افزایش بیش از چهار ماه آینده: پول اضافی و اضافی هفته از واجد شرایط بودن. مهمتر برای بسیاری از تازه بیکاری فرفره کارگران و خود اشتغالی دستورالعمل شده اند سست به طوری که آنها واجد شرایط برای اولین بار.

خانم آرنولد, the wedding officiant در رود آیلند بود قادر به ثبت نام آنلاین در روز دوشنبه. آقای جنینگز, لاس وگاس اعلانی که بدست مردم میدهند کارآفرین تا به حال بیش از حد بسیاری از مباحث به فایل آنلاین و تا کنون تنها بدست یک سیگنال مشغول هنگام برقراری تماس به بیکاری ،

کمک به یکدیگر

در عین حال او را در خدمت به عنوان سخنگوی کمک به اجرای اقتصاد – Coronavirus درآمد صندوق امداد یک GoFundMe کمپین با هدف کمک به 100 بازاریابی تجربی و کارگران که اغلب مسافرت از دولت به دولت به کار کنوانسیون ها و رویدادهای دیگر. حامیان مالی با هدف بالا بردن $50,000 در 100 روز. به عنوان چهارشنبه, آنها می خواهم مطرح شده بیش از $5,400 و کمک کرد 12 از بیش از 600 نفر که اعمال می شود برای کمک.

“آن بوده است بسیار مردمی” آقای جنینگز می گوید. “بسیاری از ما کمک های مالی از مردم در صنعت لگد زدن در 20 دلار.”

یک روح شبیه است که در شیکاگو به عنوان کارگر در صنایع غذایی رالی برای کمک به هر یک از دیگر. در یک روز گرم و در بهار به تازگی بیکاری آقای Ryal فقط آمده از این ستاره بزرگ رستوران است که به دور مواد غذایی به کارگران در صنعت خدمات از 5 تا 7 p.m – a صحنه تکرار در مکانهای دیگر در اطراف شهر.

“من قادر خواهید بود برای زنده ماندن می گوید:” آقای Ryal برگزاری یک کاغذ قهوه ای کیسه مواد غذایی و پلی استایرن ظرف برگزاری یک وعده carne asada. “ما با تکیه بر دیگر مردم است.”

در ساوانا فورسیت پارک تقریبا خالی با توجه به اقامت در خانه سفارش دهید.

“من کاپیتان از کشتی خود را – و آن را در حال حرکت در این لحظه می گوید:” آقای رابرتسون که در حال حاضر بیکار است ، “هنوز طرح من در حال حاضر فقط به سوار امواج به جایی که آنها در حال رفتن به من.”

او به نظر می رسد پایین در جعبه پیتزا. مخمصه خود را از بلندی فقر نیست خیلی وخیم به عنوان رد نظر دیگران. “می خواهم یک تکه” او می پرسد.

این داستان گزارش شده است نظارت بر کارکنان نویسندگان لوران Belsie در والتهام ماساچوست و Patrik Jonsson در ساوانا و توسط همکاران Lee A. دین در Plainwell میشیگان و ریچارد مرتنز در شیکاگو است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de