Facebook را زوکربرگ دفاع, سیاست, سیاسی, سخنرانی

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در طول یک تکنولوژی اجلاس در سالت لیک سیتی ایالت یوتا در ماه ژانویه است.

عکس: جورج فری/مهر نیوز

Facebook , Inc. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ حمایت خود را از موضع تا حد زیادی نه دخالت سیاستمداران’ پست در این شرکت پلت فرم به عنوان رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به امضای یک دستور اجرایی که آن را آسان تر برای تنظیم به برگزاری اجتماعی-شرکت های رسانه ای در قبال مهار کاربران گفتار.

“من فکر نمی کنم Facebook یا اینترنت سیستم عامل به طور کلی باید داوران از حقیقت” آقای زوکربرگ گفت: در مصاحبه با CNBC پخش پنج شنبه. “من فکر می کنم که نوع خطرناک خط برای رسیدن به لحاظ تصمیم گیری چه چیزی درست است و چه چیزی نیست.”

منظور به دنبال محدود کردن گسترده حمایت قانونی که قانون فدرال در حال حاضر فراهم می کند اجتماعی-شرکت های رسانه ای و آنلاین دیگر, سیستم عامل, وال استریت ژورنال گزارش روز شنبه.

Facebook سیاست است نه واقعیت-بررسی گفتار و یا تبلیغات توسط سیاستمداران هر چند آن را با استفاده از شخص ثالث واقعیت چکرز برای شناسایی بالقوه نادرست ، آقای زوکربرگ شده است مبارزه با یک گروه کر از منتقدان برای اطلاعات غلط نقض حریم خصوصی و بیشتر. او در دفاع از این سیاست به عنوان یک تعهد به آزادی بیان.

آقای زوکربرگ گفت که این شرکت را به پایین محتوا است که تصور می شود مضر مانند است که برای دفاع از یک درمان برای یک بیماری است که نه ثابت شده است. Facebook در زمان پایین در اواخر ماه مارس پست توسط رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که گفت: هیدروکسی کلروکین یک antimalaria دارو یک درمان موثر برای Covid-19.

اما آقای زوکربرگ همچنین تصریح کرد که این شرکت نیست و در کسب و کار تعیین چه چیزی درست است یا غلط.

“به طور کلی شما می خواهید را به عنوان گسترده ای از صدا به عنوان امکان پذیر است و من فکر می کنم شما می خواهید به ویژه احترام به, سیاسی, سخنرانی,” او گفت:.

توییتر Inc.’s حرکت در اوایل این هفته به درخواست برای اولین بار واقعیت-بررسی اعلامیه به دو توییت از آقای ترامپ جلب خشم رئیس جمهور است. “توییتر به طور کامل سرکوب آزادی بیان و من به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!” او در یک صدای جیر جیر. رئیس جمهور تا به حال توییتی در مورد پتانسیل برای تقلب مربوط به پست الکترونیکی-در برگه های رای.

در یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون مارک زوکربرگ در مورد راه های Facebook را افزایش نظارت و کنترل است که می تواند اجرای تبلیغات سیاسی در حالی که هنوز هم حفظ تعهد خود به آزادی بیان. تصویری: FACEBOOK / عکس: نیک WASS/آسوشیتد پرس (در اصل منتشر شده 17 اکتبر 2019)

“این را نمی کند ما یک داور از حقیقت'” توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه با اشاره به شرکت حرکت به درخواست واقعیت-چک کردن برچسب به آقای تهمت محتوا. “قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت کنند.”

فعلی فدرال حمایت های حقوقی و اجتماعی-شرکت های رسانه ای بودند تصویب شده توسط کنگره در بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند. این قانون به شرکت های آنلاین گسترده مصونیت از مسئولیت خود اقدامات کاربران و همچنین عرض جغرافیایی گسترده ای به پلیس محتوا در سایت خود.

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>