بسیاری از دموکرات ها و کمپین مقامات به طور فزاینده ای در انتقاد Facebook اجرایی مارک زوکربرگ در شرایط شخصی. عکس: Al Drago/مهر نیوز

Facebook , Inc. مقامات می گویند آنها سعی می کنند برای جلوگیری از تعصب سیاسی. سعی کنید به گفتن است که به دموکرات ها.

رابطه بین شرکت و سیاسی چپ در پایین تمام وقت بیش از یک دوجین دموکراتیک تن از فعالان کمپین مقامات و رهبران مترقی گروه گفت: در مصاحبه پس از یک سری از سیاست های شرکت تصمیم گیری به طور گسترده ای دیده می شود در میان صفوف خود را به عنوان علاقه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بسیاری از دموکرات ها و کمپین مقامات به طور فزاینده ای در انتقاد از اجرایی مارک زوکربرگ در شرایط شخصی.

این یک استارک خروج از کمپین 2016 زمانی که Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ تایید دموکرات هیلاری کلینتون ، رابطه ساییده شده تا حدودی به دلیل اقدامات Facebook زمان برای رسیدگی به انتقادات از تعصب از محافظه کاران و در بخشی با توجه به آیات از اطلاعاتی ایالات متحده و مشاور ویژه رابرت مولر گزارش در مورد نحوه روسیه استفاده Facebook به گسترش دروغ به تقویت آقای تهمت مبارزات انتخاباتی.

در کمپین نوین و دموکراتیک در محافل سیاسی وجود دارد کمی عشق برای سمت چپ دره سیلیکون مشاعره حتی به عنوان نامزد ریاست جمهوری در دو طرف راهرو تکیه در Facebook به عنوان یک ارزش پلت فرم برای تبلیغات سیاسی.

این ماه مجلس نانسی پلوسی رئیس سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer همه lambasted Facebook بیش گمراه کننده ویدئوها, تبلیغات و سخنرانی نفرت بر روی پلت فرم. خانم کلینتون اخیرا به نام آقای زوکربرگ استبدادی. کسانی عمومی سخنان آمد و پس از پشت صحنه مذاکرات Facebook و دموکرات ها در مورد اینکه آیا این شرکت اجازه می دهد مضر گفتمان پیش از سال 2020 انتخابات.

“ترقی خواهان فکر می کنم راه Facebook مجاز است و تکثير دروغ تبدیل به تضاد به یک عملکرد خوب دموکراسی” Neera Tanden, رئيس جمهور از مرکز آمریکایی پیشرفت تدریجی اتاق فکر در مصاحبه ای گفت:.

Facebook نمایندگان می گویند این شرکت است که در یک موقعیت بی دست و پا. دموکرات ها می خواهند این شرکت برای تحقق وعده خود برای مبارزه با اطلاعات غلط اما محافظه کاران استدلال می کنند که واقعیت-بررسی گروه های شاغل در Facebook لیبرال هستند و می تواند ناعادلانه خود را محدود کرد.

“مردم در هر دو طرف راهرو مخالفت با برخی از مواضع ما گرفته ایم اما ما همچنان متعهد به دنبال خارج و دیدگاه ها و برقراری ارتباط به وضوح در مورد اینکه چرا ما تصمیم گیری می کنیم” یک Facebook گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

رسانه های اجتماعی پلت فرم باقی مانده است بخش عمده ای از کمپین زیرساخت ها است.

مربوط تصویری

گوگل بحث تغییرات در آن زمان سیاسی تبلیغ سیاست پس از انتشار یک ابزار جدید در یوتیوب برای ساده کردن آن آگهی رزرو روند. وال استریت ژورنال امیلی گلیزر شکست دولت از تبلیغات سیاسی در Facebook, Twitter و Google.

“Facebook بزرگ بد زشت, اما شما بحث را به فعالان در مورد جایی که آنها در حال صرف پول خود را و آن را Facebook” گفت: تیم لیم دموکراتیک دیجیتال استراتژیست.

سناتور. الیزابت وارن و برخی دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال هل دادن برای فروپاشی این شرکت و ماساچوست قانونگذار کمپین می پرسد حامیان به تایید آنها نیست یک مدیر اجرایی در یک شرکت با تکنولوژی قبل از اهدا به او.

هنوز او قرار داده است بیش از $6.8 میلیون به Facebook ads از آنجا شروع 2019. سناتور. برنی ساندرز که بوده مهم این شرکت صرف بیش از 7 میلیون دلار در آن زمان بود. آقای تهمت کمپین قرار دادن بیش از $22 میلیون نسبت Facebook تبلیغات در طول دوره.

آقای لیم گفت: کمپین مقامات احساس می کنند که هیچ چاره ای اما برای خرید Facebook ads چرا که رای دهندگان صرف زمان زیادی بر روی پلت فرم.

نه هر کمپین نگه داشتن دره سیلیکون در طول بازو. یک Facebook عضو هیئت مدیره جفری Zients, بود که در شورای اقتصاد ملی مدیر در دولت اوباما است که حمایت آقای بایدن برای رئیس جمهور. او با استقبال از معاون رئیس جمهور سابق به واشنگتن خانه برای یک شب جمع آوری کمک در نوامبر است. او در میان تعدادی از شرکت میزبان برای فوریه رویداد جمع آوری کمک مالی و همچنین با توجه به دعوت نامه بررسی توسط وال استریت ژورنال.

آقای بایدن گفته است آن را به ارزش مصرف یک “واقعا سخت نگاه” در شکستن فن آوری شرکت ها از جمله Facebook.

Facebook را شریل سندبرگ تایید هیلاری کلینتون در انتخابات 2016. عکس: Jose Luis Magana/آسوشیتد پرس

محافظه کاران به مدت طولانی شکایت از تعصب در دره سیلیکون. در سال 2016 کارکنان Facebook اهدا تقریبا 100 برابر بیشتر به خانم کلینتون از آقای ترامپ با توجه به اطلاعات فدرال. که بهار محافظه کاران بودند, در داد و بیداد پس از tech-اخبار سایت Gizmodo گزارش داد که این شرکت تغییر یک لیست از موضوعات روند به سرکوب محافظه کار محتوا.

Facebook رد Gizmodo مقاله اما چند محافظه کاران در بازدید از دفتر مرکزی شرکت به بحث در مورد این موضوع.

آقای زوکربرگ متکی است مشاوره از Peter Thiel, دیرین Facebook عضو هیئت مدیره و تهمت حامی. جوئل کاپلان یکی از Facebook بالا سیاست مدیران سابق و مشاور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است گاهی اوقات به تعویق افتاده و یا کشته پروژه هایی که خطر ناراحت کننده حق سیاسی, مجله قبلا گزارش شده است.

در حالی که Facebook شد تعمیر و ارتباط آن با محافظه کاران بسیاری از دموکرات ها soured در این شرکت است.

در سال گذشته Facebook حاضر به خراب کردن یک ویدیو که تغییر داده شده است به نظر می رسد برای نشان دادن خانم پلوسی slurring کلمات او. Facebook مدیران تصادفی در نحوه رسیدگی به این ویدئو اما عقب افتاد در این موضع است که یک شرکت با تکنولوژی نباید داور حق مردم آشنا با این موضوع می گویند.

پس از آن همان منطق Facebook گفت: در اواخر ماه سپتامبر است که آن را نمی خواهد واقعیت-بررسی مطالب تصاویر و یا تبلیغات از سیاستمداران بر روی پلت فرم. در ماه اکتبر Facebook اجازه تبلیغ اجرا شده توسط آقای تهمت مجدد انتخابات که شامل یک ادعا در مورد آقای بایدن نقش در بیمارستانها در حال تمام شدن از اوکراین دادستان. معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی گفت: این ادعا نادرست بود.

در اکتبر. 4 نامه بایدن مبارزات انتخاباتی متهم این شرکت از فروش “ابزار برای هدف قرار دادن بخش های خاصی از جمعیت با دروغ است.” Facebook جهانی سر انتخابات, سیاست کتی Harbath, که قبلا با داعش پاسخ داد که این شرکت سعی در “توانمند سازی رای دهندگان به قاضی چه سیاستمداران می گویند برای خود.” نیویورک تایمز پیشتر گزارش تبادل ایمیل است که این مجله نیز بررسی شده است.

این بایدن کمپین سپس خواست Facebook به یاد داشته باشید که آن را “وعده داده شده در مکان های کنگره ایالات متحده و کاربران آن…که پلت فرم آن دیگر نمی خواهد یک مجرا برای اطلاعات غلط و یک ابزار سیاسی اعوجاج.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه به خوبی شما فکر می کنم Facebook شده و از دست زدن به سیاسی پیام بر روی پلت فرم آن در طول این چرخه انتخابات تا کنون ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در اوایل این ماه Facebook ایستاده بود با تصمیم خود را به اجازه می دهد تبلیغات سیاسی به هدف را به بخش های کوچکی از رای دهندگان آمریکایی بر خلاف حرکت با رقبای خود را در گوگل و Twitter , Inc. آقای تهمت کمپین با استفاده از این روش برای رسیدن به باریک رای دهندگان گروه در سال 2016. برخی از دموکرات ها می گویند این هدف می تواند آن را سخت به تشخیص اطلاعات غلط حتی اگر دیگران در این حزب نیز با استفاده از این تاکتیک است.

خانم سندبرگ گفته دموکراتیک فعالان که تصمیم گیری های دشوار را با توجه به افراد آشنا با کسانی که مکالمات. یک فرد مشخص می شود خانم سندبرگ را در پشت صحنه و موقعیت به عنوان: “من یک دموکرات این است که خیلی سخت برای من است.”

در برخی از بحث ها با دموکرات Facebook کارکنان توصیف Facebook به عنوان عمومی “مورد علاقه کیسه بوکس” این فرد گفت.

ارشد بایدن کمپین گفت: Facebook شده بود “اسمی تعاونی” در ساخت و مردم را از شرکت در دسترس برای بحث در مورد سیاست تفاوت. این مقام گفت: Facebook اعلام کردند, کمپین پس از ظاهر بر روی پلت فرم است که تا به حال ویرایش بوده است در راه است که تغییر معنای سخنان معاون رئیس جمهور که آقای بایدن متحدان گفت: ساخته شده از نظر صدا نژادپرست است.

“چیزی که من گرفته اند به دور از تمام تعاملات ما با آنها این است که آنها درک کنند که اطلاعات غلط یک مشکل است که برای روابط عمومی دلایل آنها تحقق آنها نیاز به بحث در مورد” این فرد گفت.

“آنها درک آنها اپتیک مشکل” به بایدن گفت.

مربوط به پوشش

  • آیووا آغاز مسابقه برای روح از حزب دموکرات
  • از قیمت هتل به تلویزیون تبلیغات حزبی سرمایه داری به ارمغان می آورد ثروت باد آورده به آیووا

نوشتن به Deepa Seetharaman در Deepa.Seetharaman@wsj.com جاشوا Jamerson در joshua.jamerson@wsj.com و امیلی گلیزر در emily.glazer@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو