Facebook تنش را با تبلیغ کنندگان تا قبل از تحریم

Facebook با آن مواجه است یک تبلیغات تحریم در اعتراض به آن دست زدن به نفرت و موهن محتوا. این طرح با استفاده از هشتگ #StopHateForProfit.

عکس: sascha steinbach/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

در یک شهر مجازی سالن با بازاریابان و آژانس های تبلیغاتی در سه شنبه, Facebook, Inc. مدیران یک بار دیگر در تلاش برای پاسخ به شکایت که این شرکت انجام نشده به اندازه کافی برای مقابله با تبعیض و اطلاعات غلط.

Led by Carolyn Everson, معاون رئیس جمهور, از Facebook جهانی گروه کسب و کار مدیران توصیف تلاش برای Facebook و Instagram, سیستم عامل, کمتر خصمانه و مشکل از تعدیل مکالمات بدون محدود سخنرانی با توجه به شرکت کنندگان است.

این فقط آخرین تلاش Facebook به نشان می دهد که اجتماعی-رسانه های غول طول می کشد به طور جدی به نگرانی در مورد سیاست های خود. اما این شرکت نه تنها مقابله با چالش برانگیخته در ژوئن 17, زمانی که چندین مدنی-حقوق گروه به نام تبلیغ به جلو و هزینه های خود را به عنوان یک راه برای فشار Facebook به تغییر راه آن دسته مطالب است. Facebook نیز در مواجهه با نارضایتی از تبلیغ کشش پشت سال است.

“تاریخچه واقعا کمک کرد همه احساس قشنگ توجیه در نظر گرفتن این عمل و جدی در مورد آن گفت:” کاتیا Beauchamp از بنیانگذاران و مدیر اجرایی در زیبایی خرده فروش Birchbox Inc., که پیوست تحریم در ژوئن 26.

که شامل تاریخ وحی در سال 2018 است که اطلاعات شخصی ده ها میلیون نفر از Facebook کاربران نادرست زخم با اطلاعات شرکت کمبریج Analytica باعث دولت پروب و تماس های سختگیرانه تر برای حمایت از حریم خصوصی آنلاین.

بیشتر

  • Facebook ممنوعیت بخش زيادی از Boogaloo جنبش
  • هند ممنوعیت مختل Infinite کاربران و چین دیجیتال جاه طلبی
  • Facebook می بیند رشد تبلیغ تحریم در اعتراض به دست زدن به گفتار

بازاریابان همچنین با انتقاد Facebook برای راه آن دسته اندازه گیری بر روی پلت فرم آن و آنچه در برخی از تماس عدم تعهد به نام تجاری ایمنی—نگه داشتن تبلیغات خود را به دور از محتوای قابل اعتراض است.

یک Facebook سخنگوی اشاره به اعلام این شرکت در روز دوشنبه در مورد ممیزی جدید اجرا شده توسط صنعت دیده بان رسانه ها امتیاز گرفت. آن را ارزیابی Facebook مطالب کسب درآمد و نام تجاری-ایمنی ابزار و شیوه های به عنوان بخشی از طرح های جدید این شرکت در حال انجام در پاسخ به های اخیر انتقادات.

شرکت های دیگر که باید متوقف هزینه تبلیغات با Facebook در حال حاضر شامل فولکس واگن AG, Ford Motor Co., Clorox شرکت ، دنی شرکت Verizon Communications, Inc. کوکا کولا شرکت ، Unilever, PLC, Levi Strauss & Co., همراه با مارک های کوچکتر.

بعضی از آنها نیز به حالت تعلیق تبلیغات در جای دیگر در رسانه های اجتماعی و همه در حال شناسایی خود را با تحریم ها تلاش کنند. بیشتر متمرکز بوده و به طور مستقیم بر روی Facebook.

“بازاریابان نارضایتی راه می رود” گفت: شادی Howard, افسر ارشد بازاریابی در مدیریت رمز عبور Dashlane Inc., که گفت:, آن را نمی خواهد با تبلیغ Facebook حداقل از طریق تیر ماه هدف تحریم سازمان.

خانم هوارد شرکت در اوایل یک هفته تحریم Facebook تبلیغات بیش از کمبریج Analytica زمانی که او افسر ارشد بازاریابی در Sonos, Inc., او گفت:.

در Dashlane او تیم شد و در حال حاضر در تلاش برای کاهش اتکا Facebook بیش از نگرانی در مورد محتوا و حتی قبل از تحریم تماس, او گفت:, اما همچنین به دلیل اختلاف پتانسیل برای تبعیض آمیز تبلیغات چندین سال پیش.

Facebook گفت: سپس آن را دیگر نمی خواهد اجازه دهید بازاریابان هدف اشتغال-مسکن و اعتبار مربوط به ads by قومی میل. در مارس 2019 شرکت حل و فصل پنج تبعیض های حقوقی در بخشی همچنین از بین بردن, سن, جنسیت و کد پستی برای هدف قرار دادن اشتغال-مسکن و اعتبار مربوط به تبلیغات است.

Facebook نیز هنوز در تلاش برای تقویت تبلیغ اعتماد به معیارهای آن را فراهم می کند قصد بازگشت به 2016 افشای که آن را به حال بیش از حد متوسط مشاهده زمان برای تبلیغات تصویری بر روی پلت فرم آن به مدت دو سال.

رسانه ها امتیاز شورای هشدار داد Facebook این بهار است که می تواند آن را تکذیب کرد مهر تایید است که به شرکت اعتماد به نفس آنها در حال گرفتن آنچه آنها پرداخت برای وقتی که می آید به تبلیغات بر روی آن سیستم عامل است.

اخطار گفت که Facebook تا به حال موفق به نشانی تبلیغ نگرانی ناشی از یک 2019 ممیزی انجام شده توسط Ernst & Young که مهمترین آنها مربوط به چگونه Facebook اقدامات و گزارش اطلاعات در مورد تبلیغات.

“این مبادلات بخشی از فرآیند حسابرسی,” Facebook گفت: ممکن است. “ما را در ادامه کار با MRC در اعتباربخشی به عنوان ما پس از سال 2016.”

هر حادثه ایجاد مقاومت از تبلیغ اما Facebook موفق به همچنان به رشد درآمد تبلیغ. این گزارش companywide آگهی درآمد حاصل از $69.7 میلیارد دلار در سال گذشته از $55 میلیارد دلار در سال 2018 و $17.1 میلیارد دلار در سال 2015 است.

Facebook و Instagram ایالات متحده درآمد تبلیغات به تنهایی است که انتظار می رود به رشد نزدیک به 5 درصد به $31.43 میلیارد دلار در سال جاری با توجه به شرکت تحقیقاتی eMarketer.

حتی به عنوان لیست عمده بازاریابان در حال حاضر تعلیق تبلیغات خود را رشد می کند, Facebook باقی مانده تا حدودی محافظت می شود زیرا بخش عمده ای از درآمد خود را از می آید و کارهای کوچک و شرکت های. Facebook بالا 100 تبلیغ متشکل کمتر از 20 درصد از کل درآمد تبلیغات در سه ماهه اول سال 2019, افسر ارشد عامل شریل سندبرگ گفت: سال گذشته است.

بسیاری از شرکت های کوچک و بازاریابان است که فروش مستقیم به مصرف کنندگان بدون رفتن را از طریق خرده فروشان خواهد رنج می برند بیش از یک عمده شرکت های چند ملیتی از یک Facebook, تحریم گفت: Kevin Simonson معاون اجتماعی برای آژانس بازاریابی دیجیتال Wpromote LLC.

مدل کسب و کار بسیاری از مارک های مصرف کننده است که فروش در درجه اول از طریق اینترنت به شدت متکی به Facebook و Instagram آقای Simonson گفت. “بنابراین آنها را به توقف خود را منبع اصلی درآمد می تواند ویرانگر به کسب و کار خود را در راه است که آن را نمی خواهد برای اکثریت قریب به اتفاق از مارک های بزرگ شرکت کننده در تحریم.”

به خصوص برای مارک های برجسته, اما, زمان رویارویی ممکن است متفاوت از گذشته نزاع به دلیل آن حول محور گسترده مسائل اخلاقی به جای نگرانی تا حد زیادی خاص به آگهی صنعت برخی از آگهی مدیران گفت.

“تفاوت این بار این است که CMOs در حال گرفتن فشار خود را از تخته و تخته در حال گرفتن فشار از مردم و گروه های حمایت” گفت: یک مدیر اجرایی در یک آگهی بزرگ-آژانس holding company.

Facebook گفت که این سرمایه گذاری میلیاردها دلار در هر سال برای حفظ آن پلت فرم امن و ممنوع 250 سفید-supremacist سازمان از Facebook و Instagram. Facebook فناوری می یابد نزدیک به 90 درصد از نفرت سخنرانی قبل از هر کسی پرچم آن ،

“ما می دانیم که ما باید کار بیشتری انجام دهیم” Facebook گفت:, و اضافه کرد که آن را ادامه خواهد داد به کار با اتحاد جهانی برای مسئول رسانه های آگهی-گروه صنعت ایجاد شده برای بهبود اکوسیستم دیجیتال و دیگران.

مبارزه با سخنرانی نفرت همپوشانی با یک دیرین کسب و کار و نگرانی از بازاریابان در عصر دیجیتال: نگه داشتن تبلیغات خود را به دور از محتوای نامناسب.

Verizon خود را به حالت تعلیق تبلیغات در Facebook و Instagram پس از ضد افترا لیگ برتر منتشر شد, یک تصویر نشان Verizon آگهی بعدی به یک Facebook پست وی از سوی مامورین که FEMA آماده برای قرار دادن مردم در اردوگاه های کار اجباری. این ADL یکی از سازمان دهندگان از تحریم.

“ما در حال توقف تبلیغات ما تا زمانی Facebook می توانید ایجاد یک راه حل قابل قبول است که باعث می شود ما راحت است و مطابق با آنچه که ما انجام داده ایم با یوتیوب و دیگر شرکای” ورایزون رئیس رسانه افسر جان Nitti گفت: در ژوئن 25.

از Facebook سخنگوی کاهش یافته است به نظر Verizon تصمیم.

“وجود دارد بیشتر به آن از مسائل از اطلاعات غلط و تبعیض” آگهی خریدار در عمده تبلیغات آژانس گفت. “Facebook نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در راستای تبلیغ و دور از محتوای قابل اعتراض است.”

نوشتن به Sahil پاتل در [email protected] و Nat در ایوس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de