Facebook جاده به رستگاری اجرا می شود راست پایین خیابان اصلی

جان Dudas از سر جان فروشگاه کتاب کمیک کلیولند فروشگاه که با استفاده از Facebook برای ترویج محصولات و حوادث.

عکس: Apryl Dudas

هیچ شرکت را تجربه کرده است دردهای در حال رشد به عنوان شدید به عنوان Facebook , Inc. FB -2.53% این شرکت شکست های گذشته برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی, حفاظت از داده ها و پلیس محتوا باید در سمت چپ آن مدیران مقابله با یک سوال ساده: می توانید به ما اعتماد شما است ؟

در حال حاضر ما باید کمی در انتخاب ، ما با تکیه بر آن در این زمان عجیب و غریب از بیماری-اجرا جداسازی آن, جامعه مجازی بودن یکی از ما چند راه را با خیال راحت به فاصله همه گیر مجبور است بر ما.

سوال جدید در: آیا دوران نمایندگی این شبکه اجتماعی آمدن از سن?

Facebook را شریل سندبرگ. این شبکه اجتماعی در نظر دارد 100 میلیون دلار از صندوق برای کسب و کارهای کوچک.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

در صبح روز شنبه من صحبت با شرکت افسر ارشد عامل Sheryl Sandberg. این شرکت را می بیند کسب و کار کوچک به عنوان یک منطقه که در آن Facebook می تواند به اثبات خود را به ما دوباره. او اذعان کرد این شرکت اشتباه.

“من در واقع فکر می کنم که برخی از اشتباهات ما و کار ما انجام داده ایم سعی در رفع این اشتباهات است که ما را در خدمت در حال حاضر.”

به عنوان فروشگاه ها و خدمات بسته, در پاسخ به حکم طراحی شده برای جلوگیری از گسترش جدید coronavirus آنها با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک راه برای پنجه برای بقا است.

“من فکر می کنم حداقل در حال حاضر آن است که جدید خیابان اصلی” خانم سندبرگ گفت. Facebook Live, Instagram و Facebook کسب و کار در میان به شدت مورد استفاده خدمات.

یک سوم از کسب و کارهای کوچک در آمریکا ندارد, وب سایت رسمی حضور در همه حال به گفته خانم سندبرگ اما بسیاری از کسانی که کسب و کار به مدت طولانی به حال یک Facebook صفحه. آن می تواند صاحبان هزینه به عنوان کمی به عنوان $5 برای ترویج یک پست. از 140 میلیون کسب و کارهای کوچک با استفاده از Facebook جهانی 90% تنها با استفاده از خدمات رایگان.

در گذشته تحقیقات نشان داده Facebook ارائه می دهد این اپراتور بسیاری از چشم برای پول کمی است. اما تبلیغات قرار داده شده بر روی پلت فرم اغلب دست خود را به مخاطبان مورد نظر است. یک زن و شوهر از سال پیش, پلت فرم تغییر قوانین خود را برای اخبار سایت به کاربران تجربه شخصی فیلتر کردن پست ها از بسیاری از کسب و کارهای کوچک. بزرگ-مدیران اجرائی شرکت نیز با اشاره به محدودیت های آن است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه در Facebook و یا رسانه های اجتماعی کمک به شما در مقابله با انزوا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

وجود دارد مقدار زیادی از ابزار های دیگر که کسب و کارهای کوچک می توانید استفاده کنید اما mom-and-pop کسب و کار هنوز هم بستگی Facebook جذب برسد و آشنایی از محبوب ترین در جهان اجتماعی-رسانه ای وب سایت. Facebook متکی بر کسب و کارهای کوچک برای بخش قابل توجهی از آگهی های فروش. با ارائه کمک به شرکت می تواند به تقویت یک منبع مهم درآمد.

“Facebook مجاز ما را به نگه داشتن کسب و کار رفتن” جان Dudas مالک مشترک از سر جان فروشگاه کتاب کمیک در کلیولند به من گفت شنبه شب. “این یک نعمت غیر مترقبه.”

آقای Dudas همچنین یک وقت آتش بسته فروشگاه در مارس نگهداری می شوند اما دو کارمند تمام وقت در حقوق و دستمزد. آنها ارائه مواد این فروشگاه به فروش می رساند به خانه های مردم از جمله کتاب خانه مدرسه پدر و مادر در حال دادن به فرزندان خود را. و آنها در حال کمک به مدیریت موجودی بود که تازه مواجه نگردند در روز قبل از کسب و کار قفل شده بود.

بسیاری از کتاب های کمیک فروشندگان با استفاده از eBay بی 0.75% برای فروش آنلاین, اما آقای Dudas رویکرد است که عمدتا بر محور زندگی واقعی معاملات و در فرد تجربه. کمیک جدید بیرون می آیند در چهارشنبه, برای مثال, و این روز بزرگ به استقبال مشتریان به فروشگاه در لورین خیابان.

یک تصویر از Facebook صفحه کارول و جان را از فروشگاه کتاب کمیک.

عکس: Apryl Dudas

کارول و جان را به مدت طولانی استفاده Facebook برای ترویج محصولات و حوادث. هفته گذشته میزبان Facebook Live جمع آوری به فروش با تخفیف کتاب های کمیک به عنوان یک راه برای جمع آوری مقدار مورد نیاز از پول نقد. آقای Dudas گفت یک داستان با هر طنز, فروش 90 درصد از کتاب های در دسترس و کشیدن در $3,000.

“اگر شما خرید یک کتاب, آن, اهدا, نوع مانند در telethon,” او گفت:. در حدود یک ساعت و نیم او به دست آورده به اندازه کافی برای پرداخت آن دسته دو کارکنان برای سال آمده است.

این داستان نشان دهنده دیگر قصه های من مواجه می شوند در هفته های اخیر ویرایش مجله “کار ساخت آن” سری.

من کار بر روی داستان در مورد خودرو کوچک تامین کنندگان با استفاده از private Facebook به همکاری در یک تولید; یک کاباره رقصنده در نظر گرفتن مرحله خود را نشان می دهد به Instagram داستان. هفته گذشته به ما گفت که چگونه یک تاجر با استفاده از صفحه خود را به نشان می دهد پدر و مادر چگونه به استفاده از پوشک های پارچه ای او تولید می کند. مدرسان یوگا, گیتار معلمان و آرایشگران باید گفت Facebook کمک به آنها پول است.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

خانم سندبرگ به نام من در درجه اول به بحث در مورد 100 میلیون دلار صندوق Facebook خواهد بود به طور آهسته به کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان در هفته های آینده عمدتا در قالب هیچ رشته نقدی, کمک های مالی. این شرکت با ایجاد یک ابزار مالی برای کسب و کارهای کوچک که در عمل بسیار شبیه به یک GoFundMe کمپین و راه را برای شرکت ها برای فروش, دیجیتال, کارت های هدیه. جدید خود را “منابع کسب و کار ایرانیان” است که به مراتب بیشتر مورد استفاده از Facebook سنتی کسب و کار صفحه اصلی.

100 میلیون دلار کمک مالی محدودتر در مقایسه با یک محرک اقتصادی دولت طرح اما کوتوله برخی از امداد رسانی و راه اندازی توسط دیگر شرکت های فن آوری و بسیاری از شهرستانها. Facebook را صرف 40 میلیون دلار است که در ایالات متحده با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک واقع در نزدیکی 34 شهرستانها که در آن عملیات.

“ما یک مسئولیت بزرگ” خانم سندبرگ گفت. من از او پرسیدم که چرا شرکت نمی کند و فقط پیشنهاد کاهش نرخ تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک و او گفت: چنین پیشنهاد نمی خواهد به طور موثر با یک صاحب کسب و کار نیاز دارد.

“آنها نیاز به پول” او گفت:, و اضافه کرد که کاهش نرخ آگهی قطعا کمتر از گران قیمت برای این شرکت است. بیش از یک و نیم میلیون نفر صاحبان کسب و کار ارسال سوالات از Facebook اعلام کرد این برنامه در ماه گذشته. برنامه پذیرفته می شود با شروع این هفته است.

کارول و جان را که میزبانی Facebook Live تجمع هفته گذشته به فروش با تخفیف کتاب های کمیک به عنوان یک راه برای جمع آوری مقدار مورد نیاز از پول نقد.

عکس: هدر لین

ما در فرد منزوی وجود کسب و کارهای کوچک و بزرگ به دنبال پاسخ. برای تجار مانند آقای Dudas سوال این است که قطعا وجودی.

“هیچ کس نگران در حال حاضر در مورد خارج شده و یا هدف,” او گفت:. “آنها نگران ما است.”

بنابراین در حال حاضر, از جان گذشته برای اتصال کسب و کار کوچک تراست در Facebook.

نوشتن به John D. Stoll در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de