تلاش جدید فیس بوک برای متوقف کردن اطلاعات غلط: مرکز اطلاعات رای دهندگان

اوکلند، کاليبرت.

آغاز پنجشنبه، کاربران فیس بوک ایالات متحده که در مورد رای گیری نوشته اند ممکن است شروع به دیدن یک اضافه به پیام های خود کنند – برچسب هدایت خوانندگان به اطلاعات معتبر در مورد انتخابات آینده ریاست جمهوری.

این آخرین گام شبکه اجتماعی برای مبارزه با اطلاعات غلط مربوط به انتخابات در پلت فرم خود را به عنوان انتخابات نوامبر 3 نزدیک است – که در آن بسیاری از رای دهندگان ممکن است رای دادن از طریق ایمیل برای اولین بار است. فیس بوک شروع به اضافه کردن لینک های مشابه به نوشته ها در مورد رای گیری در فرد و نامه در توسط سیاستمداران فدرال، از جمله رئیس جمهور دونالد ترامپ، در ماه ژوئیه.

این برچسب ها به یک مرکز جدید اطلاعات رای دهندگان شبیه به یک در مورد COVID-19 که فیس بوک می گوید توسط میلیاردها کاربر در سراسر جهان دیده شده است، پیوند خواهد داد. برچسب ها خوانده می شوند، “به مرکز اطلاعات رای گیری برای منابع انتخاباتی و به روز رسانی های رسمی مراجعه کنید.”

با وجود چنین تلاش هایی، فیس بوک همچنان با انتقادهای گسترده ای در مورد نحوه رسیدگی به اطلاعات غلط در اطراف انتخابات و مسائل دیگر روبرو ست. شرکت به طور کلی حاضر به بررسی تبلیغات توسط سیاستمداران ، به عنوان مثال ، و حسابرسی دو ساله از شیوه های حقوق مدنی خود را تقصیر شرکت را به ترک انتخابات ایالات متحده “در معرض دخالت توسط رئیس جمهور و دیگران که به دنبال استفاده از اطلاعات غلط برای خدشه دار کردن سردرگمی و سرکوب رای دادن است.”

اتان زوکرمن، مدیر مرکز رسانه های مدنی موسسه فناوری ماساچوست، گفت: “اثربخشی این برچسب ها بستگی به این خواهد داشت که سیستم هوش مصنوعی فیس بوک چه قدر به شناسایی نوشته هایی که واقعاً به آنها نیاز دارد، کمک می کند. اگر هر پستی که حاوی کلمه “رای” یا “رای دادن” باشد، لینک اطلاعاتی را به دست می دهد، او گفت: “مردم شروع به نادیده گرفتن آن لینک ها خواهند کرد.”

امیلی دالتون اسمیت که به عنوان رئیس تاثیر اجتماعی در این شرکت کار می کند، می گوید فیس بوک انتظار دارد که مرکز رای دهندگان به حداقل ۱۶۰ میلیون نفر در ایالات متحده برسد. تمرکز اصلی ثبت نام مردم برای رای دادن است ، او گفت ، اما اطلاعات مردم را مشاهده خواهد کرد در طول فصل انتخابات تکامل می یابد.

“این یک انتخابات منحصر به فرد و یک فصل منحصر به فرد انتخابات است، او گفت: “. “قطعا ما هرگز در طول یک همه گیر جهانی از طریق انتخابات رفته است.”

شرکت های فناوری دیگر، توییتر و گوگل که صاحب یوتیوب هستند، تلاش های مشابهی را در اطراف انتخابات نوامبر انجام داده اند. توییتر گفت که در حال کار بر روی گسترش سیاست های خود را به آدرس “چالش های جدید و منحصر به فرد” مربوط به انتخابات امسال، از جمله اطلاعات غلط در اطراف ایمیل در رای گیری.

فیس بوک با نگاه به ماه نوامبر گفت که این “به طور فعال با مقامات انتخاباتی در مورد پتانسیل اطلاعات غلط در اطراف نتایج انتخابات به عنوان یک تهدید در حال ظهور صحبت می کنند.”

شرکت جزئیاتی در مورد تهدیدات احتمالی ارائه نکرد، اما گفت که یک روند طولانی مدت رای گیری که نتایج آن بلافاصله مشخص نیست “پتانسیل بهره برداری دارد تا بی اعتمادی را در نتیجه انتخابات به کار بندد.”

“یکی از راه های ما برنامه ریزی برای مبارزه با این است که با استفاده از مرکز رای گیری و انتخابات ایالات متحده هضم در فیس بوک اخبار مطمئن شوید که مردم دسترسی آسان به آخرین، اطلاعات معتبر و اخبار در شب و پس از انتخابات، “Naomi Gleit، معاون مدیریت محصول و تاثیر اجتماعی، نوشت: در یک وبلاگ ارسال شده است.

این داستان توسط “اسپوشیتد پرس” گزارش شده است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی، مانیتور را حذف کرده است paywall برای تمام پوشش coronavirus ما. -اين مجانيه

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im