Facebook گفت: بالاتر استفاده نمی سپر از آن انتظار می رود کاهش در تبلیغات دیجیتال در سراسر جهان است.

عکس: توماس سفید/ایسنا

Facebook , Inc. گفت: استفاده از محصولات آن بود که شاید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما هشدار داد که افزایش فعالیت نمی سپر این شرکت از آنلاین-تبلیغات قلاب roiling دره سیلیکون و خیابان مدیسون به طور یکسان.

در یک پست در روز سه شنبه بعد از ظهر Facebook گفت: مجموع پیام در سراسر پلت فرم خدمات افزایش یافته است و 50 درصد در کشورهای در برخورد با ویروس با پیام های ویدئویی بیش از دو برابر. در ایتالیا است که انجام برخی از دقیقترین محدودیت در زندگی عمومی هر کشور در خارج از چین گروه تماس تصویری است که توسط بیش از 1000% از یک ماه پیش و استفاده از تمام Facebook برنامه های است که تا 70%.

Facebook نیز صاحب Instagram را به عنوان به خوبی به عنوان محبوب ترین سرویس های پیام رسانی WhatsApp.

این شرکت گفت: بالاتر استفاده نمی محافظت از آن را از رود رد در تبلیغات دیجیتال در سراسر جهان است.

“ما همین حالا کسب درآمد از بسیاری از خدمات که در آن ما شاهد افزایش تعامل و ما شاهد تضعیف ما تبلیغات کسب و کار در کشور با در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی برای کاهش گسترش COVID-19” نوشته الکس شولتز, Facebook معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل و جی Parikh معاون مهندسی.

مرتبط

  • پرداخت دیجیتال افزایش می یابد در میان Coronavirus محدودیت

این شرکت ارائه نمی کند, رسمی, درآمد, راهنمایی, اما این مدیران گفت: “کسب و کار ما است که منفی تحت تاثیر قرار مانند بسیاری دیگر در سراسر جهان است.”

Facebook دقیق مراحل این شرکت با در نظر گرفتن افزایش ظرفیت و کاهش فشار که اوج تصویری – و تلفن-ترافیک در ارتباطات ساختار. اعلام شده است در همراهی با دیگران با تبلیغات مبتنی بر تکنولوژی سیستم عامل و رسانه ها از کاهش اهداف مالی.

Twitter , Inc. روز دوشنبه گفت: عملکرد مالی خود را در پاییز کوتاه این سه ماهه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. همچنین در یک خطر ناک نقطه. الفبا باعث می شود تقریبا تمام پول خود را از تبلیغات آنلاین در مناطقی مانند search, maps, و تصویری, و بزرگترین, مشتریان, مطمئن شوید که به نظر می رسد به جلو و عقب. در اوایل علامت هشدار دهنده, سفر کنگلومرا رزرو Holdings, Inc. —یکی از بزرگترین تبلیغات آنلاین—روز دوشنبه گفت: این امر “به طور چشمگیری” پاره پشت آن هزینه های بازاریابی.

گوگل نیز دوخته آینده خود را در ساخت بیشتر از تبلیغات متصل به “دنیای واقعی” نمایش داده شد مانند به نوبه خود توسط نوبه خود جهت جستجو و به عنوان یک پرداخت به میان برای افراد به دنبال پیدا کردن کسب و کارهای محلی مانند لوله کش. بسیاری از مصرف کنندگان در حال حاضر محدود به خانه های خود.

الفبای نمی دهد راهنمایی در آمدن درآمد و سخنگوی نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“بازاریابان برش صرف در سراسر هیئت مدیره” تحلیلگران در بازارهای سرمایه RBC دوشنبه نوشت. “می خواهم یکی دیگر از datapoint? نوع ‘Las Vegas Hotels” را در نوار جستجو در گوگل. ما شاهد 0 تبلیغات پرداخت می شود. همیشه نمی تواند به یاد بیاورید دیدن که.”

همانطور که شرکت ها شروع به جلو و عقب در تبلیغات صرف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و رشد اقتصادی عدم قطعیت دیجیتال و رسانه های محلی شرکت دارند بیشتر در معرض چنین از نو سنگر سازی در کوتاه مدت, آگهی خریداران گفت.

بر خلاف تلویزیون ملی تبلیغات که اغلب خریداری چندین ماه پیش و سخت تر به لغو بسیاری دیجیتال آگهی خرید را می توان در لغو روزها خریداران و صنعت تحلیلگران می گویند.

“اگر شما ماریوت شما نمی توانید به کاهش بودجه خود را به تلویزیون گفت:” لورا مارتین, یک تحلیلگر ارشد Needham & شرکت. “که در آن شما می توانید بلافاصله قطع دیجیتال است.”

خطوط هوایی ایالات متحده در نظر تعطیل پروازهای مسافری در این کشور در کاخ سفید مورد بحث تسهیل اجتماعی-فاصله اقدامات و چین قصد دارد برای بلند کردن توده قرنطینه در ووهان. وال استریت ژورنال است Jason بلینی است آخرین coronavirus بیماری همه گیر. عکس: نیک آکسفورد/ایسنا

در واقع نیویورک تایمز در میان شرکت برای اولین بار به هشدار می دهند که این ویروس باعث شد یک آگهی رکود. این شرکت قطع آن در سه ماهه اول تبلیغات-درآمد هوا در آغاز ماه مارس با استناد به شاخص های بین المللی و داخلی آگهی رزرو به دلیل عدم اطمینان و اضطراب در مورد ویروس.

موضوع دیگری رو به ناشران و رسانه های دیجیتال شرکت هایی مانند Facebook و Twitter است که برخی از تبلیغ کنندگان در حال تلاش برای جلوگیری از محتوای اخبار است که تبدیل شده است و حتی بیشتر منفی میان گسترش coronavirus.

بسیاری از شرکت ها “هستند leery از رسانه های خبری و سایت های رسانه های اجتماعی به دلیل وجود بسیار منفی محتوا در حال حاضر گفت:” یک آگهی خریدار.

مارک های سوخته شده اند چندین بار در سال های اخیر که تبلیغات خود را به نظر می رسد در کنار نامناسب و یا توهین آمیز محتوا از جمله اخبار كذب و یا نژادپرستانه محتوا.

دسته از تبلیغات دیجیتال در بالاترین خطر شامل کالاهای اساسی برای Facebook: سفر, سرگرمی, خرده فروشی و مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده حساب برای 45 درصد از تبلیغات تلفن همراه گفت: خانم مارتین و گسترده برابر به Facebook درآمد.

تحت شرایط عادی زمان افزایش می یابد که cooped کردن Facebook و Instagram کاربران صرف بر روی پلت فرم که اجازه می دهد این شرکت به سود حاصل از فروش بیشتر تبلیغات موجودی. اما استفاده از افزایش است که این شرکت اشاره کرده است که زوج با کاهش تبلیغات و تقاضا به این معنی که قیمت حراج برای Facebook ads به احتمال زیاد شاقول مگر اینکه شرکت بخواهد به محدود کردن عرضه.

با کمتر تبلیغ رقابت برای Facebook توجه کاربران هر یک از تصور خواهد بود به ارزش کمتر در سراسر هیئت مدیره مگر اینکه شرکت بخواهد به کاهش در تعداد تبلیغات نشان داده شده است.

چگونه Facebook را آدرس آن افزایش عرضه و کاهش تقاضا مشخص نیست خانم مارتین گفت: با توجه به انتخاب بین فروش بیشتر تبلیغات در نرخ پایین تر و یا تلاش برای حفظ قیمت اما در حال اجرا در کمتر از تبلیغات به طور کلی.

Facebook سهام پایین است 28 ٪ در سال به, تاریخ, کمی بیشتر از شاخص Nasdaq اما کمی کمتر از S&P 500.

کاهش در تبلیغ تقاضا نیز می تواند تحت تاثیر قرار دهد سازندگان محتوا است که باید مخاطبان ساخته شده بر روی پلت فرم. Klear فراهم می کند که تجزیه و تحلیل ترافیک برای Instagram تاثیر گذار در بازاریابی خبر داد و گفت: تعداد Instagram داستان نوشته شده و تعامل در هر پست دو تا به شدت در طول هفته گذشته. اما Klear پیدا شماره از حمایت و نوشته های برچسب شده با #ad کاهش 25٪.

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جف هورویتز در Jeff.Horwitz@wsj.com و سوزان Vranica در suzanne.vranica@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de