یک demostration در هنگ کنگ پس از عبور از امنیت ملی و قانون در این هفته.

عکس: ویلی Siawillie Siau/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—آمریکا تکنولوژی تیتان صورت یک بلندی آزمون خود را رایگان-گفتار و اعتبار در هنگ کنگ به چین جدید امنیت ملی و قانون برای این شهر خواسته های مقامات محلی اقداماتی برای نظارت و تنظیم آن سانسور اینترنت است.

Facebook, Inc. و آن Instagram سرویس توییتر, Inc. و یوتیوب, یک واحد از الفبا, Inc.’s, گوگل, فعالیت آزادانه در این شهر حتی به عنوان آنها بسته شده اند و یا تصمیم گرفتند در خارج از سرزمین اصلی را شدیدا کنترل اینترنت که با استفاده از “فایروال بزرگ” به سانسور اطلاعات است.

در هنگ کنگ بسیاری از شهروندان شده اند عادت کرده اند به راحتي با استفاده از حساب خود را به صحبت کردن در مسائل سیاسی صوتی, پشتیبانی از antigovernment تظاهرات و ثبت نام خشم خود را در چین افزایش نوسان بیش از شهرستان.

در حال حاضر ایالات متحده شرکت های فن آوری به صورت یک سیم بالا عمل تحلیلگران می گویند اگر مقامات در اینجا از آنها بخواهید به حذف حساب کاربری و یا محتوای خود را. امتناع می تواند دعوت پکن را بررسی و به طور بالقوه قرار داده و آنها را در معرض خطر اقدام قانونی تحت قانون جدید امنیت ملی و قانون است. مطابق خواهد بیگانه کاربران قدیمی در این شهر که برخی از آنها در ادامه به صحبت کردن در سیستم عامل خود و ترک این شرکت باز به انتقاد از سیاستمداران در آمریکا یا انگلیس

در میان غول تکنولوژی, توییتر, در بیانیه ای گفت: آن را “قبر نگرانی” در مورد قانون و “متعهد به حفاظت از مردم با استفاده از خدمات ما و آزادی بیان است.” توییتر گفته است که با بررسی قوانین جدید “به خصوص به عنوان برخی از شرایط این قانون مبهم و بدون تعریف روشن.”

اقدامات لازم برای بهتر نظارت بر اینترنت و رسانه های خارجی شد و مقررات به جمع ملی چین-قانون تامین برای شهرستان. قانون جرم فعالیت در چهار مبهم تعریف شده مناطق پوشش تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی.

“شرکت های فن آوری را کاملا دریافت بیشتر درخواست ها برای حذف اطلاعاتی که ادعا مضر به امنیت از مقامات مربوطه” گفت: Haochen خورشید یک استاد حقوق در دانشگاه هنگ کنگ است. او گفت: شرکت صورت مشکلات به خصوص با موارد مرزی مانند پتانسیل درخواست برای حذف آهنگ ها, مثلا, که معترضان استفاده کرده اند در antigovernment تظاهرات.

در میان مقررات در قانون آمد که به اثر سهشنبه, یک دستور است که هنگ کنگ مقامات “تقویت نظارت” و مقررات از طریق اینترنت. در چین که زبان از پکن به طور معمول به معنی محدود کردن بیان سیاسی.

Facebook و Twitter “ممکن است محبوبیت خود را در هنگ کنگ به طور چشمگیری کوچک” گفت: ساندرا مارکو Colino قانون استاد در دانشگاه چینی هنگ کنگ. معترضان با استفاده از این سیستم عامل به طور گسترده ای به صدای نظرات خود را و حتی هماهنگ کردن برخی از فعالیت های او گفت:. اما “سفت مجازات است که ممکن است تحمیل شود تقریبا قطعا دلسرد عموم به اشتراک گذاری این نمایش است.”

ملی-امنیت قانون به نظر می رسد که در حال حاضر باعث شده موجی از خودسانسوری آمریکا بیش از تنبیهی محدوده قوانین جدید. روز قبل از اینکه این قانون تصویب شد تعدادی از رسانه اجتماعی کاربران خود را حذف و یا حساب پاک آنها اعتراض-مطالب مرتبط.

یک Facebook سخنگوی گفت: این شرکت در حال بررسی جزئیات این قانون است. “ما اعتقاد داریم که آزادی بیان اساسی حقوق بشر و نگرانی هایی در مورد تاثیر این قانون بر آزادی بیان در هنگ کنگ,” او گفت:.

Facebook و توییتر کاهش یافته است می گویند اگر آنها دریافت کرده اند هر دستورالعمل از مقامات مرتبط با این قانون جدید است. یک سخنگوی گوگل کاهش یافته است به نظر.

گوگل و اپل وارز. در سال گذشته کشیده از دیجیتال فروشگاه های برخی از برنامه های مرتبط با هنگ کنگ antigovernment تظاهرات. اپل حذف crowdsourced نقشه سرویس است که اجازه تظاهرکنندگان به پلیس نظارت بر فعالیت های پس از حزب کمونیست چین-اجرای روزانه مردم روزنامه به نام برنامه “سمی نرم افزار است.” اپل گفت: آن کشیده برنامه با توجه به نگرانی های آن را در معرض خطر اجرای قانون و ساکنان.

گوگل در زمان پایین یک بازی تلفن همراه است که به کاربران اجازه نقش بازی کردن به عنوان هنگ کنگ به معترضان با این شرکت گفت: در آن زمان نقض سیاست منع توسعه دهندگان از “سرمایه گذاری در رویدادهای حساس مانند تلاش برای پول درآوردن از جدی درگیری های مداوم و یا تراژدی از طریق یک بازی است.”

در سرزمین اصلی چین و آمریکا در فن آوری شرکت ها در گذشته انتقاد مطابق با پکن خواسته است. در سال 2007 یاهو مواجه کنگره شنوایی پس از شرکت در تحویل اطلاعات در مورد نگار چینی Shi Tao به مقامات محلی که بعدها او را دستگیر کردند. شبکه های حرفه ای سایت LinkedIn بیش از حد به میدان فرستاد خشم بیش از آن سانسور از پست های سیاسی حساس در سرزمین اصلی چین است.

خانه به 7.5 میلیون نفر از مردم هنگ کنگ یک منبع کمتر دیجیتال تبلیغات درآمد از بیشتر کشورهای پرجمعیت اما شهروندان خود را غنی تر هستند و بیشتر به صورت دیجیتالی زرنگ و دانا تر از در بسیاری از مکان ها. برخی از 91 درصد از جمعیت هنگ کنگ با استفاده از اینترنت با توجه به شرکت مشاوره ما اجتماعی هستند و 98 درصد از کاربران اینترنت بین سنین 16 و 64 را به رسانه های اجتماعی و یا برنامه های پیام رسانی.

Facebook در شش ماه گذشته از سال 2019 دریافت 241 دولت درخواست برای اطلاعات کاربران در هنگ کنگ با توجه به گزارش شرکت. توییتر دریافت کرد سه درخواست برای اطلاعات کاربران در طول شش ماه اول سال گذشته آخرین دوره که برای آن شرکت داده های در دسترس است در میان بالاترین در جهان است.

گوگل حضور در چین نسبتا کوچک است که خدماتی مانند جستجوی جیمیل و یوتیوب مسدود شده است. Twitter و Facebook نیز مسدود شده در چین. اما این کشور بحرانی بازار برای اپل, حسابداری برای بخش قابل توجهی از درآمد خود را. ایالات متحده شرکت های فن آوری به طور معمول می گویند که آنها باید پایبند قوانین محلی در کشورهایی که در آنها به کار گیرند.

در حالی که تحلیلگران گفت: آنها معتقدند مقامات می تواند نیروی اجتماعی-رسانه های عامل برای حذف محتوای تحلیلگران انتظار نیست گسترده اینترنت خاموش کردن به عنوان یک نتیجه از قانون جدید است.

Alp Toker مدیر NetBlocks مستقر در لندن, سازمان که آهنگ های سانسور آنلاین گفت: هنگ کنگ دیده نشده در مقیاس بزرگ اینترنت قطع در گذشته است. او گفت گروه نیست شناسایی هر خاموش شدن ناگهانی اینترنت در روزهای اخیر از آنجا که قانون به اجرا رفت.

در نهایت تحلیلگران می گویند شرکت های ایالات متحده به احتمال زیاد مجبور به پیروی از قوانین جدید در هنگ کنگ اگر آنها می خواهند خدمات خود را به در دسترس خواهد بود در این شهر است.

“تا زمانی که شرکت های فن آوری کار در هنگ کنگ, آنها را مجبور به پیروی از هنگ کنگ قانون امنیت ملی در قانون گنجانده شده است” گفت: دانشگاه هنگ کنگ آقای خورشید.

بیشتر

  • چین منصوب اعتراض و تبلیغات مجری برای رام هنگ کنگ
  • سنا لایحه تحریم علیه مقامات چینی بیش از هنگ کنگ (جولای 2)
  • امنیتی جدید قانون باعث افزایش خودسانسوری
  • آنچه در هنگ کنگ جدید امنیت ملی و قانون
  • بازار هنگ کنگ تأکید بر مثبت
  • شنیده ام در خیابان: دیگر کسب و کار به عنوان معمول

نوشتن به Newley Purnell در newley.purnell@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de