Facebook به نقد و بررسی محتوای سیاست های مربوط به ناآرامی های مدنی خشونت

Facebook مارک زوکربرگ گفت: این شرکت همچنین کار بر روی محصولات است که پیشبرد نژادی عدالت است.

عکس: اندرو caballero-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Facebook , Inc. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ روز جمعه گفت که این شرکت را بررسی سیاست های موجود در چگونه از آن دسته مطالب مرتبط با ناآرامی های مدنی و یا خشونت به عنوان شرکت چهره آمریکا تصمیم خود را نه در حد متوسط و یا پایین برخی از پست.

Facebook گفت: آن را نقد و بررسی سیاست های خود را در مطالب در مورد تهدید دولت با استفاده از زور به عنوان به خوبی به عنوان محتوا در کشور با ناآرامی های مدنی و یا خشونت در تضاد است. در حالی که این شرکت با برخی از سیاست ها در محل هایی که برای بیشتر محدودیت در مواقع اضطراری و کشورهای تحت تضاد “وجود دارد ممکن است اضافی سیاست یا یکپارچگی اقدامات به در نظر گرفتن بحث در اطراف و یا تهدید دولت استفاده از نیروی وقتی یک کشور است که در این حالت” آقای زوکربرگ گفت.

آقای زوکربرگ را یادداشت برای کارمندان—که او نیز نوشته شده علنا در Facebook—پس از کارکنان شرکت برگزار مجازی اعتصاب دوشنبه مدیر عامل شرکت تصمیم به ترک یک پست از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اخیر ناآرامی های اجتماعی است. منتقدان می گویند رئیس جمهور ارسال نقض Facebook قوانین در مورد تحریک به خشونت.

بیش از یک دوجین کارکنان صحبت کردن در Twitter , Inc. علیه آقای زوکربرگ تصمیم به نگه دارید تا رئيس جمهور در ارسال, است که به نام تظاهر کنندگان اراذل و اوباش و هشدار داد: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

Facebook گفت: آن خودداری از واقعیت-چک کردن و یا از بین بردن سیاستمداران’ نوشته های بر روی پلت فرم خواهد شد اما خراب کردن پست های که ترویج خشونت و گسترش دهندگان اطلاعات غلط. آقای زوکربرگ روز جمعه گفت او معتقد است سیاست اصولی و منطقی اما او نیز احترام می گذارد که ممکن است مردم این باور وجود دارد بهتر جایگزین.

Facebook را بررسی گزینه های احتمالی برای برخورد با تخلفات و یا جزئی نقض آن محتوای سیاست “در کنار دودویی ترک-آن-یا-it-down گیری,” او گفت:.

این شرکت همچنین کار بر روی محصولات است که پیشبرد عدالت نژادی, او گفت:, و به نام Fidji سیم, سر, از Facebook نرم افزار را به اتهام این پروژه است.

Facebook نیز متعهد به ساخت یک رای دهندگان hub را به کاربران ارائه با “دسترسی به دقیق و معتبر اطلاعات در مورد رای گیری” و همچنین توسعه ابزارهای است که تشویق به ثبت نام رای دهندگان و کمک به کاربران خود را تشویق دوستان و جوامع به رای, او گفت:.

نوشتن به کیمبرلی چانه در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>