Facebook تدابیر کنترل در گفتار به عنوان تبلیغ تحریم رشد می کند

Unilever است تعلیق آمریکا تبلیغات در Facebook و Twitter با استناد به گفتار نفرت و تفرقه محتوا.

عکس: استفان لام/ایسنا

تحت فشار از تبلیغ Facebook , Inc. FB -8.32% گفت: این امر شروع به برچسب زدن سیاسی در سخنرانی که در آن نقض قوانین و اقدامات دیگر برای جلوگیری از رای دهندگان سرکوب و محافظت از اقلیت ها از سوء استفاده.

سیاست های جدید اعلام شد جمعه در مدت کوتاهی پس از وال استریت ژورنال گزارش داد که مصرف کننده کالا غول Unilever UL -0.67% PLC متوقف آمریکا تبلیغات در Facebook و Twitter , Inc. TWTR -7.40% حداقل به مدت باقی مانده از سال با استناد به گفتار نفرت و تفرقه محتوا بر روی سیستم عامل.

یونیلور حرکت مشخص قابل توجهی تشدید در خیابان مدیسون تلاش به زور تغییرات توسط شرکت های فن آوری. در یک livestream اعلام تغییرات, Facebook, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ اشاره نمی Unilever یا تبلیغ تحریم اما گفت که او “خوش بینانه است که ما می توانیم پیشرفت در بهداشت عمومی و نژادی عدالت در حالی که حفظ ما سنت های دموکراتیک در اطراف آزادی بیان و رای گیری.”

برخی از اقدامات شرح داده شده در جمعه شد توضیحات از Facebook موجود سیاست و حقوق مدنی رهبران که در بحث و گفتگو با شرکت در این مسائل گفت: حرکت ناکافی بودند.

Facebook سهام کاهش یافته است بیش از 8 درصد در روز جمعه و توییتر سهام کاهش یافت و بیش از 7 درصد.

Unilever که بسیاری از خانواده مارک عبارتند از: کبوتر صابون Hellmann s سس مایونز و لیپتون چای می پیوندد یک لیست در حال رشد از شرکت هایی که تحریم Facebook برای طول مختلف از جمله Verizon Communications ,Inc. Patagonia, Inc., VF Corp. شمالی, Eddie Bauer و تفریحی تجهیزات شرکت.

“بر اساس زمان قطبش و انتخابات است که ما در ایالات متحده وجود دارد نیاز به مقدار بیشتر در اجرای قانون در این منطقه از گفتار نفرت گفت:” لوئیس Di Como, یونیلور معاون اجرایی رئیس جمهور از رسانه های جهانی, در مصاحبه.

“در ادامه به تبلیغات در این سیستم عامل در این زمان نمی خواهد اضافه کردن ارزش به مردم و جامعه” این شرکت اعلام کرد. آن Facebook بان کی مون همچنین پوشش Instagram.

از Facebook تبلیغات تحریم پس از حقوق مدنی گروه از جمله ضد افترا لیگ و NAACP به نام برندها به جلو و هزینه تبلیغات از Facebook برای ماه جولای. گروه گفت: اجتماعی-رسانه های غول پیکر ساخته نشده بود به اندازه کافی پیشرفت اجرای سیاست های خود در بیان نفرت و اطلاعات غلط.

در میان سیاست های جدید آقای زوکربرگ روز جمعه اعلام کرد این شرکت آغاز خواهد شد برچسب پست ها که نقض سیاست های خود هستند اما مهم تلقی دادن Facebook گزینه شوی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مطالب به توییتر انجام داده است به تازگی. Facebook نیز قرار داده و در تدابیر اضافی برای جلوگیری از رای دهندگان سرکوب و سپر مهاجران از تبلیغات است که به تصویر کشیدن آنها را به عنوان پایین تر.

این گروه خواستار تحریم به نام توقف نفرت برای سود و از جمله NAACP و ضد افترا لیگ به تشریح سیاست های جدید به عنوان “تعداد کمی از تغییرات کوچک است.”

مربوط تصویری

Facebook و توییتر گرفته اند مواضع مختلف در تعدیل جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سیستم عامل خود را. این آخرین بحث در یک بحث در مورد مسئولیت شرکت های فن آوری باید در policing سخنرانی آنلاین. تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

“ما شده اند به پایین این جاده قبل با Facebook. آنها را ساخته اند عذر خواهی در گذشته است. آنها گرفته شده ناچیز مراحل پس از هر فاجعه ای که در آن پلت فرم خود را ، اما این اتحاد برای پایان دادن به در حال حاضر” آنها در بیانیه ای گفت.

گروه ارائه یک لیست از 10 تغییرات که آن را ترجیح می دهند, از جمله ارائه ممیزی و بازپرداخت به تبلیغ که در تبلیغات نشان داده شده در کنار محتوایی که بعدها حذف شد برای نقض Facebook شرایط استفاده از خدمات.

توییتر نبود یک هدف مدنی-حقوق گروه تحریم تماس بگیرید, اما آن را نیز تحت موشکافی در خیابان مدیسون.

در بیانیه ای به وال استریت ژورنال, Facebook گفت: این سرمایه گذاری میلیاردها دلار در هر سال برای حفظ آن پلت فرم امن و ممنوع 250 سفید-supremacist سازمان از Facebook و Instagram. آن گفت: هوش مصنوعی کمک می کند تا آن را پیدا کنید نزدیک به 90 درصد از نفرت سخنرانی قبل از هر کسی پرچم آن است. “ما می دانیم که ما باید کار بیشتری انجام دهیم” این شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را ادامه خواهد داد به کار با اتحاد جهانی برای مسئول رسانه ای—آگهی-گروه صنعت ایجاد شده برای بهبود دیجیتال اکوسیستم و از آن Unilever عضو موسس است—و همچنین سایر کارشناسان “به منظور توسعه حتی بیشتر از ابزار و تکنولوژی و سیاست به این مبارزه ادامه خواهد داد.”

“ما در حال توسعه سیاست ها و قابلیت های پلت فرم طراحی شده برای محافظت و خدمت به مردم گفتگو و به مانند همیشه متعهد به تقویت صداها کمتر از جوامع و گروه های به حاشیه رانده شده” گفت: سارا Personette توییتر معاون رئیس جمهور از مشتری جهانی راه حل, در بیانیه ای. “ما با احترام از همکاران ما تصمیم گیری و ادامه خواهد داد به کار و برقراری ارتباط نزدیک با آنها در طول این زمان.”

Facebook گرفته است برخی از مراحل در سال های اخیر به پلیس بهتر سیستم عامل خود را با اضافه کردن کارگران و در حال توسعه فن آوری های جدید. که منجر به حذف سخنرانی نفرت و دیگر محتوای قابل اعتراض است.

“ما قدردانی از تلاش های همکاران ما اما خیلی بیشتر وجود دارد که باید انجام شود به خصوص در مناطق از تفرقه و نفرت سخنرانی در طول این قطبی انتخابات دوره در آمریکا” Unilever گفت. “پیچیدگی های کنونی چشم انداز فرهنگی قرار داده اند تمدید مسئولیت در مارک های به یاد پاسخگویی و عمل به درایو قابل اعتماد و امن دیجیتال اکوسیستم.”

آقای Di Como گفت: Unilever می خواهم برای دیدن یک کاهش در سطح گفتار نفرت بر روی سیستم عامل است و می خواهد شرکت های مستقل برای اندازه گیری و تایید می کنند که پیشرفت ساخته شده است.

Unilever است که یکی از بزرگترین تبلیغ spenders در جهان گفت: این امر تغییر آن ایالات متحده آگهی دلار شده است که اختصاص داده شده برای Facebook و توییتر و دیگر رسانه ها. Unilever صرف $42.3 میلیون در Facebook تبلیغات در ایالات متحده در سال گذشته شرکت تحقیقاتی Pathmatics Inc. تخمین می زند. Unilever کاهش یافته است به نظر آگهی خود را صرف.

بزرگ با تکنولوژی سیستم عامل شده اند تحت فشار افزایش می یابد—از سیاستمداران خارج از گروه ها و کاربران خود را—برای کرک کردن سخت تر بر اطلاعات غلط و گفتار نفرت. Facebook طور خاص هدف قرار گرفته اند به دلیل آن که موقعیت سیاسی و سخنرانی از جمله دیدگاه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی نباید واقعیت-بررسی و حذف شود.

تنش ها شده اند پس از افزایش گسترده آمریکا تظاهرات تحریک کشتار جورج فلوید و در نتیجه ملی گفت و گو در مورد مسابقه و خشونت پلیس. اما بسیاری از نگرانی در مورد این سیستم عامل شده اند چرکین برای سال. ضد افترا لیگ برای مثال به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند Facebook برای مشاهده انکار هولوکاست به عنوان یک شکل از گفتار نفرت.

شرکت تبلیغ که آگهی هزینه های مالی است پایه و اساس تکنولوژی غول اعمال فشار به عنوان به خوبی—گاهی اوقات بی سر و صدا پشت صحنه, گاهی اوقات ، آخرین تحریم نشان دهنده قابل توجهی تشدید, به خصوص با علاوه بر این از بازیکنان بزرگتر مانند Unilever و Verizon. Verizon اعلام شد توقف تبلیغات خود را تا زمانی Facebook می توانید ایجاد یک راه حل است که باعث می شود شرکت راحت است.

انگیزه برای پیوستن به چنین تحریم را می توان در سراسر نقشه. برخی از شرکت ها دیدن یک شانس برای دریافت توجه مثبت برای گرفتن موضع در یک مسئله اجتماعی. دیگران نگران هستند در مورد نام تجاری خود را در ارتباط با بحث محتوا—و اگر تاریخ راهنمای آنها ممکن است بازگشت به تبلیغات هنگامی که گرد و غبار حل و فصل. برخی از دیدن یک فرصت برای ضربه زدن در قدرتمند سیستم عامل های دیجیتال.

و برای دیگران تبلیغ تحریم ها اخلاقی مبارزه است که ارزش داشتن حتی اگر آن لطمه می زند و کسب و کار خود را.

برای بسیاری از شرکت ها, کشیدن تبلیغات کردن Facebook گزاره دشوار به دلیل آن است که چنین کارآمد بازاریابی خودرو و خیلی اطلاعات مصرف کنندگان برای کمک به هدف قرار دادن تبلیغات. Unilever گفت: آن را از بین بردن Facebook و Twitter تبلیغات در غیر بازارهای ایالات متحده به دلیل تفرقه محتوای در حال حاضر برجسته تر در ایالات متحده آمریکا

Unilever شده است به یک رهبر در آن خواستار تکنولوژی غول های تمیز کردن دیجیتال آگهی اکوسیستم. آن را تحت فشار قرار دادند تا آنها را به پلیس تبلیغات تقلب شده است و صریح در مورد عدم شفافیت در Facebook و Google معیارهای است که نشان می دهد که آیا تبلیغات در حال کار است.

Unilever نیز گرفته است مواضع در مسائل اجتماعی: در این هفته گفت: این امر قطع به نام “Fair & Lovely” به صورت بین المللی آن پوست-روشن کرم تصدیق آن را تقویت نژادپرستانه مفهوم که نور پوست بهتر است. این محصول هنوز هم به فروش می رسد. این شرکت همچنین در حال تلاش برای از بین بردن کلیشه ای تصاویر از زنان در تبلیغات آن است.

Procter & Gamble شرکت ، یکی دیگر از محصولات مصرفی غول پیکر است که بسیار با نفوذ در خیابان مدیسون, گفت:, آن است که بررسی تمام سیستم عامل که در آن تبلیغ برای محتوای قابل اعتراض است. Facebook گنجانده شده است در این بررسی با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. شرکت بازاریابی رئیس مارک پریچارد در روز چهارشنبه قول داد که این شرکت نمی خواهد تبلیغ “و یا در نزدیکی محتوایی که ما تعیین نفرت انگیز است بدنام کردن و یا تبعیض آمیز است.”

نوشتن به سوزان Vranica در [email protected] و Deepa Seetharaman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>