Facebook طول می کشد 5.7 میلیارد دلار سهام در هند Jio سیستم عامل

Jio طرح میتوانست به هند را در صنعت ارتباطات از راه دور با آن نرخ برش داده های برنامه.

عکس: Dhiraj سینگ/مهر نیوز

Facebook , Inc. گفت: این امر پرداخت 5.7 میلیارد دلار برای کمتر از 10 درصد از اپراتور مخابراتی هند Jio سیستم عامل Ltd. عظیم گسترش رسانه های اجتماعی غول تعهد به بازار امیدوار کننده که در آن این مشکلات مواجه شده است.

معامله, پرده برداری از اواخر روز سه شنبه است Facebook بزرگترین خارج از کشور سرمایه گذاری می دهد و این فرصت را به آن WhatsApp messaging service—که دارای بیش از 400 میلیون کاربر در هند—به نزدیک با همکاری اپراتور تلفن همراه است که طرح میتوانست به هند صنعت مخابرات با کاهش نرخ داده در برنامه های.

Jio سیستم عامل Ltd. و شرکت تابعه اپراتور تلفن همراه تکیه Jio Infocomm Ltd. بخشی از کنگلومرا Reliance Industries Ltd. Jio Infocomm فراهم می کند خدمات به حدود 388 میلیون مشتریان.

این معامله نشان می دهد که چگونه Facebook, مانند دیگر تکنولوژی غول هل دادن به جلو و استفاده از آن قدرت نسبی در طول یک بیماری همه گیر است که باعث بسیاری از دیگر صنایع به عقب نشینی.

“ما در حال ساخت یک سرمایه گذاری مالی و بیشتر از آن است که ما متعهد به همکاری با یکدیگر در برخی از پروژه های عمده ای که باز خواهد شد تا تجارت فرصت برای مردم در سراسر هند” Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت در یک پست خود را شخصی Facebook صفحه.

این Jio سیستم عامل مقابله با Facebook دومین سرمایه گذاری در یک شرکت خارجی در پشت آن 22 میلیارد دلار خرید واتساپ در سال 2014. Facebook معامله-توانایی ساخت شده است محدود توسط آنتی تراست موشکافی در ایالات متحده, که در آن کمیسیون تجارت فدرال شده است و بررسی اینکه آیا در گذشته خریداری شده است و سر کردن تهدیدات رقابتی.

سرمایه گذاری برای 9.99 درصد از Jio سیستم عامل فراهم می کند به شدت مدیون Jio با پول نقد می دهد و Facebook یک شریک قدرتمند در یک بازار کلیدی که در آن تنظیم شده است و دشمن خارجی شرکت فنی.

Coronavirus همه گیر شده است و تلفات در Facebook که در اواخر ماه گذشته گزارش داد ضعف در تبلیغات دیجیتال کسب و کار. اما آن همچنین گفت: استفاده از محصولات خود افزایش یافت در طول این بیماری همه گیر. و با حدود 55 میلیارد دلار نقد و معادل در پایان سال گذشته آن است که بیش از قادر به آب و بحران است.

شرکت های آمریکایی شده اند و ریختن میلیاردها دلار به هند فن آوری, صنعت, بزرگترین بکر بازار دیجیتال. صدها میلیون نفر از هند 1.3 میلیارد نفر باقی می ماند قطع از اینترنت داشتن هرگز مصرف محصولات آنلاین. آمازون.com , Inc. اتحاد در سال گذشته گفت: این سرمایه گذاری 5 میلیارد دلار در این کشور در حالی که Walmart , Inc. در سال 2018 پرداخت 16 میلیارد دلار برای هند بزرگترین داخلی e-commerce, راه اندازی, Flipkart.

گذشته از WhatsApp userbase هسته Facebook پلت فرم بیش از 300 میلیون کاربر در هند. در حالی که Facebook محصولات را به دست آورد گسترده موفقیت در هند برخی از کسب و کار شرکت تلاش دارد تلاش کرده اند. Facebook پیشنهاد به ارائه هیچ هزینه Facebook محور خدمات ارتباطات از راه دور لقب “رایگان” اصول اولیه تبدیل شده بود در سال 2016 این شرکت شده است قادر به دست آوردن تصویب قانونی به گسترش آن پرداخت خدمات از طریق واتساپ فراتر از یک خلبان اولیه.

Facebook نگاه بیشتر به هند و دیگر کشورهای در حال توسعه برای کاربر رشد آن را به عنوان نزدیک اشباع در شمال امریکا و اروپا است. اما بازارهای نوظهور هنوز هم تنها کسری از Facebook کسب و کار با درآمد هر Facebook کاربر در آسیا در حال اجرا در کمتر از 10 از متوسط در ایالات متحده و کانادا است. و با وجود واتساپ محبوبیت Facebook هنوز برای پیدا کردن یک راه برای تولید معنی دار درآمد از رمزگذاری پیام رسانی سرویس در هند و جاهای دیگر.

Jio پدر و مادر تکیه صنایع متعلق به میلیاردر Mukesh Ambani—هند ثروتمندترین مرد—اتحاد سرمایه گذاری در رسانه های خرده فروشی و منابع طبیعی. این شرکت قرار داده شده بسیار از آن دیجیتال و ارتباطات در دارایی های به تازگی ایجاد شده Jio سیستم عامل در اواخر سال گذشته جلوتر از برنامه ای برای افزایش سرمایه های جدید.

Facebook گفت: یکی از راه های WhatsApp و Jio با هم می تواند کار خواهد بود به مردم اجازه می دهد به استفاده از نرم افزار پیام به خرید محصولات از طریق یک جدید e-commerce تلاش Jio با هدف اتصال میلیون ها نفر از هند کوچک mom-and-pop فروشگاه های مواد غذایی.

“ما می توانیم مردم را قادر می سازد برای ارتباط با کسب و کار فروشگاه و در نهایت خرید محصولات در یک تجربه بدون درز تلفن,” Facebook رئیس درآمد افسر دیوید فیشر و Ajit Mohan, از Facebook هند عملیات گفت: در بیانیه ای اعلام کرد.

واتساپ در طول این چند سال تبدیل به فرض دیجیتال شهر مربع در هند. آن رایگان است و تنها نیاز به یک شماره تلفن همراه برای ثبت نام و رابط بصری آن است که ساده برای استفاده برای صدها میلیون نفر از مردم که در حال رفتن آنلاین برای اولین بار. اما مشکوک پیام باید در گسترش این خدمات در سال های اخیر برخی منجر به اراذل و اوباش خشونت در هند—و واقعیت چکرز در هند شناسایی کرده اند کشت و پیام های پخش اطلاعات غلط مربوط به کوروناویروس.

در یکی از بزرگترین تغییرات در واتساپ ساخته شده است به یک ویژگی اصلی این شرکت در این ماه گفت: کاربران آن در سطح جهان هم اکنون می توانید ارسال همراه اغلب پیام های فرستاده شده را دریافت می کنند تنها به یک فرد یا گروه در یک زمان از پنج. از جمله پیام های فرستاده شده می تواند “کمک به گسترش اطلاعات غلط” این شرکت گفت: در زمان.

در فوریه 2018 واتساپ راه اندازی شد برای تعداد محدودی از کاربران دیجیتال-پرداخت خدمات اجرا می شود که در یک دولت هند پلت فرم اجازه می دهد زمان واقعی نقل و انتقال پول. در زمان WhatsApp گفت: آن امیدوار به گسترش آن به تمام کاربران در هند به زودی.

بیش از دو سال بعد از آن هنوز هم در گیر کرده در یک دادگاه فاز. دولت در دهلی نو می گوید واتساپ سیستم نمی خواهد مطابق با قوانین نیاز به تمام اطلاعات پرداخت به نگه داشته می شود در داخل کشور است. WhatsApp گفت: این شرکت در حال حاضر موضعی لازم را داده و در انتظار تایید دولت.

در مصاحبه آقای موهان گفت: همکاری بین Facebook و هند ثروتمندترین مرد نیست طراحی شده به شرکت نظارتی لبه یا افزایش متوسط درآمد به ازای هر کاربر است. “هنگامی که ما در هند ما واقعا فکر دراز مدت” او گفت:.

خواسته در مورد وضعیت واتساپ, تلفن همراه, ویژگی های پرداخت او گفت: “ما هنوز هم امید برای تصویب از تنظیم کننده.”

نوشتن به جف هورویتز در [email protected] و Newley Purnell در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>