Facebook تعلیق بررسی کاربر-اطلاعات درخواست شده توسط هنگ کنگ مقامات

این حرکت قرار می دهد Facebook در یک پتانسیل البته برخورد با پکن است.

عکس: Liau Chung-رن/زوما پرس

دلار هنگ کنگ— Facebook , Inc. FB 1.18% و آن پیام های WhatsApp, سرویس را به حالت تعلیق در پردازش درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ اجرای قانون زیر چین تحمیل امنیت ملی و قانون در شهر است.

WhatsApp است که “توقف” از جمله بررسی “در انتظار ارزیابی بیشتر از تاثیر امنیت ملی قانون از جمله رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی با حقوق بشر و کارشناسان” واتساپ سخنگوی گفت: در پاسخ به وال استریت ژورنال پرس و جو در روز دوشنبه.

یک سخنگوی شرکت مادر Facebook گفت: در یک بعد از بیانیه ای که آن را به انجام همان. “ما اعتقاد داریم که آزادی بیان اساسی حقوق بشر و حمایت از حق مردم برای بیان خود را بدون ترس برای ایمنی خود و یا دیگر پیامدهای” به Facebook بیانیه ای گفت:.

این حرکت قرار می دهد ایالات متحده آمریکا تکنولوژی تیتان در یک پتانسیل البته برخورد با پکن پس از چین سریع دنبال امنیت ملی و قانون است که شامل یک ماده الزامی مقامات محلی را به اتخاذ اقدامات برای نظارت و تنظیم این شهر قبلا نامحدود اینترنت.

Facebook, WhatsApp و آن Instagram سرویس همراه با Twitter , Inc. TWTR 3.55% و گوگل واحد یوتیوب به مدت طولانی عمل آزادانه در هنگ کنگ بدون محدودیت از چین فایروال است که امر به سرزمین اصلی کاربران اینترنت است.

شهروندان در شهر شده اند عادت کرده اند به استفاده از آنها برای بیان عقاید سیاسی و در حمایت از تظاهرات در برابر چین افزایش نفوذ اما در روزهای اخیر برخی از کاربران و فعالان را پاک و یا حذف شده خود را در حساب های اجتماعی رسانه ای برای ترس از سقوط گرفتار قانون جدید است که به اجرا در آمد در اواخر ژوئن 30. خارجی کسب و کار غالبا با استناد به جریان آزاد اطلاعات در هنگ کنگ به عنوان یکی از مهم ترین عوامل برای دفاتر مالی توپی.

دبی-بر اساس تلگرام گروه Inc. در بیانیه ای گفت که قبلا گزارش شده توسط هنگ کنگ مطبوعات آزاد است که در آن قصد ندارد به فرایند “هر گونه اطلاعات درخواست مربوط به آن هنگ کنگ کاربران تا زمانی که یک اجماع بین المللی رسیده است در رابطه با انجام تغییرات سیاسی در این شهر است.” یک نماینده برای خدمات پیام رسانی در بیانیه ای گفت که این شرکت “هرگز به اشتراک گذاشته هر گونه اطلاعات با هنگ کنگ مقامات در گذشته است.”

هنگ کنگ دولت و نیروی انتظامی نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

برخی از فعالان و طرفداران حفظ حریم خصوصی اینترنت با استقبال از حرکت های Facebook و تلگرام.

مربوط تصویری

تحت فشار از چین, هنگ کنگ شده است chipping دور در قلمرو آزادی بیان که یکی از ارکان اصلی این شهر هویت. وال استریت ژورنال بازديد از سرمقاله روزنامه,” محبوب طنز, اخبار, نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه یک پیشنهاد امنیت ملی قانون می تواند تغییر جهانی hub. عکس/تصویری: Clément Bürge/وال استریت ژورنال

“من فکر می کنم این یک نشانه خوب است. آنها در حال حمایت از آزادی بیان و حریم خصوصی کاربر” گفت: فرانسیس Fong رئیس افتخاری هنگ کنگ فناوری اطلاعات فدراسیون انجمن تجارت. آقای Fong همچنین عضو کمیته توسعه فن آوری برای هنگ کنگ کمیسیون حریم خصوصی برای اطلاعات شخصی.

واتساپ محبوب در هنگ کنگ در میان اعضای عموم آقای Fong گفت: اما برای بحث بیشتر در مورد مسائل حساس مردم اغلب استفاده از خدمات مانند تلگرام یا سیگنال یکی دیگر از سرویس پیام.

پلیس هنگ کنگ در ماه مه گفت که آنها بازداشت 28 ساله که با توجه به شواهد آنها عموم نمایش داده شد صاحب تلگراف کانال یا گروهی از تظاهرکنندگان به اتهام “توطئه و یا درخواست به ارتکاب قتل” و “تحریک به ارتکاب صدمه جنایی.” یک سرپرست پلیس در آن زمان گفت: پلیس بر این باور مرد ارسال پیام برای در مورد 22,000 پیروان از جمله مواد مانند آموزش ساخت بمب بنزین و دستورالعمل برای نحوه قتل افسران پلیس.

بیشتر

  • Facebook, Twitter, Google صورت رایگان-آزمون گفتار در هنگ کنگ (3 جولای)
  • چین منصوب اعتراض و تبلیغات مجری برای رام هنگ کنگ (3 جولای)
  • سنا لایحه تحریم علیه مقامات چینی بیش از هنگ کنگ (جولای 2)
  • امنیتی جدید قانون باعث افزایش خودسانسوری
  • آنچه در هنگ کنگ جدید امنیت ملی و قانون

Facebook در شش ماه گذشته از سال 2019 دریافت 241 دولت درخواست برای اطلاعات کاربران در هنگ کنگ با توجه به گزارش شرکت. Facebook, همراه با دیگر شرکت فنی باید به دنبال قوانین محلی در کشورهای که در آن عمل می کند.

“WhatsApp معتقد است در حق افراد برای داشتن یک گفتگوی خصوصی آنلاین” شرکت سخنگوی گفت. آن شناخته شده نیست که چگونه بسیاری از کاربران آن را در شهر 7.5 میلیون.

اجرای قانون جدید یعنی ایالات متحده شرکت های فن آوری در این شهرستان در حال حاضر به صورت یک عمل تعادل ظریف تحلیلگران می گویند. اگر مقامات در اینجا از آنها بخواهید برای حذف حساب کاربری و یا مطالب خود را به خطر بیگانه خود را به پایگاه های کاربر. اگر آنها حاضر آنها می تواند دعوت موشکافی از پکن و اقدام قانونی.

واتساپ را به حرکت در می آید به دلیل افزایش نگرانی که پکن قوانین جدید ممکن است مورد استفاده برای tamp کردن بحث سیاسی در هنگ کنگ است. کتابخانه های عمومی در روزهای اخیر را حذف کرده و از گردش چندین کتاب توسط طرفدار دموکراسی و ارقام گفت: این کار نیاز به بررسی برای اطمینان از آنها مطابق با قانون تامین.

چین اعمال قانون در هنگ کنگ به عنوان بخشی از تلاش ها برای سرکوب تظاهرات که پاره پاره را از طریق شهرستان در سال گذشته تبدیل خشن تر و حتی به عنوان جنبش حفظ گسترده ای محبوب پشتیبانی می کند. قانون اهداف و فعالیت های مربوط به تجزیه طلبی براندازی تروریسم و خارجی یا نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی است.

توییتر در بیانیه ای گفت: هفته گذشته آن را “قبر نگرانی” در مورد قانون و “متعهد به حفاظت از مردم با استفاده از خدمات ما و آزادی بیان است.” توییتر گفته است که با بررسی قوانین جدید “به خصوص به عنوان برخی از شرایط این قانون مبهم و بدون تعریف روشن.”

توییتر نمی بلافاصله در پاسخ به سوالات پرسیده شده دوشنبه.

نوشتن به Newley Purnell در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de