Facebook به دنبال حلقه در Infinite سازندگان

قرقره یک Instagram ویژگی های است که مانند Infinite اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن فرم کوتاه تصویری.

عکس:
Facebook

Facebook , Inc.’s FB 1.21% Instagram ارائه مشوق های مالی به Infinite کاربران با میلیون ها نفر از پیروان برای متقاعد کردن آنها را به استفاده از جدید رقابت, سرویس, تشدید در یک high-stakes مرحله نهایی مسابقات بین دو اجتماعی-غول های رسانه ها.

Instagram ساخته شده است که سود ارائه می دهد برای برخی از Infinite محبوب ترین سازندگان به استفاده از سرویس های جدید قرقره به گفته افراد آشنا با این موضوع. Facebook در حال برنامه ریزی برای پرده قرقره ماه آینده. پتانسیل پرداخت برای برخی می تواند در صدها هزار نفر از دلار برخی از مردم گفت.

بسیاری از فعال Infinite کاربران شناخته شده به عنوان سازندگان باید جمع زیادی از موارد زیر بر روی پلت فرم. شرکت ها سعی کرده اند برای رسیدن به این مخاطبان زیادی را با پرداخت محبوب سازندگان به استفاده از آهنگ های خاص, پوشیدن لباس مارک و به طور مستقیم به ترویج محصولات خود را در فیلم ها.

Instagram اتحاد “با نزدیک شدن به طیف متنوعی از سازندگان در مورد قرقره در بسیاری از کشورهایی که آن را در حال حاضر در حال آزمایش” سخنگوی شرکت Sarissa پرتاب کننده گفت. “ما متعهد به سرمایه گذاری در هر دو ما سازندگان و تجربه خود را.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا قرقره به نظر می رسد مانند یک گزینه قابل دوام برای Infinite? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

این حرکت مهم ترین نشانه در عین حال که Facebook در نظر دارد برای آن Instagram قرقره خدمات به طور مستقیم به رقابت با ByteDance Ltd.’s Infinite. قرقره یک Instagram ویژگی های است که مانند Infinite اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن فرم کوتاه تصویری و برنامه ریزی برای راه اندازی در ایالات متحده و چند کشور دیگر در ماه آینده.

این Instagram پیشنهادهای به سازندگان آخرین در ادامه به عقب و جلو بین دو اجتماعی-غول های رسانه ها. در سال های اخیر Infinite آب گرفتگی Facebook و Instagram با تبلیغات هدف قرار دادن کاربران خود را در چمن خانه از شرکت رسانه های اجتماعی.

برای مقابله با Instagram, فشار, Infinite اعلام کرد که 200 میلیون صندوق در روز پنج شنبه است که کمک خواهد کرد که سازندگان بر روی پلت فرم “تحقق درآمد اضافی است که کمک به پاداش مراقبت و فداکاری آنها قرار داده و به خلاقانه اتصال با مخاطبان است که با الهام از ایده های خود را.”

از جمله پرداخت در ازای محتوای منحصر به فرد از برترین سازندگان نیست بی سابقه در رسانه اجتماعی سیستم عامل است. در سال گذشته استعداد عوامل نمایندگی آنلاین مشاهیر گفت: Microsoft Corp. به احتمال زیاد ارائه شده افراد مشهور videogamer نینجا ده ها میلیون دلار به بازی بازی های زنده در آن در حال حاضر-بسته میکسر جریان پلت فرم.

Facebook نیز نیست به تنهایی در به دنبال ارائه خود را جایگزین Infinite که سر به فلک کشید در محبوبیت در میان کاربران جوان تر با 70 درصد از 10 سال دختران با گوشی های هوشمند در آمریکا با استفاده از این برنامه در سال 2019 با توجه به Jiminy یک برنامه برای پدر و مادر که اقدامات این گوشی عادات کودکان است. یوتیوب نیز هفته گذشته گفت که این تست ویژگی های جدید که شبیه تصویری گزینه های موجود در Infinite.

Infinite محبوب تصویری-نرم افزار پیام با ریشه مواجه است جهانی موشکافی به عنوان کشور در نظر اعمال محدودیت در این شرکت است. وال استریت ژورنال به لیزا لین توضیح می دهد که چرا دولت ایالات متحده می گوید: دمدمی پلت فرم خطری در آمریکا گوشی های هوشمند است. عکس کامپوزیت: شارون شیعه

توسعه مبارزات انتخاباتی که صورت گرفته در هفته های اخیر می آید به عنوان برگ برنده دولت و برخی از قانونگذاران ایالات متحده در حال وزن محدود کردن دسترسی ایالات متحده به کاربران Infinite. چینی-مالکیت اجتماعی-رسانه ای پلت فرم کشیده شده انتقاد با توجه به امنیت و نگرانی های حریم خصوصی. Infinite قبلا آن را گفته است هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نمی خواهد انجام این کار است.

در بحث های که صورت گرفته در ماه گذشته Instagram گفته سازندگان آن امیدوار به راه اندازی قرقره با ترشح هفته اول با تعداد زیادی از پست های منحصر به فرد از سازندگان برجسته, برخی از مردم گفت. این است که به ارائه پول به سازندگان که متعهد به ارسال فیلم خود را به طور انحصاری به قرقره با توجه به Infinite خالق است که با توجه به در نظر گرفتن معامله.

برای سازندگان که نمی خواهد پست منحصرا به قرقره Instagram خواسته است که آنها خود را ارسال ویدئوها به قرقره قبل از اضافه کردن آنها را به دیگر سیستم عامل های شناخته شده در صنعت از لحاظ عنوان “برای اولین بار به نظر می رسد” مردم آشنا با این بحث گفت. Instagram نیز ارائه برای پوشش هزینه های تولید فیلم های خود را. Instagram استفاده از عدم اطلاع توافق برای منصرف کردن سازندگان از به اشتراک گذاری از نظر پتانسیل معاملات یک نفر گفت.

محبوب teenage Infinite کاربر با میلیون ها نفر از پیروان گفت که به احتمال زیاد پیوستن Instagram قرقره پس از این شرکت رسیده در اوایل این ماه. او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این تماس گفته است که این شرکت می خواست او را به احتیاط.

Infinite سر به فلک کشید در محبوبیت در میان کاربران جوان تر.

عکس: sanjeev gupta/شاتر

دیگر Infinite سازندگان که دریافت نکرده اند ارائه می دهد از Instagram می گویند آنها قصد ثبت نام برای قرقره بدون در نظر گرفتن چرا که آنها نگران Infinite آینده در آمریکا

Devain Doolaramani یک 22 ساله استعداد مدیر که گفت شرکت او نظارت حدود دو دوجین اثرگذارندهها گفت: حدس و گمان در مورد Infinite عدم اطمینان رانده است او را به می خواهید به تنوع استعداد خود را فهرست.

“ما در حال رفتن به پردازنده همه آنها به قرقره ASAP!” او گفت: در یک ایمیل.

قرقره به نظر می رسد آخرین Facebook محصول با ویژگی های مشابه به کسانی که در Infinite. کمند برنامه راه اندازی شده توسط Facebook در سال 2018 که مانند Infinite, اجازه به کاربران برای ارسال فیلم کوتاه و نمایش آنها را در یک الگوریتمی خوراک بود تعطیل در اوایل این ماه.

“با توجه به این که کمند متوجه نشدم در آن جای تعجب نیست برای دیدن Facebook سعی کنید این تاکتیک با تقلیدی محصول به Instagram,” سخنگوی Infinite گفت. “مهم نیست که چگونه شما لباس تا چیز صدها میلیون ها نفر از مردم واقعا فقط لذت بردن از Infinite.”

خانم پرتاب کننده گفت که Instagram است “در پاسخ به تقاضا و تلاش برای نوآوری در تجربه کاربر و تمرکز ما در اینجا ارائه شده است انتخاب که اعتقاد ما بر این است که چیز زیادی برای مردم داشته باشد.”

به عنوان Facebook و Infinite مربع خاموش در یک مسابقه برای محبوب کاربران Facebook همچنان به مقابله با موشکافی آن رفتار رقابتی در گذشته است. ضربه محکم و ناگهانی و سایر رقبا باید شکایت به تنظیم کننده فدرال در مورد آنچه آنها می گویند در حال Facebook تلاش برای خنثی کردن و تضعیف رقبا است. Facebook قبلا گفت که خرید خود را از سوخت و نوآوری در آن علاوه بر خدمات جدید داده اند مصرف کنندگان گزینه های بیشتر.

Facebook اجرایی مارک زوکربرگ است که مجموعه ای از به شهادت, قبل از کنگره در یک ضد تراست شنیدن شنبه, پیوستن به مدیران عامل Apple Inc., آمازون.com , Inc. و الفبای Inc.’s گوگل.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de