شرکت کنندگان در چین واردات بین المللی اکسپو در شانگهای در Nov. 6, 2019, بازدید یک Facebook صفحه نمایش. عکس: هکتور retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Facebook , Inc. گزارش یک پایگاه در حال رشد از کاربران و افزایش درآمد سه ماهه در چهارشنبه دربندی از یک سال و قابل اعتماد قدرت در هسته خود را از تبلیغات کسب و کار حتی به عنوان هزینه های صعود.

اجتماعی-رسانه های غول پیکر درآمد افزایش 25 ٪ به $21.1 میلیارد دلار برای سه ماهه از $16.9 میلیارد سال قبل ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات $20.9 میلیارد دلار است. درآمد برای سال 2019 افزایش از $55.8 میلیارد سال قبل به $70.7 میلیارد دلار است.

Facebook گزارش درآمد از $7.35 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم یا $2.56 یک سهم در مقایسه با آن در سال زودتر نتایج $6.88 میلیارد دلار یا $2.38 یک سهم. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet تا به حال پیش بینی درآمد از $2.53 سه ماهه گذشته.

در منلو پارک کالیفرنیا شرکت گفت: روزانه کاربران آن هسته Facebook پلت فرم افزایش 9 درصد به 1.66 میلیارد دلار از 1.62 میلیارد دلار در سه ماهه قبلی, در ادامه یک سال و نیم از پیشی انتظارات. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet به حال انتظار می رود تعداد کاربران روزانه به افزایش به حدود 1.65 میلیارد دلار است.

Facebook توانایی افزایش تعداد کاربران از محصولات خود را و مقدار زمان صرف آنها را بر روی سیستم عامل های آن کمک کرده است درایو سهام این شرکت تا 55 درصد بیش از سال گذشته است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه انتظارات خود را برای Facebook عملکرد کسب و کار در این سال ؟ چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

این عملکرد قوی تبدیل شده است تقریبا داده شده برای این شرکت حتی به عنوان مدیران اجرایی آن مقابله با خار اجتماعی پرسش و نصب دولت موشکافی. اروپایی و آمریکایی تولید کننده راه اندازی رقابت متمرکز بر تحقیقات در سال گذشته به عنوان بحث تشدید بیش از این شرکت نقش مهمی در سیاست جهانی و گسترش اطلاعات غلط. با آن مسائل هنوز هم بلندی زیادی Facebook در حال حاضر به عنوان نزاع از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

هزینه های بالاتر در مقایسه با یک سال پیش از آن یکی از چند پایین نت در گزارش درآمد این شرکت. Facebook عامل حاشیه 42 درصد در مقایسه با 46 درصد سال گذشته هر چند در سه ماهه بیش از یک چهارم هزینه های منقبض شده به عنوان یک سهم از درآمد. Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ هشدار داده است که قبلا این شرکت هزینه خواهد صعود آن را به عنوان سرمایه گذاری بیشتر در ایمنی و امنیت.

بیشتر Facebook پوشش

فن آوری های غول پیکر عملکرد قوی تبدیل شده است تقریبا یک داده و حتی به عنوان مدیران اجرایی آن مقابله با خار اجتماعی پرسش و نصب دولت موشکافی. مربوط به خواندن:

  • تکنولوژی غول های جدید به درخواست تجدید نظر به دولت: لطفا تنظیم ما
  • آلمانی دادگاه بر علیه قوانین Facebook در حفاظت از داده ها
  • Facebook پشت در بحث برنامه ریزی برای فروش تبلیغات در واتساپ
  • Facebook s VR تلاش در نهایت گرفتن واقعی

سهام این شرکت کاهش یافته است بیش از 5 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز چهارشنبه.

Facebook ندارد به طور مستقل گزارش تعداد کاربر و عملکرد آن در سیستم عامل های دیگر که مهمترین آنها Instagram. عکس مبتنی بر اجتماعی-رسانه ای پلت فرم کمک کرده و قابل اعتماد به این شرکت کاربر و رشد درآمد به عنوان Facebook اتحاد نزدیک اشباع در بازار عمده است. اما این شرکت فاش کرد که 2.26 میلیارد نفر با استفاده از حداقل یکی از خدمات خود را روزانه است.

این شرکت عملکرد قوی به طور کلی می آید با وجود تلاش خود را برای پیشبرد اهداف کسب و کار جدید در تعدادی از جبهه و قاره است.

Facebook را فشار اولیه برای راه اندازی یک ارز دیجیتال پژمرده به عنوان آن مالی-صنعت شرکای پرید کشتی در پاسخ به نظارتی خشم ترک اجتماعی-رسانه های غول پیکر به تجدید قوا و پیدا کردن یک راه رو به جلو با پروژه باقی مانده حامیان. هند تنظیم کننده در ادامه به مهار WhatsApp از راه اندازی خدمات پرداخت در هند بزرگترین بازار.

برنامه به ارائه رمزگذاری پیام در سراسر Facebook سیستم عامل ثابت کرده اند که هر دو از لحاظ فنی دشوار است و منفور با اجرای قانون مقامات در سراسر جهان است. کمیسیون تجارت فدرال در نظر گرفته شده است به دنبال یک دستور در مقابل ادغام بیشتر از Facebook و Instagram سیستم عامل در میان ضد تراست نظارتی موشکافی.

Facebook حتی کنار برنامه های خود را برای گسترش تبلیغات برای واتساپ بخش مهمی از تلاش خود را به پول از پیام.

درآمد به ازای هر کاربر به طور متوسط $8.52 جهان با اختلاف فزاینده بین Facebook ترین بازارهای پرسود و کسانی که در کشورهای در حال توسعه. در ایالات متحده و کانادا این شرکت به طور متوسط $41.41 یک کاربر تا نزدیک به 7 دلار پس از سه ماهه گذشته. تعداد روزانه حساب فعال در آمریکای شمالی اندکی افزایش پیدا کردند به 190 میلیون نفر است.

شهر نیویورک “Silicon Alley” بازگشته است — این بار در سمت غرب منهتن. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چرا شرکت های فن آوری تمایل به خوشه در همان محله.

اصلاحات & Amplifications
Facebook خالص سه ماهه چهارم درآمد یک سال پیش بود $6.88 میلیارد دلار است. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که مقدار $بود 7.8 میلیارد دلار است. (Jan. 29, 2020)

نوشتن به جف هورویتز در Jeff.Horwitz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im