Facebook حذف تهمت کمپین ‘آمار’ تبلیغات

Facebook گفت: حذف شد اولین بار آن را گرفته بود پایین یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغ برای نقض آن در سرشماری دخالت در سیاست.

عکس: carlos barria/ایسنا

Facebook , Inc. حذف تهمت کمپین تبلیغاتی که با اشاره به سرشماری گفت: آنها نقض سیاست های شرکت با هدف جلوگیری از دروغ و دخالت دیگر با سراسر کشور سرشماری سال 2020 می رود که آنلاین در هفته آینده.

تبلیغات آغاز شد که در حال اجرا بر روی شبکه های اجتماعی در این هفته از مردم می خواست که به “رسمی 2020 کنگره منطقه سرشماری” و سپس هدایت کاربران به یک سایت برای جمع آوری کمک های مردمی برای حمایت از آقای ترامپ انتخابات. “اطلاعاتی که ما جمع آوری از این بررسی به ما کمک خواهد کرد و صنعت ما استراتژی خود را برای کنگره منطقه” تبلیغات گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه مراحلی باید اجتماعی-شرکت های رسانه ای را برای کمک به کاهش آنلاین دروغ اطراف سرشماری ایالات متحده? پیوستن به مکالمه زیر.

Facebook گفت: این اولین بار بود که شرکت حذف یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغ برای نقض آن در سرشماری دخالت در سیاست. “وجود دارد سیاست هایی برای جلوگیری از سردرگمی در اطراف سرشماری ایالات متحده و این یک نمونه از کسانی که در حال اجرا” یک Facebook سخنگوی گفت.

تبلیغات پرداخت شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن را امریکا بزرگ دوباره کمیته مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc. و کمیته ملی حزب جمهوری خواه. نمایندگان برای آقای ترامپ انتخابات تلاش نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال بررسی برای راه آنها رسیدگی تبلیغات سیاسی برای جلوگیری از دروغ در طول این سال انتخابات نجومی و بسیاری از همان کسانی که نگرانی هایی را نیز با 2020 سرشماری.

سرشماری که مورد نیاز است را به تعداد دقیق از جمعیت و تقسیم کردن کنگره کرسی می گیرد پس از یک دهه. 2020 سرشماری خواهد شد یکی از اولین جایی که اکثر آمریکایی ها خواسته برای پاسخ آنلاین, بالا بردن چالش های جدید در مورد امنیت و جلوگیری از بد اطلاعات از دلسرد مشارکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغات ارسال شده در Facebook pages برای رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس و شروع به در حال اجرا در اوایل این هفته. کمیته ملی حزب جمهوری خواه شروع به گردش مشابه آگهی از طریق پست الکترونیکی در سال گذشته است.

تکنولوژی و سیاست خبرنامه محبوب اطلاعات در ابتدا گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Facebook تبلیغات مربوط به سرشماری.

برخی از کمپین تبلیغات فعال باقی مانده است در حالی که دیگران غیر فعال که از بعد از ظهر پنجشنبه با توجه به Facebook آگهی کتابخانه.

تبلیغات جلب گرما از دموکرات ها در کنگره در روز پنج شنبه گفت که این کمپین تقاضاها ممکن است اشتباه مردم که مشارکت در سرشماری بسیار مهم است برای به دست آوردن دقیق در سراسر کشور حساب کند.

مجلس نانسی پلوسی گفت: قبل از تبلیغات حذف شد “این است که در بخشی از Facebook قوی دخالت غیر قابل قبول در سرشماری.”

او افزود: در کنفرانس خبری هفتگی “من می دانم که به انگیزه کسب سود است مدل کسب و کار خود را در هزینه از شمارش است که در کشور ما به طوری که ما می تواند ارائه خدمات است.”

در مورد تبلیغات در سنا در جلسه اداره ویلبر راس قانونگذاران گفت که او “خواسته شغلی کارکنان در سرشماری به این نگاه کنید و ببینید چه چیزی مناسب اقدام اگر هر یک از ما باید برای مقابله با آن است.”

نیوهمپشایر دموکرات ایالت جین شاهین گفت: کمیته ملی حزب جمهوری خواه پستی به نظر می رسید به عمد در تلاش برای ایجاد سردرگمی است.

“آنها نمی دانند که تفاوت بین این سند و چه بیرون می آید و رسما از سرشماری,” او گفت:.

“که می تواند” آقای راس گفت: در پاسخ.

Facebook گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغات در تخطی از سیاست زیرا آنها گمراه کننده در مورد نحوه شرکت در این مقام سرشماری ایالات متحده.

سرشماری مقامات نگرانی که سیستم عامل رسانه های اجتماعی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به گسترش اطلاعات غلط در مورد تعداد. Facebook گفت: این پیش بینی سرشماری تداخل ممکن است افزایش یابد به عنوان آن می شود و نزدیک به سرشماری بعد.

سرشماری به طور کامل در دسترس است در هفته آینده, رفتن آنلاین پنج شنبه. نامههای پستی از اداره آمار اصرار مردم برای شرکت خواهد شد و پس از رسیدن به خانه در هفته آینده.

Facebook اعلام کرد در ماه دسامبر یک سیاست طراحی شده برای جلوگیری از سرشماری دخالت ممنوعیت اطلاعات گمراه کننده در مورد “زمان و نحوه شرکت در سرشماری و عواقب شرکت است.” آن را نیز ممنوع تبلیغات به تصویر کشیدن سرشماری مشارکت “به عنوان بی فایده و یا بی معنی” و یا مردم را به شرکت با توجه به اعلام.

این شرکت در آن اعلام جدید سرشماری مربوط به سیاست نیز اشاره شده کار آن را انجام داده است و با حقوق مدنی جامعه و همچنین monthslong تلاش در میان Facebook, U. s. اداره آمار و کارشناسان با زمینه های متنوع برای توسعه قوانین مناسب به منع سرشماری دخالت در آن سیستم عامل است.

اما برخی از این گروه ها از جمله کنفرانس رهبری آموزش و پرورش, صندوق, که با این نسخهها کار برای ترویج و حفاظت از حقوق مدنی و حقوق بشر تحت فشار قرار دادند در این زمان آن را در زمان را به تهمت کمپین تبلیغات.

“در حالی که ما احساس خشنودی که Facebook تعطیل مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای ایجاد سردرگمی در مورد چگونگی و زمانی که برای شرکت در سرشماری سال 2020 آن را نگران کننده که تبلیغات نیست بلافاصله حذف” یک بیانیه از Vanita گوپتا رئیس جمهور و رئیس اجرایی از آموزش و پرورش صندوق گفت.

نوشتن برای امیلی گلیزر در [email protected] و جانت Adamy در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de