Facebook وعده 100 میلیون دلار برای رسانه های خبری آمار شیوع کروناویروس

کمک از Facebook به احتمال زیاد هنوز هم ترک صنعت با یک شکاف عظیم در تبلیغات پول است.

عکس: john g mabanglo/شاتر

Facebook , Inc. است حمایت 100 میلیون دلار در اعطای پول و وعده داده شده هزینه تبلیغات برای کمک به تلاش رسانه های خبری آب و ضربه مالی از شیوع کروناویروس.

اخبار رسانه ها—به خصوص کوچکتر روزنامه های محلی—در صورت قابل توجه درآمد حاصل از تبلیغات کاهش به توقیف و یا مختل کسب و کار جلو و عقب صرف. در حالی که خوانندگان مشخصی است و برخی از شرکت های رسانه ای برخوردار بوده اند را افزایش می دهد, در آنلاین, اشتراک, تبلیغات قطره است در حال حاضر مجبور بسیاری از رسانه ها به منظور کاهش پرداخت و یا اخراج کارگران است.

غول فن آوری گفت: می خواستم آن را به کمک رسانه های خبری جلوگیری از چنین کاهش است. “این زمانی است که ما نیاز به این گزارش بیشتر” کمپبل براون Facebook سر از اخبار مشارکت در مصاحبه ای گفت:. “تبلیغات پول کاهش سریع و حتی اگر اخبار مصرف کردن است نه برای کسانی که ضرر و زیان بنابراین ما در حال تلاش برای کمک به پل شکاف.”

بیشتر

  • Coronavirus دادن خوانندگان مقدار زیادی از اخبار. اما رسانه های محلی هنوز هم Teetering.
  • Facebook برای ارائه کسب و کارهای کوچک با 100 میلیون دلار در کمک های مالی اعتبار آگهی
  • به روز رسانی بیشتر در Coronavirus

Facebook را ارائه می افتد به دو دسته: $25 میلیون نفر در اورژانس اعطای کمک های مالی برای کمک به کوچکتر رسانه های خبری با نیازهای فوری مربوط به کروناویروس پوشش و مبلغ 75 میلیون دلار در هزینه تبلیغات برای کمک به اخبار رسانه ها از تمام اندازه ها—هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور—برای درآمد مورد انتظار کسری.

“هر کسب و کار رنج می برند در حال حاضر, اما اخبار صنعت واقعا تلاش شده است و ما در یک موقعیت ممتاز قادر به کمک” خانم براون گفت. او گفت: Facebook اجرایی مارک زوکربرگ “احساس می کند که دقیق اخبار در مورد ویروس بسیار حیاتی است و این که او دارای یک مسئولیت واقعی در اینجا.”

کمک از Facebook به احتمال زیاد هنوز هم ترک صنعت با یک شکاف عظیم در تبلیغات پول است. گوردون Borrell تبلیغات تحلیلگر بازار تخمین می زند که تبلیغات محلی رها خواهد شد 25 ٪ در این سال بالغ بر یک کاهش تقریبا 30 میلیارد دلار.

در اوایل این ماه Facebook اعلام کرد یک برنامه جداگانه به پیشنهاد 100 میلیون دلار به صورت نقدی کمک های مالی و اعتبار تبلیغاتی به 30000 واجد شرایط کسب و کارهای کوچک.

اخبار ناشران باید تنش و رابطه پیچیده با Facebook و الفبای Inc.’s گوگل. تکنولوژی غول های رانندگی سهم زیادی از ترافیک را به بسیاری از سایت های خبری, اما همچنین رقابت با آنها را در تبلیغات دیجیتال فروش. Facebook و گوگل انتظار می رود برای کسب 61 درصد از تمام دیجیتال درآمد تبلیغ در آمریکا در این سال با توجه به برآورد از eMarketer قبل از بحران.

بسیاری از اخبار رسانه ها استدلال کرده اند که این تکنولوژی سیستم عامل باید در پرداخت هزینه های صدور مجوز. در اواخر سال گذشته Facebook توافق برای آغاز پرداخت برخی از ناشران که عناوین به نظر می رسد در Facebook اخبار tab, که راه اندازی به یک آزمون مخاطبان در ماه اکتبر. وال استریت ژورنال است که در میان نشریات Facebook پرداخت به مجوز اخبار. گوگل شده است در اوایل مذاکرات با ناشران به پرداخت هزینه برای استفاده از محتوای خود را از افراد آشنا با این موضوع گفته اند.

هفته گذشته Facebook هشدار داد که در حالی که آن را دیده قابل توجهی افزایش در تعامل کاربر در طول بحران از آن خواهد شد با کاهش دیجیتال هزینه تبلیغات.

Facebook اعطای کمک های مالی خواهد شد در یک فرمت از $1 میلیون برنامه آزمایشی این شرکت راه اندازی در اوایل مارس به عنوان شیوع شروع به چیدن بخار در ایالات متحده این شرکت می گوید آن را دریافت بیش از یک هزار برنامه در روز.

با اعطای حمایت های پست و پیک در چارلستون S. C. قادر به خراب کردن آن paywall در coronavirus داستان و راه اندازی از راه دور ایستگاه های کاری در مناطق روستایی از دولت Facebook گفت. ال پاسو مسائل دیجیتال خروجی اخبار در ال پاسو تگزاس با استفاده از پول به استخدام مترجمان آزاد و مترجمان به گسترش پوشش آن در این شهر و در سراسر مرز در سیوداد خوارز, مکزیک.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im