رابرت Kimmitt یک وکیل و معاون سابق وزیر به وزارت خزانه داری موفق خواهد شد Jeffrey D. Zients.

عکس: کریستوفر Goodney/مهر نیوز

Facebook , Inc.’s هیئت مدیره رنج می برد یکی دیگر از شگفتی خروج با خروج از Jeffrey D. Zients منجر به تقریبا کامل لرزش تا از مدیران نظارت اجتماعی-رسانه های غول پیکر.

Facebook در روز پنج شنبه گفت: آقای Zients نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد پس از پیوستن به هیئت مدیره در سال 2018 به عنوان یک مدیر مستقل. او خواهد بود موفق شد توسط رابرت Kimmitt یک وکیل و معاون سابق وزیر به وزارت خزانه داری در دوران جرج دبلیو بوش این شرکت گفت: پس از بازارها بسته است.

آقای Zients به طور کلی تراز وسط قرار دارد با Kenneth Chenault دیگر Facebook عضو هیئت مدیره که به تازگی به صندلی خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع. وال استریت ژورنال گزارش داد اوایل این ماه که آقای Chenault استعفا از هیئت مدیره این شرکت پس مخالفت با بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی مارک زوکربرگ و دیگر Facebook مقامات. آنها متفاوت بیش از حکومت در این شرکت و سیاست های خود را در اطراف گفتمان سیاسی.

آقای Zients و آقای Chenault تنها آخرین در یک سری از خروجی از فن آوری های غول پیکر هیئت مدیره. در سال گذشته این شرکت اعلام کرده است که خروج از پنج مستقل مدیران سابق کاخ سفید رئیس ستاد ارسکین بولز, Netflix, Inc. مدیر عامل شرکت Reed Hastings سابق Genentech اجرایی سوزان Desmond-Hellmann سابق امریکن اکسپرس اجرایی Kenneth Chenault و در حال حاضر آقای Zients—جایگزین کردن آنها را در برخی از موارد با افرادی که از قبل موجود اجتماعی یا روابط کسب و کار با آقای زوکربرگ.

سرمایه گذار میلیاردر Peter Thiel طولانی ترین خدمت عضو هیئت مدیره گذشته از آقای زوکربرگ. او پیوست و در سال 2005. بسیاری دیگر خارج, مدیران, گذشته از Marc Andreessen یک از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری Andreessen Horowitz که پیوست در سال 2009 شده است در هیئت مدیره دو سال یا کمتر است.

آقای Zients مستقل عضو هیئت مدیره را ترک پس از Facebook سالانه سهامداران جلسه به طور معمول در مه برگزار می شود. این شرکت گفت که او تخلیه صندلی خود را “به اختصاص زمان بیشتری برای خود کسب و کار و حرفه ای دیگر منافع است.”

آقای Zients در بیانیه ای گفت: “من آرزو می کنم علامت رهبری تیم و اختصاصی Facebook کارکنان بهترین است.” یک سخنگوی آقای Zients کاهش یافته است به نظر بیشتر بر چرا او را ترک.

آقای Zients یک تاجر و مشاور اقتصادی رئیس جمهور اوباما به عنوان سرپرست دفتر مدیریت و بودجه شد و با اعتبار کمک به رفع HealthCare.gov سلامت-مراقبت از بازار است. پس از دولت اوباما او رئیس جمهور شد از Cranemere گروه سرمایه گذاری شرکت برگزاری و پیوست Facebook مدیره در سال 2018 است.

جانشین او آقای Kimmitt یک وکیل برگزار شد که پست های متعدد در دولت جورج دبلیو بوش و جورج دبلیو بوش از جمله معاون وزیر خزانه داری تحت وزیر امور خارجه و سفیر ایران در آلمان است. نام او قبلا ظاهر به عنوان یک پتانسیل منصوب برای مشاغل مختلف در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

نوشتن به جف هورویتز در Jeff.Horwitz@wsj.com و Deepa Seetharaman در Deepa.Seetharaman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im