درو هوستون صحبت می کند در یک رویداد در سان فرانسیسکو در سال 2019. عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

Facebook , Inc. منصوب Dropbox , Inc. مدیر اجرایی درو هوستون به هیئت مدیره.

آقای هوستون, از Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ که اعتبار او را با ارائه مشاوره با ارزش در Dropbox به در حال اجرا است و به نظر می رسد با او در رویدادهای اجتماعی می پیوندد هیئت مدیره به عنوان یک مدیر مستقل.

ورود او به دنبال خروج از Netflix مدیر عامل Reed Hastings سابق کاخ سفید رئیس ستاد ارسکین Bowles و سوزان Desmond-Hellmann در طی سال گذشته است.

آقای هوستون ادامه خواهد داد برای اجرای Dropbox است که 14 میلیون پرداخت مشتریان و 2,300 کارکنان.

جوناس Kron Trillium مدیریت دارایی مدیر از سهامداران حمایت گفت: هوستون وقت ناامید کننده است با توجه به این که این برگ از هیئت مدیره با تنها دو زن به عنوان اعضای. او همچنین اشاره کرد که آقای هوستون مانند آقای زوکربرگ بنیانگذار است که دارای هر دو رئیس و مدیر عامل شرکت نقش در Dropbox به.

“او نه به نمایش گذاشته شده در شرکت خود را به درک درستی از اهمیت مستقل و رئیس هیئت مدیره یا قوی حقوق سهامداران” آقای Kron گفت: در مدت کوتاهی پس از اعلام.

Facebook ندارد منجر مدیر مستقل و نه به حال یکی از خانم Hellmann رفتگان در ماه اکتبر با استناد به دلایل شخصی و بهداشت.

هیئت مدیره در حال حاضر در هشت نفر: آقایان زوکربرگ و هوستون, Facebook افسر ارشد عامل Sheryl Sandberg سرمایه گذاران Marc Andreessen و Peter Thiel, و پگی الفرد, Kenneth Chenault و جفری Zients.

در سال های اخیر اکثر Facebook خارج سهامداران باید رای به نفع جدا Facebook ارشد اجرایی و رئیس هیئت مدیره نقش. اما از آنجا که آقای زوکربرگ کنترل اکثریت Facebook رای گیری سهام از طریق supervoting سهام آن طرح شکست خورده اند.

آقای هوستون “فکر می کند عمیقا در مورد که در آن تکنولوژی در حال رفتن و چگونه به ساخت یک فرهنگ است که ارائه خدمات است که همیشه به خوبی کار می کنند” آقای زوکربرگ در بیانیه ای گفت.

نوشتن به جف هورویتز در Jeff.Horwitz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im