Facebook به نظر می رسد حاوی تبلیغات تحریم بیش از گفتار نفرت

یک Facebook تبلیغات در لس آنجلس. مدیران شرکت ها تعهد به سرمایه گذاری بیشتر برای مقابله با نفرت بر روی پلت فرم.

عکس: اتین laurent/شاتر

Facebook , Inc. FB 0.71% در حال تلاش برای متقاعد کردن بالای آن تبلیغ به مکث هزینه های شبکه های اجتماعی, آن را به عنوان تلاش می کند برای حفظ تحریم از یک تعداد انگشت شماری از بازاریابان از تبدیل به یک شورش گسترده.

Facebook مدیران در ایمیل و تماس با تبلیغ و تبلیغ سازمان طی هفته گذشته را منتقل که آنها در حال گرفتن به طور جدی به نگرانی های حقوق مدنی گروه در مورد گسترش سلاح های هسته ای از سخنان تنفرآمیز و اطلاعات غلط در آن پلت فرم. اما آنها همچنین حفظ منافع کسب و کار نمی دیکته کردن سیاست های خود را با توجه به افراد آشنا با این بحث.

“ما نمی توان تغییر سیاست وابسته به درآمد فشار” کارولین Everson, معاون رئيس جمهور از کسب و کار جهانی گروه در Facebook گفت: در یک ایمیل برای تبلیغ در آخر هفته گذشته بود که بررسی توسط وال استریت ژورنال. “ما مجموعه ای از سیاست های ما بر اساس اصول و نه منافع کسب و کار.”

Facebook مدیران نیز تعهد به سرمایه گذاری بیشتر برای مقابله با نفرت بر روی پلت فرم از جمله ادامه توسعه مصنوعی-فناوری اطلاعات است که می تواند تشخیص گفتار نفرت با توجه به ایمیل.

چند تبلیغ مانند بستنی ساز Ben & jerry’s, Patagonia, Inc., VF Corp. VFC 1.32% ‘s شمالی, Eddie Bauer و تفریحی تجهیزات شرکت. (REI) گفته اند آنها را متوقف تبلیغات بر روی پلت فرم. تصمیمات خود را پس از یک تماس از حقوق مدنی گروه از جمله ضد افترا لیگ و NAACP در هفته گذشته به جلو و هزینه تبلیغات از Facebook برای ماه جولای.

این عقب نشینی گسترده به تبلیغ شنبه با غول ارتباطات از راه دور Verizon Communications , Inc. اعلام شد توقف خود در Facebook و Instagram تبلیغات.

در نامه ای به تبلیغ سهشنبه ضد افترا لیگ گفت: Facebook بارها حاضر به حذف تبلیغات سیاسی که شامل “دروغ آشکار” و آهسته بوده است به پاسخ به تماس را به پایین توطئه محتوا.

“هر روز ما دیدن تبلیغات از شرکت های مجاور به نفرت محتوای اشغال همان فضا به عنوان افراطی استخدام گروه و مضر دروغ مبارزات” ضد افترا لیگ گفت: در آن نامه است. “آگهی خرید دلار در حال استفاده توسط پلت فرم برای افزایش تسلط خود را در صنعت در هزینه های آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده جوامع که اغلب اهداف گروه های نفرت on Facebook.”

Facebook کاهش یافته است به نظر.

مدیر اجرایی مارک زوکربرگ در جمعه پیوست Facebook ملاقات با یک گروه از تبلیغات و آگهی های آژانس-مدیران با توجه به افراد آشنا با کنفرانس تماس بگیرید. آقای زوکربرگ گوش به تبلیغ’ نگرانی و تصریح کرد: این شرکت اصول بی طرفی. او گفت: مطالب سیاسی دیده می شود به عنوان فاحش توسط یک طرف و نه با دیگر مردم گفت. Sheryl Sandberg Facebook را افسر ارشد عامل نیز پیوست مشتری شورای جلسه که برنامه ریزی شده بود قبل از های حقوق مدنی خواستار تحریم و قبلا گزارش شده بود توسط خودی کسب و کار.

تا کنون بسیاری از بزرگترین تبلیغ نمی پیوست تحریم اما چند به طور جدی با توجه به آن با توجه به تبلیغ مدیران.

“چند تن از مشتریان در حال برنامه ریزی در نشستن در ژوئیه گفت:” بری Lowenthal مدیر اجرایی رسانه ها در آشپزخانه, آژانس آگهی خرید متعلق به آژانس توسط MDC Partners, Inc. برخی از بازاریابان در حال توقف به دلیل “آن را درست انجام دهید به عنوان یک شرکت شهروند” او گفت:. علامت های تجاری که کارهای تبلیغ, به احتمال زیاد مکث بی سر و صدا او اضافه شده است.

کالاهای مصرفی غول Procter & Gamble شرکت ، PG 1.26% یک trendsetter در تبلیغ, جهان, گفت, آن است که بررسی تمام سیستم عامل که در آن تبلیغ برای محتوای قابل اعتراض است. Facebook گنجانده شده است در این بررسی با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. شرکت بازاریابی رئیس مارک پریچارد در روز چهارشنبه قول داد که آن را نمی خواهد تبلیغ “و یا در نزدیکی محتوایی که ما تعیین نفرت انگیز است بدنام کردن و یا تبعیض آمیز است.”

P&G ملاقات با حقوق مدنی گروه رنگ تغییر در این هفته به بحث در مورد Facebook سابقه از بین بردن محتوا است که نقض استانداردهای خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع. رنگ تغییر پیوست ADL و NAACP در فراخوانی برای یک Facebook تحریم.

P&G سخنگوی این شرکت نمی خواهد نام عمومی این سیستم عامل که از آن ممکن است جلو و تبلیغات. “ما در حال رفتن به محل کار با همکاران ما برای اطمینان از استانداردهای ما هستند دیدار کرد.”

هر گونه عقب نشینی از Facebook—حتی کوتاه نیست تصمیم گیری آسان است. پلت فرم تبدیل شده است و باید خرید برای بسیاری از تبلیغ کنندگان به دلیل مخاطبان بزرگ و مقدار زیادی از داده های این پلت فرم است که اجازه می دهد علامت های تجاری به طور موثر به مشتریان هدف. علاوه بر این به طور قابل توجهی پس از توقف تبلیغات در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در حال حاضر شرکت های مضطرب به سطح شیب دار تا هزینه تبلیغات به عنوان شهرستانها در سراسر کشور آغاز خواهد شد اجازه می دهد تا کسب و کار برای باز کردن.

بیش از چند سال گذشته Facebook سرمایه گذاری در کارگران و فن آوری برای محافظت در برابر انتخابات دخالت و به پلیس بهتر آن سیستم عامل و در نتیجه بهبود در حذف سخنرانی نفرت و دیگر محتوای قابل اعتراض است.

برخی از تبلیغات می خواهید Facebook برای رفتن بیشتر و خواسته اند رسانه های اجتماعی غول پیکر برای شفافیت بیشتر در مورد که در آن تبلیغات خود را به نظر می رسد و اگر تبلیغات خود را به نظر می رسد مجاور به گفتار نفرت. آنها همچنین به نام برای Facebook برای بهبود آن تکنولوژی است که با استفاده از آن برای تشخیص گفتار نفرت در آن پلت فرم به گفته افراد آشنا با این بحث.

در آخر هفته, ایمیل, برای, تبلیغ, Facebook را خانم Everson گفت: 89 درصد از محتوای Facebook حذف برای نقض آن نفرت گفتار سیاست در شش ماه به ماه مارس بود شناسایی شده توسط سیستم های خود قبل از هر کسی گزارش آن را به این شرکت است. سه سال پیش که برای تنها 23 درصد از محتوای چنین او گفت:.

برخی از آگهی خریداران می گویند که آنها مشغول هستند و طرح های احتمالی در صورتی که مشتریان تصمیم به شرکت در تبلیغات تحریم. آنها در حال کار به شکل دیگر سیستم عامل های دیجیتال برای استفاده در سفارش به کوسن هر گونه اختلال در کسب و کار برای آنها است که می تواند ناشی از توقف Facebook هزینه تبلیغات.

Facebook و دیگر غول تکنولوژی شده اند تا حدودی مصون از گذشته حرکت می کند توسط بازاریابان برای محدود کردن هزینه های خود را به این دلیل که سیستم عامل نیست تکیه به شدت در بزرگ بازاریابان با بخش عمده ای از درآمد خود را از آینده و کارهای کوچک و تبلیغ. Facebook ایالات متحده درآمد حاصل از تبلیغات دیجیتال است که انتظار می رود حدود 5 درصد در این سال به $31.43 میلیارد دلار با توجه به eMarketer.

خیابان مدیسون رابطه با Facebook پر است از احساس وحشت و نگرانی.

تنش آب پز را بیش از, در سال 2016 زمانی که وال استریت ژورنال گزارش داد Facebook تا به حال بیش از حد آن تصویری-مشاهده آمار بیش از دو سال است. Facebook اذعان کرد آن را به حال متورم گزارش مشاهده بار به میزان 80% و توافق به انجام ممیزی توسط رسانه ها در صنعت اندازه گیری دیده بان.

در سال 2017 چندین شرکت از جمله P&G—کشیده و هزینه های خود را از الفبای Inc.’s GOOG 0.65% یوتیوب پس از آنها تبلیغات خود را در حال اجرا در کنار افراطی و نژادپرستانه مطالب در سایت.

این عقب نشینی را ندارد دندانه عمده در شرکت مالی است. هنوز هم تبلیغ این باور است که یوتیوب تحریم را باعث گوگل برای کار بیشتر به شدت در پلیس محتوای آن تبلیغ مدیران گفت.

گوگل با نام تجاری ایمنی بحران “واقعا تغییر گوگل. آنها با قرار دادن ابزار مناسب در محل شده اند و فوق العاده پاسخگو” گفت: یکی از مردم است. گوگل کاهش یافته است به نظر.

نوشتن به سوزان Vranica در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8