Facebook راه اندازی آن پاسخ به زوم

مسنجر اتاق دعوت مبتنی بر گروه چت تصویری است که می تواند تا گنجایش 50 نفر.

عکس:
Facebook

Facebook , Inc. نورد جدید تصویری-قابلیت چت به رقیب زوم بخشی از یک مجموعه از ارائه جدید با هدف کاربران نگهداری خانه coronavirus.

این شرکت روز جمعه گفت که آن را راه اندازی مسنجر اتاق دعوت مبتنی بر گروه چت تصویری است که می تواند تا گنجایش 50 نفر همراه با اضافی گزینه های ویدئو برای علاقهمندان به بازی و مجرد به دنبال چت با مسابقات در Facebook, دوستیابی. این شرکت همچنین اعلام کرد گسترش آن رسول کودکان و نوجوانان برنامه که شامل والدین محدودیت به کشورهای جدید.

در یک Facebook Live, پخش, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ به نام محصولات تلاش برای آدرس جدید واقعیت اجتماعی فاصله. “ما در حال رفتن به برخورد با این واقعا برای برخی از زمان آمده است,” او گفت:.

Facebook در حال حاضر ارائه می دهد مستقیم تصویری-تماس با گزینه های سراسر سیستم عامل آن است که رقیب Microsoft Corp. ‘s,اسکایپ, Apple Inc.’s FaceTime و گوگل ویدئو – سرویس چت. دیگر شرکت های بزرگ در تلاش هستند تا موقعیت خود را برای یک آینده بیشتر مربوط به جلسات مجازی. Verizon Communications , Inc. در اوایل این ماه توافق برای خرید ویدئو کنفرانس شرکت آبی شلوار جین, Network, Inc.

آقای زوکربرگ گفت: Facebook به دنبال انطباق به یک بیماری همه گیر واقعیت است.

در حالی که پایه فن آوری های ویدئویی است که همه همان “محصول تجارب می تواند کاملا متفاوت که آیا آن را برای آشنایی و یا بچه ها و یا امن با استفاده از موارد که در آن شما واقعا می خواهید رمزگذاری” آقای زوکربرگ گفت. او تشبیه توانایی حفظ به طور مداوم باز کردن چت در مسنجر اتاق به یک بازی گاه به گاه اجتماعی در جمع مردم مراجعه کنید.

Coronavirus منابع

  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • اطلاعات در Coronavirus en Español
  • مرور زندگی خود را در طول یک بیماری همه گیر
  • یک راهنمای به دولت مستندات

فشار برای ارتباطات تصویری برجسته چگونه به سرعت این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر داده بحث در مورد Facebook محصولات. یک سال پیش این شرکت بود محکم کردن قوانین خود را برای زنده تصویری در پی نیوزیلند سفید supremacist پخش از یک کشتار دسته جمعی در مسجد است. در حال حاضر شرکت به دنبال به نگه دارید تا با تقاضا برای زنده-تصویری محصولات از هر دو خود سیستم عامل و زوم تصویری Communications ,Inc. سرمایه گذاری ویدئو کنفرانس شرکت که شروع به پریدن کرد از 10 میلیون کاربر در پایان سال گذشته به بیش از 200 میلیون به عنوان stay-at-home سفارشات نشو و نما.

در حالی که زوم طراحی شده برای کسب و کار متمرکز ویدئو کنفرانس از آن شده است به طور گسترده ای به تصویب رسید توسط کلیساها و خانواده ها و گروه های دیگر اجتماعی به عنوان یک خروجی در طول گسترده اجتماعی و مستندات.

Facebook گفت مسنجر اتاق یک محل به “میزبان جشن جمع آوری یک باشگاه کتاب و یا فقط قطع کردن با دوستان است.”

زوم سهام که بیش از سه برابر این سال کاهش یافته است بیش از 6 درصد زیر Facebook اعلام. Facebook سهام علامت تا حدود 2 درصد.

آقای زوکربرگ گفت: در ماه گذشته که Facebook سیستم عامل باید شاهد افزایش در استفاده از coronavirus با پیام تصویری دو برابر از زمان شروع این بیماری همه گیر. در سخت ترین-آمار مناطق از جمله ایتالیا, تماس تصویری گل رز با بیش از 1000%. این شرکت در حال حاضر می گوید که بیش از 700 میلیون نفر با استفاده از یکی از قابلیت های صوتی و یا تصویری-تماس با گزینه های هر روز.

اتاق محصول یکی از ویژگی های متعددی اعلام شده توسط این شرکت روز جمعه با هدف اجازه دادن به کاربران برای انتقال سریع به زندگی می کنند تصویری که با استفاده از دیگر Facebook محصولات. علاوه بر اضافه شدن چت تصویری به آن, آشنایی, محصول, Facebook در حال گسترش است تعداد افراد مجاز در واتساپ ویدیو چت و اجازه دادن به مردم برای تماشای زنده Instagram ویدئوها در رایانه و زندگی-جریان بازیهای رایانهای از تلفن های خود را به Facebook.

مربوط تصویری

شما باید زوم و یا FaceTime? چگونه در مورد یک Houseparty? در اجتماعی فاصله در فرد حوادث جایگزین شده اند پیکسل در یک صفحه نمایش. وال استریت ژورنال به نیکول Nguyen ارائه می دهد راهنمایی برای مرور جدید تصویری-چت واقعیت است. عکس: FaceTime

Facebook ساخته شده است که یک تعداد از تلاش برای توسعه آن تصویری و زنده جریان امکانات با مخلوط موفقیت است. آقای زوکربرگ گفت: این شرکت در آینده تصویری برای اولین بار در سال 2017 همان سال این شرکت شروع به کار در یک ویدیو-چت ارائه شبیه به Houseparty یک نرم افزار محبوب با. Facebook را نسخه اتش, موفق به گرفتن شد و تعطیل سال گذشته است.

Facebook گفت: آن را در حال حاضر مشغول به کار بر روی بسیاری از ویژگی های در سوال قبل از همه گیر اما شتاب این کار به دلیل تمایل آشکار برای فیلم به عنوان یک جایگزین برای فرد تماس های اجتماعی. Facebook تاکید حریم خصوصی پسند از ویژگی های این اتاق های محصول است که اجازه می دهد تا یک چت را در سازمان به آن قفل و به راحتی خلاص شدن از مردم در تماس است.

زوم جلب سراسیمگی از شکایات در مورد مشکلات حفظ حریم خصوصی و آزار و اذیت بر روی پلت فرم مهمترین شيوع “Zoombombing” است که در آن مردم به دست آوردن دسترسی های غیر مجاز به یک جلسه و پس از بیان نفرت و یا تصاویر مستهجن. این مسائل باعث شد مدیر عامل اریک یوان به وال استریت ژورنال “من واقعا خراب کرد” و به تعهد محکم کردن امنیت در سراسر پلت فرم.

نوشتن به جف هورویتز در [email protected]

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>