Facebook در حال انجام است بیش از حد کمی در حقوق مدنی نگرانی حسابرسان می گویند

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اخیرا ملاقات با خارج مدنی-حقوق طرفداران.

عکس: استفان لام/ایسنا

Facebook , Inc. شده است بیش از حد واکنش و سرعت در رسیدگی به سخنرانی نفرت رای دهندگان سرکوب و دیگر مشکل ساز محتوا بر روی پلت فرم آن با توجه به یک گزارش از وکلای استخدام شده توسط این شرکت به ممیزی دست زدن به آن از حقوق مدنی مسائل.

به گزارش ساخته شده در اوایل روز شنبه, ستایش اجتماعی-رسانه های غول پیکر برای انجام خودآزمایی و ساخت برخی از تغییرات معنی دار از جمله سازماندهی قوانین در برابر رای دهندگان سرکوب و ایجاد یک تیم برای مطالعه الگوریتمی تعصب. اما 100 صفحه سند همچنین خواستار Facebook تلاش ناکافی با توجه به آسیب برخی از مطالب می شود.

“متاسفانه به نظر ما Facebook رویکرد به حقوق مدنی باقی مانده است بیش از حد واکنش و تدریجی” حسابرسان’ گزارش گفت:. “بسیاری از حقوق مدنی جامعه تبدیل شده اند دلسرد و نا امید و عصبانی پس از سال نامزدی که در آن آنها التماس این شرکت به انجام بیشتر برای پیشبرد برابری و مبارزه با تبعیض در حالی که همچنین حفاظت از آزادی بیان.”

این گزارش که به پایان می رسد از دو سال بررسی های حقوق مدنی وکیل لورا مورفی و یک تیم از شرکت حقوقی Relman, Colfax, PLLC, منتشر شد, روز پس از دیدار روز شنبه میان Facebook رهبران از جمله رئیس اجرایی مارک زوکربرگ و خارج مدنی-طرفداران حقوق که سازمان تبلیغ تحریم از پلت فرم. نمایندگان این گروه ها گفت: آنها نمی معنی پیشرفت در خواسته های خود را.

مرتبط

  • حقوق مدنی گروه ابراز ناامیدی با Facebook جلسه (جولای 7)
  • Facebook تحریم برگزار می خواهید حقوق مدنی متخصص در این شرکت اجرایی مجموعه (2 جولای)
  • Facebook تنش را با تبلیغ کنندگان تا قبل از تحریم (30 ژوئن)
  • که در آن تبلیغ تحریم Facebook هستند صرف پول خود را به جای (29 ژوئن)

“امروز گزارش حسابرسی نسبتا اشاره به کاستی های شناسایی شده توسط حسابرسان و روشن می سازد که پیشرفت ما ساخته شده است که هنوز هم فقط آغاز (و ما موافق),” Facebook نوشت: در پاسخ به حسابرسی. آن را برجسته حوزه که در آن حسابرسان گفت: این شرکت در حال بهبود از جمله گسترش سیاست در برابر سرشماری اطلاعات غلط و رای دهندگان سرکوب Facebook را حل و فصل طولانی در حال اجرا مورد بیش از تبعیض در هدف قرار دادن تبلیغات و این شرکت در تلاش برای افزایش تنوع در آن بالا صفوف حسابرسان گفت.

اما گزارش گسله Facebook برای سرمایه گذاری بیشتر در مبارزه سازمان یافته نفرت علیه مسلمانان و یهودیان نامناسبی پلیس سیاسی در گفتار و عدم ریشه کن کردن بسیاری از گونه های سفید ملی فعالیت است. عدم پیشرفت در این و دیگر مسائل “باعث مشروع سوال در مورد Facebook را-بویژه تعهد” برای پرداختن به مشکلات آن, حسابرسان گفت.

“در این نقطه در تاریخ حسابرسان نگران هستند که دستاوردهای آن می تواند پنهان آزار دهنده و دلخراش گیری Facebook ساخته شده است که نشان دهنده موانع قابل توجهی برای حقوق مدنی” این گزارش می گوید.

Facebook تلاش کرده است برای سال ها برای جلب رضایت منتقدان که می گویند آن را بیش از حد کوچک به پلیس توهین آمیز و گمراه کننده محتوا در آن پلت فرم در حالی که همچنین به دنبال آدرس آن به خصوص در سمت راست است که می گویند آن تعدیل شیوه های بیش از حد تهاجمی و مستعد ابتلا به تعصب.

Sheryl Sandberg Facebook را افسر ارشد عامل متعهد به انجام بیشتر در حقوق مدنی مسائل پس از حسابرسان منتشر یافته های اولیه در ماه دسامبر 2018 و بعد از دوم گزارش موقت از یک سال پیش. که به روز رسانی برجسته نگرانی از جمله ادعا می کند از هر دو تحت اجرای نفرت گفتار سیاست هایی که در سمت چپ نفرت محتوا بر روی پلت فرم و اجرای این سیاست ها که منجر به حذف محتوا که در آن کاربران صحبت کردن در برابر گفتار نفرت.

آخرین گزارش آثار برخی از حسابرسان نگرانی به آقای زوکربرگ بحث آزادی بیان در ماه اکتبر گذشته در دانشگاه جورج تاون و آنچه آن را به نام خود پایبندی “به تعریف خاصی از آزادی بیان حتی در جایی که معنی است که اجازه می دهد مضر و تفرقه و بلاغت است که تقویت گفتار نفرت و تهدید حقوق مدنی.”

گزارش تماس های خارج از شرکت انتخاب را به اقدام علیه پست توسط رئیس جمهور تهمت که به اتهام تهدید به خشونت و یا به معنای سرکوب رای گیری. آقای زوکربرگ گفت که او فکر نمی کنم شرکت های خصوصی باید تنظیم, سیاسی, سخنرانی, مگر اینکه آن را به احتمال زیاد برای تضعیف مشارکت دموکراتیک و یا تولید در دنیای واقعی خشونت است.

“حسابرسان با شور و نشاط شناخته شده ساخته شده مخالفت ما به عنوان ما بر این باور بودند که در این پست به وضوح نقض Facebook سیاست های” این گزارش گفت:. گسترده تر حسابرسان گفت: Facebook “موفق به درک ضرورت” تهدید که رای دهندگان سرکوب تلاش های بر روی پلت فرم آن مطرح به عنوان 2020 از انتخابات.

این گزارش همچنین گفت که در Facebook شده بود خیلی سریع به رد گزارش وال استریت ژورنال در مارس مقاله است که این شرکت تا به حال سیراب و یا کشته داخلی تلاش برای مطالعه و آدرس راه است که در آن محصولات خود را تشویق تفرقه و قطبش.

“حسابرسان بر این باور نیست که Facebook به اندازه کافی هماهنگ به عمق نگرانی در مورد این مسئله از قطبش و راه است که الگوریتم های مورد استفاده توسط Facebook سهوا سوخت شدید و پلاریزه محتوای” این گزارش گفت:.

خانم سندبرگ در پاسخ به آخرین گزارش خود نوشت که Facebook را استخدام عمران-حقوق رهبر برای کمک به هدایت تلاش های خود را و در نظر گرفتن برخی از حسابرسان,’ توصیه های دیگر.

“به عنوان سخت به عنوان آن شده است به ما کاستی در معرض توسط کارشناسان آن شده است بدون شک واقعا یک فرایند مهم برای شرکت ما است. ما می خواهیم شرکت ها در صنعت ما و فراتر از آن به انجام همان” خانم سندبرگ نوشت.

حقوق مدنی گروه که صحبت با حسابرسان به نام در Facebook به انجام کار حسابرسان توصیه می شود.

“این ممیزی است و روشن است اما در نهایت بی معنی اگر Facebook موافق نیست را چشمگیر و قابل توجهی در مراحل رسیدگی به بسیاری از شکست های مشخص شده در این گزارش گفت: Farhana Khera, رئيس جمهور از مسلمان و طرفداران.

نوشتن به جف هورویتز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de