فیس بوک در بارانداز دوباره: سکته های مختلف آن برای مردمی مختلف اختلال دموکراسی

با مجبور کردن مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است بحران Covid به احتمال زیاد به افزایش نفوذ رسانه های اجتماعی کمک کرده است. و به اندازه این بسترها نقش های سوال برجا در انتخابات گذشته را ایفا کرده اند، حالا که از دور شدن اجتماعی اجباری شده است اکثر مبارزات انتخاباتی آنلاین را مجبور به خطر حتی بالاتر است.

این در برابر این پس این است که طوفان سیاسی شده است توسط یک گزارش خبری از تلویزیون ایالات متحد آمریکا مطرح شده است گفت : در روز استقلال که فیس بوک خط مشی های خود را در سخنرانی نفرت و اجازه محتوای حساس اشتراک گذاری شده توسط BJP ‘sTelangana MLA T Raja سینگ به آنلاین باقی می ماند چرا که انجام نمی دهد منافع کسب و کار فیس بوک صدمه دیده است.

وبلاگ : فیس بوک امتناع از حذف ضد مسلمان نوشته ها به مودی ناراحت نیست ، می گوید :

مثل مسائل کلیدی زیادی که در این مورد وجود دارد، بحث سیاسی متاسفانه در کنار خطوط پارتیزان عرعر است. چه چيزي خيلي باحاله دولت و اپوزیسیون باید به جای متحد شدن در منافع ملی برای اطمینان حاصل شود که سیستم عامل مانند فیس بوک حفظ بی طرفبودن سیاسی به عنوان همچنین پاسخگویی به آنچه منتشر می کنند. الگوریتم های کنترل کننده خبرها باید شفاف هم بشن. در نهایت، به کارگیری استانداردهای مختلف گفتار نفرت برای مشارکت کنندگان مختلف، باعث تمسخر آزادی بیان و کاهش دموکراسی می شود.

همچنین خوانده شده : ما اجرای سیاست های بدون توجه به وابستگی حزب سیاسی هر کسی ، می گوید فیس بوک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im