Facebook مدیران تعطیل تلاش ها برای ایجاد سایت کمتر تفرقه

یک Facebook , Inc. تیم تا به حال یک بلانت پیام برای مدیران ارشد. شرکت الگوریتم نبودند آوردن مردم با هم. آنها رانندگی مردم از هم جدا.

“الگوریتم های ما بهره برداری از مغز انسان را در جاذبه به تفرقه” خواندن یک اسلاید از یک سال 2018 ارائه شده است. “اگر چپ بدون کنترل” آن هشدار داد, Facebook, غذا کاربران “بیشتر و بیشتر تفرقه محتوا در تلاش برای به دست آوردن توجه کاربر و افزایش زمان بر روی پلت فرم.”

که ارائه می رفت به قلب یک سوال فارسی Facebook تقریبا از زمان تاسیس آن: آن پلت فرم تشدید قطبش و قبیله ای رفتار ،

پاسخ آن را در بر داشت در برخی از موارد بود بله.

Facebook تا به حال لگد کردن یک داخلی در تلاش برای درک اینکه چگونه آن پلت فرم به شکل رفتار کاربر و چگونه این شرکت ممکن است آدرس مضرات بالقوه. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ تا به حال در عمومی و خصوصی ابراز نگرانی در مورد “احساسی و قطبش.”

اما در پایان Facebook منافع زودگذر بود. آقای زوکربرگ و دیگر مدیران ارشد تا حد زیادی کنار گذاشته تحقیقات اولیه با توجه به آنچه قبلا گزارش نشده اسناد داخلی و افراد آشنا با تلاش و تضعیف و یا مسدود شده و تلاش برای اعمال نتیجه گیری خود را به Facebook محصولات.

Facebook مسئول سیاست Joel کاپلان که نقشی محوری در بررسی تغییرات پیشنهادی استدلال در آن زمان است که تلاش برای مکالمات بر روی پلت فرم بیشتر مدنی بودند “پدرسالار” گفت: افراد آشنا با نظرات خود.

Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ حق با Facebook مسئول سیاست Joel کاپلان در سال 2018 است.

عکس: کریستف مورن/مهر نیوز

یکی دیگر از نگرانی آنها و دیگران گفته بود که برخی از تغییرات پیشنهادی را به طور نامتناسبی تحت تاثیر محافظه کار کاربران و ناشران در زمانی که شرکت با آن مواجه اتهامات از سمت راست از تعصب سیاسی.

Facebook نشان داد چند جزئیات در مورد تلاش و آشکار کمی در مورد چه ها شد. در سال 2020 این سوالات تلاش به دنبال آدرس آنها حتی بیشتر حاد, به عنوان یک متهم در انتخابات … و Facebook است یک مجرا برای تئوری های توطئه و حزبی مبارزه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اصل Facebook تحت آتش برای ساختن دنیا بیشتر تقسیم شده است. بسیاری از آن را کارشناسان به نظر می رسد به توافق برسند و به این باور Facebook می تواند در کاهش بسیاری از مشکلات است. این شرکت تصمیم به.

آقای کاپلان در مصاحبه اخیر خود گفت که او و دیگر مدیران تا به حال تایید شده برخی از تغییرات به معنای بهبود مدنی بحث است. در موارد دیگر که در آن طرح ها مسدود شد, او گفت:, او در تلاش بود به “القای برخی از نظم و انضباط و دقت و مسئولیت به فرآیند” او به عنوان بررسی اثربخشی و بالقوه ناخواسته عواقب ناشی از تغییرات چگونه پلت فرم اداره می شود.

داخلی پروسه بررسی به دست آورده یک نام مستعار: “خوردن سبزیجات خود را.”

آمریکایی ها دست خوش پیشامد میشه به غیر بنیادی در مسائل اجتماعی و قبل از ایجاد رسانه های اجتماعی دهه نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو نشان داده اند. اما 60 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم این کشور با بزرگترین شرکت های فن آوری در حال کمک بیشتر تقسیم این کشور در حالی که تنها 11 درصد بر این باورند که آنها در حال متحد کردن آن با توجه به یک گالوپ-نایت نظرسنجی در ماه مارس است.

در Facebook, “وجود دارد این روح جستجو دوره پس از سال 2016 که به نظر می رسید به من این مدت واقعا صادقانه, ‘اوه چه اگر ما واقعا نمی ظروف سرباز یا مسافر تا جهان است؟’ “گفت: Eli Pariser مدیر شرکت مدنی سیگنال های یک پروژه که با هدف ایجاد سالم فضاهای دیجیتال و چه کسی صحبت کرده است به Facebook مقامات در مورد قطبش.

آقای Pariser گفت که شروع به تغییر پس از مارس 2018 زمانی که Facebook رو در آب گرم پس از افشای که کمبریج Analytica سیاسی-تجزیه و تحلیل راه اندازی نادرست به دست آمده Facebook اطلاعات در مورد دهها میلیون نفر از مردم است. این تغییر به دست آورده حرکت پس او گفت: “داخلی آونگ چرخش واقعا سخت به رسانه ها ما متنفر است و بدون توجه به آنچه ما انجام دهید بنابراین اجازه دهید فقط چاق شدن پایین دریچه.’ “

در نشانه ای از چگونه کنون این شرکت نقل مکان کرد و آقای زوکربرگ در ماه ژانویه گفت که ایستادگی “در برابر کسانی که می گویند که نوع جدیدی از جوامع تشکیل دهنده در رسانه های اجتماعی در حال تقسیم ما.” افرادی که شنیده ام به او صحبت می کنند به بخش خصوصی گفت: او استدلال می کند رسانه های اجتماعی خرس کمی مسئولیت میکنند.

او استدلال می کند پلت فرم است که در واقع یک نگهبان از آزادی بیان حتی زمانی که محتوای قابل اعتراض—یک موقعیت که سوار Facebook تصمیم به واقعیت-بررسی تبلیغات سیاسی پیش از سال 2020 انتخابات.

‘یکپارچگی تیم

Facebook راه اندازی تحقیقات خود را در تفرقه محتوا و رفتار در یک لحظه آن دست و پنجه نرم کردن با اینکه ماموریت خود را به “اتصال جهان” خوب بود برای جامعه است.

رفع قطبش مشکل خواهد بود دشوار است و نیاز به Facebook به تجدید نظر در برخی از هسته آن محصولات است. مهمترین پروژه مجبور Facebook به در نظر گرفتن چگونه آن را اولویت بندی “تعامل کاربر”—یک متریک مربوط به زمان صرف دوست داشتن, سهام و نظرات است که برای سال بوده است lodestar از آن سیستم.

پشتیبانی توسط Chris Cox, Facebook ارشد محصول افسر و یک معاون به آقای زوکربرگ این کار انجام شد بیش از حد از سال 2017 و 2018 توسط مهندسین و محققان اختصاص داده شده به یک صلیب-قضایی نیروی کار لقب “زمینه های مشترک” و کارکنان در تازه ایجاد شده “یکپارچگی تیم” تعبیه شده در سراسر شرکت.

نمایش نشان های اجتماعی-رسانه های پست در طول یک خانه کمیته اطلاعات شنوایی در سال 2017.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

حتی قبل از این تیم ها در سال 2017, ایجاد, Facebook محققان پیدا کرده بود نشانه هایی از مشکل. یک سال 2016 ارائه است که نام به عنوان نویسنده یک Facebook محقق و جامعه شناس مونیکا لی یافت تندرو مطالب پر رونق در بیش از یک سوم از بزرگ آلمانی گروه های سیاسی بر روی پلت فرم. غرق نژادپرستانه توطئه فکر و طرفدار روسیه در محتوای گروه شد و به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار زیر مجموعه ای از بیش فعال, کاربران, ارائه یادداشت ها. بسیاری از آنها خصوصی و یا مخفی.

بالا بودن تعداد گروه های افراطی بود در مورد این نمایش می گوید. بدتر شد و Facebook است که تحقق آن الگوریتم بودند مسئول رشد خود را. 2016 ارائه می گوید که “64 درصد از تمام گروه های افراطی می پیوندد با توجه به توصیه ما ابزار” است و بسیاری از فعالیت های در آمد از بستر های نرم افزاری “گروه ها شما باید تاریخ” و “کشف” الگوریتم: “توصیه ما سیستم رشد مشکل است.”

خانم لی که همچنان در Facebook, نمی, پاسخ به سوالات. Facebook کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد چگونه آن را خطاب مشکل در ارائه که دیگر کارکنان گفت: نبود منحصر به فرد به آلمان یا گروه محصول. در یک سخنرانی در یک شرکت بین المللی کنفرانس امنیتی در ماه فوریه آقای زوکربرگ گفت: این شرکت تلاش می کند به توصیه گروه که شکستن آن قوانین و یا در حال پلاریزه.

“ما یاد گرفته ایم بسیاری از سال 2016 هستند و همان شرکت امروز” Facebook سخنگوی گفت. “ما ساخته شده است قوی یکپارچگی تیم تقویت سیاست ها و اقدامات برای محدود کردن محتوای مضر و با استفاده از تحقیقات به درک ما پلت فرم و تاثیر آن بر جامعه, بنابراین ما همچنان به بهبود بخشد.” Facebook در ماه فوریه اعلام کرد 2 میلیون دلار در بودجه برای تحقیقات مستقل پیشنهاد میکنند.

مشترک تیم به دنبال مقابله با قطبش مشکل به طور مستقیم گفت: افراد آشنا با این تیم است. اطلاعات دانشمندان درگیر با تلاش برخی از گروه های ذینفع—سرگرمی اغلب بر اساس گروه با هیچ صریح ایدئولوژیک تراز—آورده مردم از زمینه های مختلف با هم سازنده. گروه های دیگر به نظر می رسد انگیزه های جوجه کشی برای مبارزه با گسترش دروغ یا اهریمن جلوه دادن جمعیت غیر خودی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید چه Facebook و دیگر شبکه های اجتماعی-غول های رسانه ها انجام شود, اگر هر چیزی به کاهش قطبش در میان کاربران خود را? پیوستن به مکالمه زیر.

در همراهی با Facebook تعهد به بی طرفی این تیم تصمیم Facebook نباید پلیس نظرات مردم, توقف درگیری بر روی پلت فرم و یا جلوگیری از تشکیل جوامع است. این تهمت مخالفان یکی مشکل بود با توجه به یک سند داخلی از این تیم است.

“ما به صراحت نمی خواهید برای ساخت محصولات است که تلاش برای تغییر اعتقادات مردم” یک سال 2018 سند متحده است. “ما در حال تمرکز بر روی محصولات که باعث افزایش درک و انسانی از طرف دیگر.’ “

مسائل داغ دکمه

یک پیشنهاد به دنبال نجات مکالمات در گروه خط خارج توسط داغ-دکمه مسائل با توجه به افراد آشنا با تیم های داخلی و اسناد و مدارک. اگر دو عضو از یک Facebook گروه اختصاص داده شده به پدر و مادر جنگیدند در مورد واکسیناسیون مدیران می تواند ایجاد موقت زیرگروه به میزبان استدلال و یا محدود کردن فرکانس ارسال موضوع به جلوگیری از یک شعله جنگ.

یکی دیگر از ایده اسناد و مدارک نشان می دهد که به نیشگون گرفتن و کشیدن توصیه الگوریتم را نشان می دهد طیف وسیع تری از Facebook گروه از مردم معمولا روبرو می شوند.

ساختمان این ویژگی ها و مبارزه با قطبش ممکن است در هزینه های پایین تر تعامل مشترک تیم هشدار داد در اواسط سال 2018 سند توصیف برخی از خود طرح به عنوان “antigrowth” و نیاز به Facebook “را یک موضع اخلاقی.”

اقدام خواهد نیاز به Facebook به صورت مشارکت با دانشگاهیان و سازمان های غیر انتفاعی برای اعتبار دادن به تغییرات مؤثر بر گفتگو عمومی سند می گوید. این در حال تبدیل شدن دشوار است به عنوان شرکت slogged از طریق مجادلات پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“آیا مردم به ما اعتماد” گفت: یک ارائه ایجاد شده در تابستان 2018.

Chris Cox قبلا Facebook رئیس محصول افسر در سال 2018 است.

عکس: استفان لام/ایسنا

مهندسین و دانشمندان داده در Facebook تمامیت تیم—رئیس در میان آنها دانشمندان که مشغول به کار در newsfeed جریان از پست ها و عکس های که استقبال کاربران زمانی که آنها بازدید Facebook—وارد قطبش مشکل به طور غیر مستقیم با توجه به افراد آشنا با این تیم است. خواسته برای مبارزه با اخبار جعلی, اسپم, clickbait و اصیل کاربران کارکنان نگاه راه هایی برای کاهش رسیدن به چنین مشکلات است. یکی اوایل کشف: رفتار بد آمد به طور نامتناسبی از یک استخر کوچک از hyperpartisan کاربران است.

دوم پیدا کردن در آمریکا دیدم بزرگتر زیرساخت های حساب و ناشران در سمت راست نسبت به سمت چپ. خارج از ناظران شد مستند همان پدیده است. شکاف به معنای حتی به ظاهر غیر سیاسی اقداماتی مانند کاهش گسترش clickbait عناوین—در امتداد خطوط از “شما نمی خواهد باور آنچه اتفاق افتاده”—تاثیر محافظه کار سخنرانی بیش از لیبرال محتوا در کل.

بود که به سختی فروش به آقای کاپلان گفت: افرادی که از او شنیده می شود بحث در مورد زمینه های مشترک و یکپارچگی پیشنهادات. معاون سابق رئیس ستاد جورج دبلیو بوش آقای کاپلان شد بیشتر درگیر محتوای رتبه بندی تصمیم گیری پس از سال 2016 اتهامات Facebook تا به حال سرکوب روند اخبار از رسانه های محافظه کار. یک بررسی داخلی نیست اثبات ادعای تعصب Facebook سپس-مشاور عمومی Colin Stretch کنگره گفت اما آسیب به Facebook شهرت در میان محافظه کاران انجام شده بود.

آقای زوکربرگ در کاپیتول هیل به صورت جلسات کنگره در سال 2018 است.

عکس: ارین اسکات/زوما پرس

هر حرکتی جدید صداقت-رتبه بندی طرح تا به حال به دنبال تایید و نه فقط مدیران مهندسی و همچنین نمایندگان از سیاست عمومی حقوقی بازاریابی و روابط عمومی ادارات.

لیندزی شپرد سابق Facebook محصول-مدیر بازاریابی که کمک کرد راه اندازی خوردن سبزیجات خود را, روند, گفت: آن را ناشی از آنچه او بر این باور بودند نگرانی های معقول که overzealous مهندسین ممکن است اجازه دهید خود را در سیاست نفوذ پلت فرم.

“مهندسین استفاده می شد که به داشتن استقلال شاید بیش چرخش کمی” پس از انتخابات 2016 به آدرس Facebook را درک نقص, او گفت:. این جلسات کمک کرده باشید که در چک. “در پایان روز اگر ما نمی رسیدن به توافق, ما می خواهم قاب کردن نقاط مختلف را مشاهده و سپس آنها می تواند مطرح شود تا خوانده شده را علامت.”

Scuttled پروژه

مخالفت از آقای کاپلان تیم و یا Facebook ارتباطات گروه می تواند فرضا یک پروژه گفت: افراد آشنا با تلاش. منفی سیاست-تیم نظرات کشته تلاش برای ساخت یک سیستم طبقه بندی برای hyperpolarized محتوا. به همین ترتیب خوردن سبزیجات خود را فرآیند تعطیل تلاش برای سرکوب clickbait در مورد سیاست بیش از سایر موضوعات است.

طرح های که جان سالم به در برده بودند اغلب ضعیف است. آقای کاکس wooed کارلوس گومز اوریبه رئیس سابق Netflix , Inc.’s پیشنهاد سیستم به رهبری اخبار سایت یکپارچگی تیم در ژانویه 2017. در عرض چند ماه آقای اوریبه شروع به هل دادن به کاهش آستین ، تاثیر بیش فعال کاربران بود.

تحت Facebook تعامل مبتنی بر معیارهای یک کاربر است که دوست دارد, سهام و یا نظرات از 1500 قطعه از محتوا تاثیر بیشتر بر روی پلت فرم و الگوریتم ها یکی از کسانی که در تعامل با فقط 15 پست ها اجازه می دهد “سوپر-كه” به غرق کردن کمتر-از کاربران فعال. حساب با تعامل بیش فعال بودند به مراتب بیشتر حزبی در دمای کمتر از نرمال Facebook کاربران و آنها بیشتر احتمال دارد به رفتار مشکوکی گاهی اوقات ظاهر می شود بر روی پلت فرم به اندازه 20 ساعت در روز و جذاب در دادن-مانند رفتار است. رفتار پیشنهاد برخی از آنها یا افراد مشغول به کار در شیفت یا رباتها.

یک پیشنهاد آقای اوریبه تیم پشتیبانی به نام “کمبود های” آیا باید کاهش گسترش محتوای نامتناسب مورد علاقه بیش فعال, کاربران, به گفته افراد آشنا با آن است. اثرات آن خواهد بود سنگین ترین در مطالب مورد علاقه کاربران در سمت راست و چپ. میانه-of-the-road کاربران خواهد به دست آوردن نفوذ.

Facebook COO Sheryl Sandberg در کمیته اطلاعات مجلس سنا جلسه 2018.

عکس: جیم lo scalzo/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

آقای اوریبه آن را به نام “خوش چهره” گفت: برخی از مردم است. Facebook اطلاعات دانشمندان بر این باور آن می تواند به تقویت این پلت فرم را دفاع در برابر دادن و هماهنگ دستکاری تلاش از نوع روسیه متعهد در طول سال 2016 انتخابات.

آقای کاپلان و دیگر مقامات ارشد Facebook مدیران تحت فشار قرار دادند بر اساس آن ممکن است آسیب فرضی Girl Scout troop گفت: افراد آشنا با نظرات خود. فرض کنید آقای کاپلان از آنها خواست که شد Facebook فوق العاده كه به ترویج کوکی ها ؟ کاهش رسیدن به پلت فرم ترین اختصاص داده شده به کاربران خواهد ناعادلانه خنثی کردن آنها ،

آقای کاپلان در مصاحبه اخیر خود گفت که او نمی یاد بالا بردن دختر پیشآهنگی مثال بود اما در مورد اثر بر ناشران اتفاق افتاده است که به مشتاق در موارد زیر.

بحث رو لگد به آقای زوکربرگ که شنیده می شود از هر دو طرف در یک جلسه کوتاه گفت: مردم در جریان آن است. پاسخ: آن را انجام دهد اما کاهش وزن 80%. آقای زوکربرگ همچنین نشانه های او از دست دادن علاقه در تلاش برای recalibrate پلت فرم به نام خوب اجتماعی آنها گفت: درخواست که آنها نه او را چیزی شبیه به آن را دوباره.

آقای اوریبه چپ Facebook و فناوری صنعت در سال است. او کاهش یافته است به بحث در مورد کار خود را در Facebook در جزئیات اما تایید کرد حمایت خود را برای تمرین های پیشنهادی است. او گفت که او چپ Facebook به دلیل سرخوردگی خود را با شرکت مدیران و باریک خود تمرکز بر چگونه صداقت تغییرات تاثیر می گذارد سیاست آمریکا است. در حالی که طرح های پیشنهادی مانند خود را به طور نامتناسبی تحت تاثیر محافظه کاران در آمریکا گفت: در کشورهای دیگر مخالف درست بود.

از آرشیو

در یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون مارک زوکربرگ در مورد راه های Facebook را افزایش نظارت و کنترل است که می تواند اجرای تبلیغات سیاسی در حالی که هنوز هم حفظ تعهد خود به آزادی بیان. تصویری: FACEBOOK / عکس: نیک WASS/آسوشیتد پرس (در اصل منتشر Oct. 17, 2019)

پروژه های دیگر ملاقات كنيزي های سرنوشت: تضعیف و کشته شد. جزئی پیروزی شامل تلاش برای ترویج, اخبار سپردن تعهد از گسترده پایگاه کاربر نه فقط پارتیزان و مجازات برای ناشران است که بارها و بارها به اشتراک گذاشته شده اخبار نادرست و یا هدایت کاربران به آگهی خفه صفحات.

تقلا از جنگ حل و فصل شد در بخشی از رشد دیوانگی بیش از کمبریج Analytica رسوایی. در سپتامبر سال 2018 سازماندهی مجدد از Facebook را newsfeed تیم مدیران گفت: کارکنان این شرکت اولویت ها تغییر کردند “دور از اجتماعی خوب به فردی ارزش” گفت: مردم در حال حاضر برای بحث و گفتگو. اگر کاربران می خواستم به طور معمول مشاهده و یا ارسال خصمانه مطالب در مورد گروه آنها نمی مانند Facebook انرا سرکوب آن اگر محتوا نیست به طور خاص نقض این شرکت قوانین.

Facebook ستاد در منلو پارک کالیفرنیا در این ماه.

عکس: جان گرم. mabanglo/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

آقای کاکس چپ این شرکت چند ماه بعد پس از اختلاف نظر در مورد Facebook را محوری به سمت خصوصی رمزگذاری پیام. او تا به حال برنده ترین دعوا او تا به حال درگیر در بر یکپارچگی رتبه بندی و زمینه های مشترک محصول تغییرات افراد درگیر در تلاش گفت و خروج خود را در سمت چپ باقی مانده کارکنان مشغول کار بر روی چنین پروژه هایی بدون در سطح بالا حمایت کند.

مشترک تیم منحل شد. یکپارچگی تیم هنوز هم وجود دارد هر چند بسیاری از کارکنان ارشد این شرکت و یا رهبری به Facebook را Instagram پلت فرم.

آقای زوکربرگ اعلام کرد در سال 2019 که Facebook را پایین مطالب نقض استانداردهای خاص اما در صورت امکان یک دست-رویکرد پلیس مواد به وضوح نقض استانداردهای خود را.

“شما نمی توانید تحمیل تحمل بالا به پایین” او گفت: در یک ماه اکتبر سخنرانی در دانشگاه جورج تاون. “آن را از مردم باز به اشتراک گذاری تجربیات و توسعه مشترک داستان برای جامعه است که همه ما احساس ما بخشی از. این که چگونه ما پیشرفت را با هم.”

نوشتن به جف هورویتز در [email protected] و Deepa Seetharaman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>