Facebook کارکنان مرحله مجازی اعتصاب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پست

برخی از کارکنان مجموعه خود را از راه دور ایستگاه های کاری برای آنها کار نمی کند دوشنبه به صدای مخالفت خود را با مارک زوکربرگ موضع.

عکس: john g mabanglo/شاتر

برخی از Facebook , Inc. کارکنان برگزار مجازی اعتصاب روز شنبه در اعتراض به مارک زوکربرگ مدیر عامل تصمیم به ترک یک پست از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اخیر ناآرامی های اجتماعی و نظرات آنها معتقد بودند نقض این شرکت قوانین در مورد تحریک به خشونت.

بیش از آخر هفته بیش از یک دوجین کارکنان صحبت کردن در توییتر علیه آقای زوکربرگ تصمیم به نگه دارید تا یک پست از رئیس جمهور که به نام تظاهر کنندگان اراذل و اوباش و هشدار داد: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” برخی از کارکنان مجموعه خود را از راه دور ایستگاه های کاری برای آنها کار نمی کند دوشنبه به صدای مخالفت خود را با آقای زوکربرگ به گفته افراد آشنا با این موضوع و توییت های عمومی از Facebook کارکنان. این اعتصاب تایید شد سخنگوی شرکت.

Facebook می گوید آن خودداری از واقعیت-چک کردن و یا از بین بردن سیاستمداران’ نوشته های بر روی پلت فرم خواهد شد اما خراب کردن پست های که ترویج خشونت و گسترش دهندگان اطلاعات غلط. برخی از کارکنان و خارج از دانشگاهیان که به مطالعه Facebook محتوای قوانین گفت: غارت پست همراه با قبلی یکی است که شامل اشتباهی در مورد رای گیری از طریق پست شکست این شرکت در قوانین.

مرتبط

  • داخل توییتر تصمیم به اقدام در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها
  • توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید تظاهرات برای ‘ستایش خشونت’
  • مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی
  • مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به سرکوب رسانه های اجتماعی مجموعه نبرد قانونی

“من FB کارمند که کاملا مخالف با علامت تصمیم به انجام هیچ چیز در مورد تهمت های اخیر پست های که به وضوح تحریک خشونت ایم” Jason Stirman که لیست خود را به عنوان یک مدیر طراحی در Facebook خود را در صفحه مربوط به. “من نه تنها در داخل FB. وجود ندارد و موقعیت های خنثی در نژادپرستی است.”

روز جمعه آقای زوکربرگ گفت: کسانی که در پست های خود باقی خواهند ماند و با وجود نظر خود را که از غارت پست “عمیقا توهین آمیز است.” او گفت که حتی اگر او می دانست که بسیاری از مخالفت او بر این باور بود که “بهتر است که این بحث را در فضای باز به خصوص زمانی که ریسک بسیار بالا است.”

اواخر یکشنبه شب آقای زوکربرگ گفت: Facebook را مرتکب 10 میلیون دلار به گروه کار بر روی نژادی عدالت است.

آقای تهمت صدای جیر جیر در مراحل اولیه این اعتراضات موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. کسانی که اعتراضات در سراسر کشور در روز پس از.

اگر چه کارمند فعالیت رایج بوده است در اطراف دره سیلیکون در سال های اخیر اعتراض عمومی غیر معمول است برای Facebook کارکنان که به طور معمول نگه داشته و اختلافات خود را در خانه بیش از گذشته چند سال از رسوایی. اما حوادث چند روز گذشته تحت فشار قرار دادند این بحث به نظر انعکاس تحولات مشابه در رقیب شرکت های فن آوری مانند الفبای Inc. و آمازون.com , Inc.

“علامت اشتباه است و من تلاش خواهد کرد در بلندترین راه ممکن است ذهن خود را تغییر دهید” گفت: Ryan فریتس مدیر طراحی محصول در خوراک اخبار در Facebook در یک صدای جیر جیر.

در بیانیه ای Facebook سخنگوی گفت: “ما می دانیم که درد بسیاری از مردم ما احساس حال حاضر به خصوص سیاه و سفید ما جامعه است. ما را تشویق کارکنان به صحبت می کنند آشکارا زمانی که آنها مخالفت با رهبری است. به عنوان ما به صورت اضافی تصمیم گیری های دشوار در اطراف محتوای پیش رو ما همچنان به دنبال آنها انتقادات و پیشنهادات صادقانه.”

این سخنگوی کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از کارکنان درگیر در این اعتصاب دوشنبه. نیویورک تایمز پیشتر گزارش اعتصاب.

مربوط تصویری

مقامات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده با استفاده از گاز اشک آور حکومت و دستگیری ها در تلاش برای جلوگیری از تظاهرات خشونت آمیز موجب مرگ جورج فلوید. وال استریت ژورنال خبرنگاران در مینیاپولیس شیکاگو و لس آنجلس توصیف بدترین ناآرامی های مدنی به فوران در سراسر کشور در دهه. عکس: Alex ونگ/گتی ایماژ

کارمند ناآرامی می افزاید: به مشکلات مقابله با Facebook در مورد اجتماعی-رسانه عادات جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی اگر Facebook گرفته است دست در رویکرد به رئیس جمهور او ادامه داده است که شامل شرکت در شکایت خود در مورد درمان ناعادلانه برای محافظه کاران, گوشت گاو که به رهبری او هفته گذشته به صدور یک فرمان اجرایی که می برخی از شرکت ها یکی از مهم ترین حمایت های حقوقی.

توییتر در مقابل محافظت از نمایش عمومی غارت جیر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. این می تواند در حال حاضر تنها کاربران پس از کلیک بر روی یک جعبه با یک اخطار گفت: آن را نقض توییتر قوانین در برابر تشویق خشونت است. یکی دیگر از صدای جیر جیر از رئیس جمهور که در آن او گفت: رای گیری از طریق پست می تواند منجر به شایع تقلب بود چسبیده با برچسب تشویق کاربران برای “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” و ارجاع آنها به منابع دیگر از اطلاعات است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران تا حد زیادی از استدلال کرده اند که این حرکت شبیه به سانسور و شرکت های خصوصی نباید در کسب و کار از تنظیم بیان سیاسی.

همان پیام بودند متقابل ارسال شده به آقای تهمت Facebook صفحه و هیچ اقدام صورت گرفته علیه آنها.

یکی Facebook کارمند گفت: بخشی از این مسئله است که Facebook داده نشده خود را به گزینه های مشابه به عنوان توییتر در هنگام برخورد با چنین پست.

“من خواهد شد شرکت امروز در مجازی اعتصاب در همبستگی با جامعه سیاه و سفید در داخل و خارج FB ایم” سارا ژانگ یک Facebook محصول طراح. “@Facebook اخیر تصمیم به عمل نمی در پست های که تحریک خشونت نادیده گزینه های دیگر برای حفظ جامعه ما امن است. سیاست کبوتر سوراخ ما را به پرداختن مضر کاربر روبرو از محتوا به دو روش: حفظ محتوا به بالا یا پایین است.”

عصبانی تن در Facebook یک مقایسه با چند هفته گذشته زمانی که روحیه بود و به طور کلی بالا بیش از پاسخ این شرکت به کروناویروس جدید. بسیاری از کارکنان احساس می شود این شرکت تا به حال به دست آورد هدف و پشتیبانی آقای زوکربرگ گام برای بالا بردن اطلاعات دقیق در مورد ویروس و تکیه بر کارشناسان بهداشت و درمان.

یکی از کارکنان گفت: احساس وحشت و نگرانی در این شرکت بیشتر از زمانی که جوئل کاپلان بالا جهانی و سیاست های اجرایی, به نظر می رسد در یک جلسه برای حمایت از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh در پاییز سال 2018 است. در آن زمان صدها نفر از خودی ابراز خشم بیش از آقای کاپلان تصمیم استدلال آن را ریاکارانه است که یک مقام ارشد اجرایی به نظر می رسد در چنین بسیار سیاسی شنوایی زمانی که بسیاری از کارمندان دلسرد شد از بیان سیاسی خود را نمایش خارجی.

آقای تهمت جیر گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” یک خط بود که برخی از مردم در زمان مراجعه به سابق رئیس پلیس میامی که او ترک خورده پایین در آمریکا حقوق مدنی تظاهرات و همچنین به عنوان فرماندار سابق ایالت آلاباما شناخته شده برای مخالفت خود را با ایالات متحده مدنی-جنبش حقوق.

آقای ترامپ بعد از آن در دفاع از پیام خود را به عنوان اشتباه گرفته است. “از آن سخن گفته شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه گفت:” در یک متعاقب آن صدای جیر جیر. “من نمی خواهم این اتفاق می افتد و این چیزی است که بیان قرار داده و از شب گذشته به این معنی است.”

نوشتن به Deepa Seetharaman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>