شرکت کنندگان در چین واردات بین المللی اکسپو در شانگهای در Nov. 6, 2019, بازدید یک Facebook صفحه نمایش. عکس: هکتور retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Facebook , Inc. گزارش یک پایگاه در حال رشد از کاربران و افزایش درآمد سه ماهه در چهارشنبه دربندی از یک سال و قابل اعتماد قدرت در هسته خود را از تبلیغات کسب و کار حتی به عنوان هزینه های صعود.

اجتماعی-رسانه های غول پیکر درآمد افزایش 25 ٪ به $21.1 میلیارد دلار برای سه ماهه ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات $20.9 میلیارد دلار است. درآمد برای سال 2019 افزایش حدود 27 درصد است. سود برای سه ماهه چهارم نیز دقت در صدر انتظارات افزایش 7 ٪ به $7.35 میلیارد دلار است.

در منلو پارک کالیفرنیا شرکت گفت: روزانه کاربران آن هسته Facebook پلت فرم افزایش 9 درصد از سال قبل به 1.66 میلیارد مداوم از یک سال و نیم از پیشی انتظارات. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet به حال انتظار می رود تعداد کاربران روزانه به افزایش به حدود 1.65 میلیارد دلار است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه انتظارات خود را برای Facebook عملکرد کسب و کار در این سال ؟ چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نتایج تمدید عملکرد قوی تبدیل شده است که تقریبا داده شده برای این شرکت حتی به عنوان مدیران اجرایی آن مقابله خاردار اجتماعی پرسش و نصب دولت موشکافی. اروپایی و آمریکایی تولید کننده راه اندازی رقابت متمرکز بر تحقیقات در سال گذشته به عنوان بحث تشدید بیش از این شرکت نقش مهمی در سیاست جهانی و گسترش اطلاعات غلط. با آن مسائل هنوز هم بلندی زیادی Facebook در حال حاضر به عنوان نزاع از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

“این رفتن به شدید سال با انتخابات برخی از ما فن آوری بلند مدت شرط در حال رفتن به شروع به آمدن به ثمر,” Facebook اجرایی مارک زوکربرگ گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه. “ما باید قوی کسب و کار حرکت و ما باید برای خارج شدن وجود دارد و نشان می دهد آنچه که ما ایستاده است.”

بیشتر Facebook پوشش

فن آوری های غول پیکر عملکرد قوی تبدیل شده است تقریبا یک داده و حتی به عنوان مدیران اجرایی آن مقابله با خار اجتماعی پرسش و نصب دولت موشکافی. مربوط به خواندن:

  • تکنولوژی غول های جدید به درخواست تجدید نظر به دولت: لطفا تنظیم ما
  • آلمانی دادگاه بر علیه قوانین Facebook در حفاظت از داده ها
  • Facebook پشت در بحث برنامه ریزی برای فروش تبلیغات در واتساپ
  • Facebook s VR تلاش در نهایت گرفتن واقعی

شرکت چهره تعدادی از چالش است. سه ماهه چهارم رشد درآمد در کمترین سرعت در Facebook تاریخ به عنوان یک شرکت ذکر شده با توجه به داده ها از FactSet. و افزود: صرف غذا خوردن به حاشیه سود: Facebook عامل حاشیه 42 درصد در مقایسه با 46 درصد سال گذشته هر چند در سه ماهه بیش از یک چهارم هزینه های منقبض شده به عنوان یک سهم از درآمد. آقای زوکربرگ قبلا هشدار داده است که این شرکت هزینه خواهد صعود آن را به عنوان سرمایه گذاری بیشتر در ایمنی و امنیت.

Facebook سهام که تا به حال شده افزایش یافت و بیش از 7 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز شنبه. سهام افزایش یافته بود تقریبا 80% از طریق پنج شنبه نزدیک بود که یک رکورد پس از کاهش شدید بیش از نیمه دوم سال 2018 است.

Youssef Squali, یک SunTrust تحلیلگر گفت: سهام کاهش انعکاس انتظارات بالا پخته شده را به Facebook به اشتراک گذاری قیمت ها و این واقعیت است که این شرکت تا به حال ضرب و شتم انتظارات فقط محدود.

Facebook گفت: هزینه های قانونی در حال افزایش است و این که آن را به حال رسیده $550 میلیون دلار حل و فصل در اصل یک ایلینوی طرح دعوی در دادگاه ادعا این شرکت اشتباه عکس های مورد استفاده برای صورت-اهداف شناخت. Facebook بستری بدون خطا را تحت کردستان.

در همان زمان آقای زوکربرگ صدا مبارز توجه داشته باشید در مورد انتقاد از Facebook نقش در جامعه است. در گذشته “از آنجا که ما می خواستم به دوست ما نمی همیشه ارتباط ما انداز تا به وضوح به این دلیل که ما نگران بودند در مورد توهین به مردم است,” او گفت:. “هدف من در دهه آینده را نمی توان دوست داشت اما به درک.”

آقای زوکربرگ گفت که دفاع از کاربران و حقوق مرتبط با گروه خود را انتخاب اجتماعی ارزش تبلیغات هدفمند و مدل ارائه رایگان خدمات ارتباطات—که او گفت: تحت حمله قرار دارند. او همچنین در دفاع از برنامه های این شرکت برای یکپارچه سازی بیشتر محصولات خود را که منتقدان گفته اند به معنای آن را سخت تر برای ضد تراست رگولاتور برای اقدام علیه این شرکت است.

شهر نیویورک “Silicon Alley” بازگشته است — این بار در سمت غرب منهتن. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چرا شرکت های فن آوری تمایل به خوشه در همان محله.

آقای زوکربرگ همچنین با اشاره به برخی از همگرایی از ویژگی های در سراسر Facebook را پیام رسانی محصولات و سنتی آن, اجتماعی, سیستم عامل, تغییرات که او گفت: می خواهم شروع به ظاهر شدن بعد از این سال.

Facebook رئیس امور مالی دیوید Wehner گفت که او انتظار می رود برخی از تضعیف درآمد در سه ماهه جاری با کاهش رشد توسط “یک کم به اواسط تک رقمی درصد” در مقایسه با سه ماهه چهارم نرخ با توجه به بلوغ Facebook کسب و کار و اثرات حریم خصوصی قوانین و مقررات در تبلیغات هدفمند.

Facebook ندارد به طور مستقل گزارش تعداد کاربر و عملکرد آن در سیستم عامل های دیگر که مهمترین آنها Instagram. عکس مبتنی بر اجتماعی-رسانه ای برنامه کمک کرده قابل اعتماد به Facebook کاربر و رشد درآمد به عنوان شرکت نزدیک اشباع در بازار عمده است. اما Facebook فاش کرد که 2.26 میلیارد نفر با استفاده از حداقل یکی از خدمات خود را روزانه است.

این شرکت عملکرد قوی به طور کلی می آید با وجود تلاش خود را برای پیشبرد اهداف کسب و کار جدید در تعدادی از جبهه.

Facebook را فشار اولیه برای راه اندازی یک ارز دیجیتال پژمرده به عنوان آن مالی-صنعت شرکای پرید کشتی در پاسخ به نظارتی خشم ترک اجتماعی-رسانه های غول پیکر به تجدید قوا و دنبال یک راه رو به جلو با پروژه باقی مانده حامیان. هند تنظیم کننده در ادامه به مهار WhatsApp از راه اندازی خدمات پرداخت در هند بزرگترین بازار.

برنامه به ارائه رمزگذاری پیام در سراسر Facebook سیستم عامل ثابت کرده اند که هر دو از لحاظ فنی دشوار است و منفور با اجرای قانون مقامات در سراسر جهان است. کمیسیون تجارت فدرال در نظر گرفته شده است به دنبال یک دستور در مقابل ادغام بیشتر از Facebook و Instagram سیستم عامل در میان ضد تراست نظارتی موشکافی.

Facebook حتی کنار برنامه های خود را برای گسترش تبلیغات برای واتساپ بخش مهمی از تلاش خود را به پول از پیام.

درآمد به ازای هر کاربر به طور متوسط $8.52 جهان با اختلاف فزاینده بین Facebook ترین بازارهای پرسود و کسانی که در کشورهای در حال توسعه. در ایالات متحده و کانادا این شرکت به طور متوسط $41.41 یک کاربر تا نزدیک به 7 دلار پس از سه ماهه گذشته. تعداد روزانه حساب فعال در آمریکای شمالی اندکی افزایش پیدا کردند به 190 میلیون نفر است.

اصلاحات & Amplifications
Facebook خالص سه ماهه چهارم درآمد یک سال پیش بود $6.88 میلیارد دلار است. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که مقدار $بود 7.8 میلیارد دلار است. (Jan. 29, 2020)

نوشتن به جف هورویتز در Jeff.Horwitz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im