Facebook Ad تحریم رشد می کند با استناد به عدم کنترل گفتار نفرت

Clorox Co. گفت: این امر توقف تبلیغات در هر دو Facebook و Instagram.

عکس: کریس دلمس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Ford Motor Co., Clorox Co. و دنی Corp. در حال پیوستن به یک رژه شرکت است که باید نقل مکان کرد به توقف تبلیغات هزینه Facebook , Inc. از آنجا که چگونه رسانه اجتماعی لوله به کار گرفته گفتار در آن سیستم عامل است.

فورد گفت: آن را به حالت تعلیق درآورد ملی اجتماعی-تبلیغات رسانه ها برای 30 روز به عنوان آن را دوباره ارزیابی هزینه های سایت. رستوران های زنجیره ای دنی گفت: این مساله پرداخت می شود تبلیغات در Facebook شروع چهارشنبه.

Clorox—شرکت در پشت آن اسم تمیز کردن لوازم Kingsford ذغال و دیگر مارک های مصرف کننده—گفت: این مساله جهانی هزینه تبلیغات در Facebook و Instagram را از طریق دسامبر. این حرکت به عمل در برابر سخنان نفرت انگیز “که به اعتقاد ما از طریق افزایش تعادل در سال” این شرکت در بیانیه ای گفت.

حقوق مدنی گروه های مانند NAACP شده است هل دادن تبلیغ به جلو صرف از Facebook در اعتراض به آنچه که آنها را به عنوان یک شکست برای توقف سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط در آن پلت فرم.

آن را بلافاصله روشن که آیا تحریم را معنی دار تلفات در کسب و کار در Facebook, که دارای بزرگترین سهم از ایالات متحده, دیجیتال, آگهی های بازار است. رئیس عامل شریل سندبرگ گفت: در ماه آوریل که Facebook تا به حال 8 میلیون تبلیغ در آن پلت فرم اصلی.

مرتبط

  • که در آن تبلیغ تحریم Facebook هستند صرف پول خود را به جای
  • شنیده ام در خیابان: Facebook سیاست نیست پیری هست
  • ق ممنوعیت محبوب فروم برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان

در دوشنبه پژوهش توجه داشته باشید MKM همکاران مرتبط به یک صفحه گسترده که شب ذکر شده بیش از 240 شرکت ها, سازمان ها و افراد متعهد به کمپین در ارتباط با هشتگ #StopHateForProfit.

این رویکردهای متنوع شرکت های مصرف به توقف صرف می توانست خاموش تاثیر Facebook. برخی از تبلیغ کنندگان متعهد به جلو و هزینه های برای ماه ژوئیه در حالی که دیگران در حال برنامه ریزی مکث طولانی تر. علاوه بر این برخی از شرکت های در حال کشیدن هزینه های Facebook, اما نه Facebook متعلق به Instagram.

یک Facebook سخنگوی گفت: شرکت سرمایه گذاری میلیاردها دلار در هر سال برای اطمینان از ایمنی و به طور مداوم با این نسخهها کار میکند خارج از کارشناسان را برای بررسی و به روز رسانی سیاست های خود.

این شرکت ممنوع 250 سفید supremacist سازمان از Facebook و Instagram, او گفت:, و اضافه کرد که هوش مصنوعی اجازه می دهد Facebook برای پیدا کردن نزدیک به 90 درصد از نفرت سخنرانی قبل از کاربران آن را گزارش.

Facebook اجرایی مارک زوکربرگ گفت: این شرکت ساخت تغییرات بیشتر به پلت فرم آن است. روز جمعه گفت: Facebook اضافه کردن برچسب به پست خاص و منع تبلیغات ادعا می کنند که گروه های خاصی از مردم مطرح تهدیدات فیزیکی و ایمنی و بهداشت و یا بقای دیگران است.

در هفته گذشته Verizon Communications, Inc. کوکا کولا شرکت ، Unilever PLC, Levi Strauss & Co. و دنی شرکت در میان شرکت های آنها اعلام خواهد مکث هزینه Facebook.

Unilever مصرف کننده-شرکت فرآورده های پشت کبوتر صابون Hellmann s سس مایونز و سایر موارد گفت: این امر توقف هزینه تبلیغات در Facebook و Twitter برای حداقل مانده از سال با استناد به گفتار نفرت و تفرقه محتوا.

Verizon گفت: آن را به حالت تعلیق در هزینه های Facebook و Instagram. کوکا کولا شرکت. و ارواح ساز Diageo PLC گفت: آنها را به طور موقت متوقف هزینه های اجتماعی-رسانه های عامل برای 30 روز شروع در ماه جولای. استارباکس Corp. گفت: این امر توقف تبلیغات در تمام رسانه های اجتماعی در حال بررسی داخلی بحث و کسانی که با همکاران رسانه ای و حقوق مدنی قرار گرفتند.

در همین حال یک سخنگوی شرکت مایکروسافت گفت که این غول تکنولوژی است متوقف شده هزینه های Facebook و Instagram. Axios قبلا گزارش شده که غول نرم افزاری خود را به حالت تعلیق تبلیغات در Facebook سیستم عامل در ماه مه و نگرانی در مورد قرار دادن تبلیغات اما در بزرگتر تحریم تلاش است.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اولآهنگ پیشواز همراه اول