به حقایق: جامعه انتقال imbroglio

ماه گذشته یک گزارش توسط آمریکا CDC به این نتیجه رسیدند که جامعه پایدار انتقال آغاز شده بود قبل از تشخیص اولین غیر مرتبط با سفر موارد در آن کشور است. در هند حتی به عنوان وجود دارد در حال حاضر بیش از 2.7 لاخ تایید موارد ICMR همچنان که وجود دارد این است که هیچ جامعه گسترش یافته است. اما این موقعیت است که به طور فزاینده ای مورد سوال توسط برخی از دولت های ایالتی و پزشکان. در دهلی نو, وزیر بهداشت Satyendar جین گفته است که منبع عفونت شناخته شده نیست در عنوان بسیاری از 50 ٪ از موارد. که به نظر می رسد یک کتاب درسی مورد جامعه انتقال است.

بخوانید: منبع عفونت شناخته شده نیست تقریبا در نیمی از موارد جدید گزارش شده در دهلی نو می گوید Satyendar Jain

AIIMS مدیر Randeep Guleria است با این حال تاکید دارد که این تصویر بسیار مخلوط در سراسر کشور: شهرستانها وجود دارد که نقاط مهم و متعددی وجود دارد که بخش هایی از کشور که در آن گسترش عفونت بسیار کم است. آنچه که او می یابد غیر قابل انکار است که در مهار مناطق وجود دارد سریع انتقال محلی. Guleria موقعیت است که در خط با اتحادیه بهداشت وزارت مارس 28 اذعان دارد که “جامعه محدود انتقال” در هند است. مسئله این است که آیا این وضعیت در واقع بدون تغییر باقی مانده است از ماه مارس.

Jayaprakash Muliyil رئیس کمیته مشورتی علمی موسسه ملی اپیدمیولوژی ایران اشاره می کند که جامعه انتقال است و در واقع به طور کامل انتظار می رود به عنوان این است که چگونه یک اپیدمی رشد می کند. بنابراین دولت نباید احساس خجالت آن است.

گسترده ای نگرانی در مورد پس داده و خوب داشتن داده ها. برای نشان دادن این Telangana بالا دادگاه کشیده مقامات بهداشتی دولت برای پنهان کردن اطلاعات حیاتی و با توجه به Covid-19 گسترش و مسائل مربوط به. چندین ایالت را آزمایش کرده اند و زیر ظرفیت است. اگر جامعه انتقال تست در واقع کوچک شده تا بسیاری از بار. تمرکز بر حفاظت از آسیب پذیر را افزایش دهد. بیشتر Covid بیمارستان باید تنظیم شود در حالی که کاهش مخاطره آمیز کسب و کار ارائه Covid و غیر Covid مراقبت در همان امکانات. برچسب نفسه مهم است. آنچه مهم است این است که رو به حقایق و تدوین بهترین استراتژی ممکن است برای مقابله با زمین واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>