FAA را از دست داده و بوئینگ 737 MAX مسائل گسله در نقد و بررسی

یک سند منتشر شده روز شنبه ارائه می دهد بینش در مورد چه مدت آن را در زمان FAA برای مقابله با مشکلات ایمنی پس از شیر هوا پرواز 610 سقوط کرد و در سال 2018 است.

عکس: Tatan Syuflana/آسوشیتد پرس

پس از اولین تصادف منجر به مرگ یک بوئینگ شرکت. 737 MAX در نوامبر سال 2018 آن زمان ایالات متحده هوا-ایمنی تنظیم کننده چهار ماه به توافق بر سر یک جدول زمانی برای اجرای رفع هنگامی که آنها ابداع شد با توجه به گزارش های حمل و نقل وزارت بازرس کل.

52-صفحه روایت شنبه منتشر شد همچنین نشان داد که اداره هوانوردی فدرال مقامات صرف تقریبا به عنوان طولانی انجام مجمل داخلی بررسی مشکلات با هواپیما اصلی صدور گواهینامه. راه اندازی در ماه ژانویه 2019 در نقد و بررسی شد snarled در روش های اداری, هرگز به پایان رسید و در نهایت رها شده بود که یک ثانیه حداکثر رفتم پایین که ماه مارس با توجه به بازرس کل.

بازرس کل گزارش را فراهم می کند تازه مهمات برای FAA منتقدان در کنگره استدلال می کنند که مقامات آژانس تلف شانس خود را به عمل به سرعت و قاطعانه برای جلوگیری از دوم مشابه حداکثر تصادف رخ داده است که کمتر از پنج ماه بعد.

داستان های مربوط به

  • FAA برای شروع بوئینگ 737 MAX تست پرواز (28 ژوئن)
  • پنل پاک 737 MAX ایمنی-فرآیند تصویب در FAA (16 ژوئن)

FAA سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

سند ارائه می دهد بینش های جدید در مورد دقیقا چه مدت آن را در زمان FAA به نمودار یک دوره برای مقابله با مشکلات ایمنی پس از شیر هوا پرواز 610 nosedived به دریای جاوا در پاییز سال 2018 است. بازرس کل نیز میسازد در جزئیات بیشتر نسبت به گزارش های قبلی آژانس پس از آن توقف پیشرفت در آینده به مقابله با حداکثر ناوگان خطرات در این دوره به پایان رسید که با, سقوط مرگبار از اتیوپی صدای پرواز هواپیمایی 302 در مارس 2019.

در بسیاری از جهات بازرس کل جدول زمانی تکرار ارزیابی های قبلی در مورد ساقط توسط FAA و بوئینگ در طول ایمنی اولیه بررسی حداکثر. اما در هجی کردن تاریخ خاص بوئینگ و FAA اقدام یا عدم اقدام این گزارش افزایش سوالی در مورد ظاهری عدم ضرورت هر دو طرف نمایش داده می شود به منظور توسعه و پیاده سازی ایمنی در تعمیر پوشش کل ناوگان.

یک سخنگوی بوئینگ گفت که پس از حوادث “ما را ساخته اند تغییرات اساسی در شرکت ما به منظور افزایش بیشتر ما تعهد به ایمنی.” شرکت سخنگو ادامه داد: متعهد شده است که “شفافیت با FAA در تمام جنبه های هواپیما فرآیند صدور گواهینامه.”

بستگان قربانیان تصادف جمع شده بودند در سالگرد یادبود این راهپیمایی به یاد داشته باشید کسانی که فوت کرد زمانی که اتیوپی صدای پرواز هواپیمایی 302 سقوط کرد.

عکس: Mulugeta این/آسوشیتد پرس

آخرین بررسی می افزاید: در عین حال صدای بیشتر به گسترده کر از قانونگذاران ایالات متحده و امنیت جهانی کارشناسان که مشخص بوئینگ شکست گسترش به توسعه MAX به ارائه اطلاعات به موقع و دقیق در مورد یک خودکار پرواز-کنترل از ویژگی های شناخته شده به عنوان MCAS. احتراق ناقص در چند سیستم که منجر به تصادفات است که در مجموع 346 زندگی و سقوط بوئینگ به آنچه پس از بدترین بحران در آن 100-به همراه تاریخ سال تا Covid-19 بیماری همه گیر.

این گزارش را ارائه نمی دهد توصیه های. در پاسخ رسمی به بازرس کل گزارش استیون بردبری نقطه مشاور عمومی نوشت که آن را نشان داد “برخی از نقاط قوت در FAA هواپیما در فرآیند صدور گواهینامه و همچنین زمینه را برای بهبود است.”

ایمنی بررسی صلاحیت از حداکثر قبل از آن در سال 2017 به معرفی خدمات با توجه به آقای بردبری را یادداشت که متصل شد به گزارش “به دليل عدم ارتباط موثر بین بوئینگ و FAA و در FAA” در نتیجه این سازمان دریافت ناقص اطلاعات در مورد MCAS خطرات قبل از تصویب این هواپیما برای خدمات مسافر.

مربوط تصویری

بوئینگ دو 737 MAX 8 تصادفات و بررسی است که به دنبال از بین برد نه فقط تولید کننده هواپیما شهرت بلکه خط پایین خود را. وال استریت ژورنال به نقل هوایی خبرنگاران شکستن چه رسوایی آشکار و توضیح آنچه در پرواز عمومی می تواند در آینده انتظار می رود. عکس: گری او/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE (در اصل منتشر شده 9 مارس سال 2020)

نوشتن به اندی Pasztor در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im