FAA اذعان کرد و آن را نقض قوانین خاص خود را دارد که آن را مجاز غربی جت به طور معمول پرواز بدون تایید برخاست وزن.

عکس: دنی جانستون/آسوشیتد پرس

هواپیمایی فدرال تنظیم کننده اذعان متعدد شکست نظارت بر ایمنی Southwest Airlines Co. و توافق برای اجرای نزدیک به یک دوجین توصیه املای در گزارش وزارت حمل و نقل بازرس کل.

به عنوان بخشی از اداره هوانوردی فدرال با پاسخ ارائه شده به نقطه محققان در پایان ژانویه و در روز سه شنبه منتشر آژانس نشان داد محلی مدیران مسئول نظارت بر باد از جنوب غرب شکست خورده برای اطمینان حامل با پیروی اجباری استانداردهای تعمیر و نگهداری در حالی که ترکیب 88 با استفاده از هواپيما به ناوگان خود را.

ممیزی است که قبلا گزارش شده توسط وال استریت ژورنال, مشخص است که به عنوان یک نتیجه, غرب بود و مجاز به فعالیت بیش از 150 ، 000 پرواز حمل برخی از 17.2 میلیون مسافر در جت با مشکوک نگهداری سوابق.

FAA نیز اذعان کرد همان نظارت دفتر نقض قوانین خاص خود را دارد که آن را مجاز غربی جت به طور معمول پرواز بدون تایید برخاست وزن.

روز دوشنبه گفت: حامل آن ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در هر دو از مسائل اصلی برجسته شده در این گزارش تکرار زودتر نظرات. اما آن را نیز تکرار کرد که “ما شدیدا مخالف با بی اساس منابع” به کاستی در جنوب غربی فرهنگ ایمنی.

در این گزارش در نظر گرفته شده بود برای اولین بار در یک سری از ارزیابی توسط بازرس کل چگونه به خوبی FAA و حامل در حال همکاری بر روی داده های به اشتراک گذاری و همکاری با یکدیگر به منظور افزایش انطباق. محققان دریافتند در میان چیزهای دیگر “تعدادی از نگرانی ها و شکاف ها با توجه به FAA نظارت” از جنوب غربی و به این نتیجه رسیدند آژانس نبود به طور موثر با تکیه بر حامل سیستم مدیریت ایمنی برای شناسایی و از بین بردن خطرات.

FAA پاسخ نامه از کلیتون Foushee آژانس داخلی ایمنی حسابرس و اخلاق ناظر نشان داد جزئیات جدید در مورد گذشته لغزش در جنوب غربی به کار تعمیر و نگهداری و رکورد نگه داشتن. همانطور که از اوایل ماه گذشته FAA گفت: در آن شناسایی شده بود در مجموع 125 ایمنی بحرانی تعمیرات در 67 هواپیما که یا نبودند مناسب مستند یا برآورده نمی کنند حداقل استاندارد.

FAA نظرات تصریح کرد: مدیریت جدید تیم نصب شده بود در تابستان گذشته به نظارت غربی و مقامات جدید باید انجام طرح های مختلف به منظور بهبود ارتباطات و اعتماد در داخل دفتر.

در پاسخ به این گزارش سناتور. راجر ترکه یا چوب کوتاه می سی سی پی جمهوریخواه که ریاست تجارت, علم و کمیته حمل و نقل با انتقاد از FAA برای آنچه که او به نام “در مورد ساقط” در نظارت اضافه کردن پانل به بررسی ادامه خواهد داد.

نوشتن به اندی Pasztor در andy.pasztor@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su