FAA تهیه رمان استراتژی برای نگه داشتن هوا-مراکز کنترل ترافیک در حال اجرا

خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای مسافربری بودند پارک شده در فرودگاه بین المللی تولسا در Tulsa, Okla., در 23 مارس. به طور کلی پرواز تجاری حجم کاهش یافته است حدود 70 ٪ است.

عکس: نیک آکسفورد/ایسنا

زیرک مانور توسط اداره هوانوردی فدرال موفق به نگه داشتن ملت های هوایی-سیستم های کنترل ترافیک باز با وجود coronavirus مشکلات مربوط به در نزدیک به نیمی از تمام مراکز دست زدن به ارتفاع بالا پرواز.

در سه هفته گذشته نه نفر از جمله 22 مکان آسیب دیده اند و کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 همراه با بیش از 26 فدرال دیگر ترافیک-کنترل امکانات که بسته شد به طور موقت و یا در غیر این صورت نهفته است. اما با استقبال از رمان نیروی انسانی ترتیبات ایجاد یدکی فرودگاه برج در هر کجا که امکان پذیر است و با تکیه بر سویفت, روش های تمیز کردن در سراسر هیئت مدیره سازمان محدود اختلالات با توجه به FAA سند و دولت و مقامات صنعت.

یکی از مهم استراتژی FAA متکی است برخی از مقامات می گوید که تعیین هسته گروه کنترل در هر سایت به کار با هم در همان شیفت به مدت پنج روز و پس از آن زمان را به طور همزمان. هدف این است که برای کاهش گسترش سرایت به اعضای آن تیم های خاص در این رویداد کسی تست مثبت است.

سخت ترین ضربه متحده بریس برای coronavirus عفونت apex, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده است و داده ها از یک سفر شرکت نشان می دهد که بسیاری از چینی ها را آغاز کرده اند که سفر دوباره. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Angus دندانه/مهر نیوز

چنین پادمان آن را آسان تر برای شناسایی, کنترل, که ممکن است در معرض و کاهش تاثیر بر امکانات هنگامی که کارکنان خود نیاز به قرنطینه. تکنسین های است که حفظ و تعمیر ترافیک-کنترل تجهیزات را در آغوش همان مرحله به مرحله نیروی انسانی اصل در حالی که با تکیه بر استخوان خدمه است.

در همکاری با اتحادیه به نمایندگی از کنترل FAA تعیین کرده است روزانه حداقل سطح نیروی انسانی در کاهش ترافیک و اجتماعی-فاصله دستورالعمل با توجه به یادداشتی که توزیع شد در پایان ماه مارس و بررسی توسط وال استریت ژورنال. هنگامی که یک تغییر به پایان می رسد هدف این است که برای اطمینان از اولویت اطلاعات منتقل شده است “در حالی که به حداقل رساندن تماس با کارکنان در شیفت دیگر و خدمه” این یادداشت گفت.

تیم ها معمولا برنامه ریزی برای گزارش بیش از پنج روز کار کشیده و می توان در مرخصی اداری به تضمین کامل حقوق با توجه به یادداشت.

FAA نیست دقیق تعداد کنترل کردن کار با توجه به همه گیر. آن است گفت: طرح های احتمالی در محل هستند به تغییر وظایف میان امکانات و تعهد خود را به ایمنی نه منحرف.

حدود 70 درصد غوطه در مجموع پروازهای تجاری اجازه داده است FAA به منظور کاهش سطح نیروی انسانی تقریبا در همه جا, که همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای هشدار و منزوی کردن کارکنان که ممکن است آلوده شده توسط همکاران.

در پایان هفته گذشته دولت داده ها نشان داد پرواز بودند توسط 65% و یا بیشتر در شش کشور 10 به طور معمول شلوغ ترین فرودگاه. عمده مراکز مانند سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی و نیویورک John F. Kennedy International Airport شد پایین بیش از 75 درصد.

که در آن ممکن است FAA مدیران ایجاد جایگزین برج لقب “تمیز کردن قطعات یدکی”—به کنترل پرواز و فرود. گاهی اوقات جداگانه برج است که به طور معمول کنترل تنها taxiing هواپیما تبدیل می شوند که نقش. هدف این است که برای اطمینان از ترافیک جریان نگه می دارد زمانی که اولیه برج به طور موقت بسته برای ضد عفونی.

در تمام موارد آژانس به دستور پیمانکاران به گام تا روال روش های تمیز کردن. برخی از برج ها بسته شده اند و برای روز و یا بسته بارها و بارها به ملاقات فدرال استانداردهای بهداشتی و یا پاسخ به کارکنان اضافی با مشکوک یا تایید عفونت کروناویروس.

به طور موقت بسته شدن در ماه گذشته از برج در شیکاگو میدوی فرودگاه لاگاردیا نیویورک فرودگاه و فرودگاه بین المللی McCarran در لاس وگاس مختل صدها پرواز. کنترل آزمایش مثبت پنج بار در مرکز کنترل خروج و ورود در سراسر نیویورک منطقه است. روز شنبه مرکز کنترل ارتفاع بالا ترافیک در اطراف ممفیس و لویی محموله های مهم هاب استفاده می شود فدرال اکسپرس Corp. و United Parcel Service Inc. به ترتيب به حال یک کارمند که تست مثبت است.

روز دوشنبه FAA وب سایت نشان داد تمام امکانات عمده در سراسر کشور دست زدن به ترافیک هوایی به عنوان مورد نیاز است.

با وجود FAA موفقیت در اجتناب از طولانی مدت خاموش شدن ناگهانی خلبانان گفت: dispatchers هنوز هم به طور معمول هشدار می دهند که پس از خروج تغییرات ناگهانی در وضعیت دور ترافیک-کنترل امکانات می تواند نیروی پرواز به تواند جایگزین و یا حتی منحرف به متناوب مقصد.

نوشتن به اندی Pasztor در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im