Eyes wide shut? یازدهم متعهد به بازگرداندن چین imperial glory. او قصد دارد برای هند به تدریس آن درس’

ما ساده لوحی در مورد چین اهداف پایان ناپذیر به نظر می رسد. اما با قتل وحشیانه در لاداخ مقیاس افتاده اند از هند ، ما سمت چپ تعجب اگر قتل عام شد و دستور داد با همان رهبر چینی که نشسته در jhula توسط Sabarmati رودخانه که sauntered با نارندرا نخست وزیر توسط یک چینی دریاچه و وقف به ‘ووهان روح’ از توافق. در حال حاضر میان هند تلخ postmortem بحث ما ممکن است از دست ندهید برای درختان جنگل. اول باید تشخیص دهند که مبارزه در هیمالیا است که در مورد چیزی بزرگتر از چند متر مربع از بی ثمر سنگ. این مزیت تاکتیکی پکن به دنبال در طول لاک این است که در خدمت به مراتب عظیمتر هدف استراتژیک: به زور هند به اذعان به محدودیت های قدرت خود و موافق به بازی دوم کمانچه به چین است.

چین هژمونیک طرح شده است رسم و به دنبال در چشم ساده خواستار آن تلاش برای ایجاد “جامعه رایج سرنوشت”. رئیس جمهور چین را نمادین اولین عمل در مصرف بیش از رهبری حزب در نوامبر 2012 بود برای رفتن به موزه انقلاب است. ایستاده در مقابل از نمایشگاه چین را تحقیر و حزب را پس از آن پیروزی او در سخنرانی اعلام چین رویا. یازدهم بود که بی پرده در مورد به همین دلیل او معتقد است که چین مقرر به سرب: “با شکوه از 5000 سال سابقه چینی, ملت 95-سال تاریخی مبارزه CCP و 38 ساله توسعه معجزه از اصلاحات و باز در حال حاضر به جهان اعلام کرد با حقایق مسلم است که ما واجد شرایط به یک رهبر.”

یازدهم متعهد به بازگرداندن چین به گذشته خود افتخار و آن را “به یک نیروی شکست ناپذیر با عقل و دانش و قدرت”. جای تعجب نیست که یکی از دیگری نمادین عمل می کند در آن زمان بود به بازدید از یک کشتی جنگی چینی درگیر در تامین کنترل بر دریای چین جنوبی است. در سال های پس از عظیم کار احیا و نظامی ساخت و ساز باید نقطه چین در دریای جنوب چین با موشک های سایت ها و فرودگاه ها. با تمام اقدامات مختلف او راه اندازی کرده است پس از به دنبال به دست گرفتن بازار جهانی تکنولوژی بالا زمین خود را با “چین تا سال 2025” برنامه به کمربند و جاده ابتکار – Xi دارای پشتکار پایه برای رسیدن به چین رویا.

به عنوان دومین اقتصاد بزرگ دنیا و پیشرو در تجارت قدرت چین دیگر حاضر به بازی “مسئول ذینفعان” نقش طولانی تصور توسط رهبران غربی. آن را می خواهد بسیار بیشتر از یک نقش بزرگتر در حکومت جهانی برای جهان به قبول آن استانداردهای حقوق بشر را به یوان به یک ارز ذخیره برای به چالش کشیدن هژمونی دلار و برای ترویج آن دولت در کنترل اقتصاد تحت یک حزب حکومت به عنوان جایگزین برای غربی لیبرال سیستم. نقش بازگرداندن چین باستان آن تقدم به عنوان ناظر از tianxia (همه زیر آسمان) گرفته شده توسط Xi مرد سرنوشت با عمر دستور. در halcyon گذشته بازگشت هنگامی که مردم می دانستند جای خود و پذیرش برتری چین روایت می رود وجود دارد هماهنگی. تنها دوره ای بود که امپراتور را به “آموزش” سرکش مردم یک درس برای حفظ صلح است. در سال 1979 چین حمله ویتنام به “آنها درس بگیریم” و این عبارت است دوباره شنیده بودن در مورد آنچه اتفاق افتاده در Galwan دره.

با وجود اینکه اغراق شده تا به عنوان یک civilisational نظیر هند بوده است ناامیدی به چین است. امتناع خود را برای پیوستن به BRI آن همکاری نظامی با آمریکا و آن چهار لاس زنی نشان داده اند که هند به پرواز در چین طلبانه پماد. اما با آن میلیارد قوی بازار آن را بیش از حد بزرگ یک پرواز به swatted دور. در عوض هند, سکس با شیرین صحبت در مورد نیاز به حفظ روابط تجاری و برقراری همکاری و به سقوط به غرب اسلحه.

برای chastened هند رفتن به جنگ گزینه نیست اما وجود خواهد داشت بدون بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. واضح تر به رسمیت شناختن ماهیت چینی تهدید باید منجر هند به دنبال یک روش زندگی با چشمان خود در نهایت باز.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.