اکسون هشدار می دهد و تولید و پالایش ضرر و زیان به صدمه زدن به درآمد

یک پالایشگاه اکسون موبیل در بندر روتردام.

عکس: دین Mouhtaropoulos/گتی ایماژ

Exxon Mobil Corp پنج شنبه هشدار داد از شیب ضرر و زیان در آن پالایش و نفت-و-گاز تولید کسب و کار در طول سه ماهه دوم نشان می دهد که این شرکت به احتمال زیاد در گزارش سه ماهه دوم مستقیم از دست دادن بعد از این ماه است.

اکسون گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که پایین تر نفت و گاز قیمت در حال آماده کردن خود برای کشیدن پایین تولید آن سود توسط حدود 2.5 میلیارد دلار به 3.1 میلیارد دلار در مقایسه با سه ماهه اول وقتی که واحد از این شرکت گزارش 536 میلیون دلار سود.

اکسون انتظار دارد که سخت تر حاشیه در تبدیل نفت به سوخت مانند بنزین و دیزل و بالاتر و هزینه های مرتبط با حرکت خام در سراسر آمریکای شمالی را کاهش می دهد پالایش سود توسط برخی از 800 میلیون دلار به $1.2 میلیارد دلار از سه ماه قبل. این شرکت نوشته شده $611 میلیون در سه ماهه اول از دست دادن در آن پالایش کسب و کار.

مربوط تصویری

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

نفت و گاز شرکت ها احساس ادامه فشار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آگهی میلیون ها نفر از مردم برای جلوگیری از پرواز و رانندگی بکسل در سراسر جهان تقاضا برای سوخت های فسیلی است.

تحلیلگران گفته اند که آنها انتظار اکسون به گزارش از دست دادن حدود 2.3 میلیارد دلار در طول سه ماهه دوم با توجه به FactSet. این مجموعه به افشای درآمد ژوئیه 31.

اکسون ارسال شده $610 میلیون دلار ضرر در سه ماهه اول آن برای اولین بار در سه دهه.

سهام این شرکت شد تا نزدیک به 2% در صبح روز پنج شنبه در معاملات.

بیشتر در اگزون موبیل

  • اکسون موبیل در برابر نوشتن فراز به عنوان نفت و گاز قیمت شاقول (30 ژوئن)
  • اکسون پست اولین ریزش در دهه به عنوان غول های نفتی سیگنال مشکل پیش رو برای صنعت (1)

درآمد سه ماهه دوم به احتمال زیاد وحشیانه در سراسر ایالات متحده پچ نفت به دلیل تقاضای جهانی نفت کاهش یافت و برخی از 18 درصد در طول دوره با توجه به آژانس بین المللی انرژی به عنوان مردم در سراسر جهان در خانه مانده به حفظ جدید کروناویروس از گسترش. نفت و گاز, قیمت روز همراه با مصرف.

ایالات متحده معیار قیمت نفت به طور متوسط حدود 29 دلار در هر بشکه در سه ماهه دوم در مقایسه با حدود 46 دلار در هر بشکه در سه ماهه اول با توجه به FactSet. تقاضا شد تا کم و ذخیره سازی کامل در ماه آوریل که قیمت ها به طور خلاصه کاهش یافت و به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ ثبت شده.

معیار قیمت گاز طبیعی به طور متوسط حدود 1.77 هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا در طول سه ماهه دوم در مقایسه با حدود 1.87 در طول سه ماهه اول FactSet داده ها نشان می دهد.

اکسون گفت: در اوایل این سال است که این برنامه ریزی برای کاهش 2020 هزینه های سرمایه 10 میلیارد دلار یا 30% و برنامه ریزی برای اصلاح سه ماهه دوم تولید توسط برخی از 400 ، 000 بشکه در روز.

نوشتن به ربکا الیوت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im