اکسون کاهش هزینه های سرمایه 30 ٪ در پاسخ به Coronarivus

اکسون شورون و دیگر بزرگ ایالات متحده آمریکا شرکت نفت مخالف هستند موظف به کاهش تولید.

عکس: جیم جوان/ایسنا

Exxon Mobil Corp گفت: این امر خود را قطع کرد تا سال 2020 هزینه های سرمایه 30% به عنوان تقاضای جهانی برای نفت است sapped توسط coronavirus.

بزرگترین بخش از $10 میلیارد دلار کاهش خواهد داشت در پرمين حوضه ایالات متحده بزرگترین میدان نفتی در تگزاس و نیومکزیکو. اکسون گفت: آن را چگونه ارزیابی کاهش خواهد گذارد تولید.

“ما چیزی دیده نمی مانند ما امروز با آن مواجه است” رئیس اجرایی دارن جنگل گفت: در تماس با خبرنگاران صبح روز سه شنبه.

آقای وودز گفت: تاثیر بر اکسون تولید نفت در این سال خواهد بود ناچیز اما رشد در سال 2021. در پرمين و تولید می تواند به اندازه 150,000 بشکه در روز در سال آینده, او گفت:.

با اعلام اکسون شد آخرین عمده شرکت نفت به میزان قابل توجهی کاهش بودجه خود را در پاسخ به یک سقوط در قیمت نفت ایجاد می شود در بخش بزرگی از پاسخ به این ویروس. رقیب شورون Corp. گفت: در ماه گذشته آن را برش آن صرف 4 میلیارد دلار یا 20 درصد. بزرگ و شرکت های بین المللی نفت و شیل تولید کنندگان باید در مجموع کاهش بودجه توسط ده ها میلیارد دلار است.

کسب و کار بیشتر

  • تگزاس زن و شوهر Cashes در کودکان تبدیل به کتابهای پرفروش 7 آوریل سال 2020
  • جهان ثروتمند شیر شخصی هواکش روی تقاضا پزشکان برای مبارزه با کروناویروس 7 آوریل سال 2020
  • National Enquirer پدر و مادر بخش راه با دیلن Howard 6 آوریل سال 2020
  • سامسونگ سود پیش بینی نشان می دهد محدود Coronavirus تاثیر 6 آوریل سال 2020
  • مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت سفارشات 167 میلیون ماسک صورت از 3M 6 آوریل سال 2020

اکسون حرکت در می آید پیش از یک جلسه مجازی برای پنج شنبه توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت با دیگر کشورهای تولید کننده نفت از جمله کانادا و روسیه به بحث در مورد توافق برای کاهش تولید نفت. اما روسیه و عربستان سعودی مقامات گفته اند که هر گونه آتش بس در مبارزه خود را برای سهم بازار است که همچنین کمک به دهانه قیمت نفت در طی ماه گذشته باید همراه با کاهش تولید در آمریکا

اکسون شورون و دیگر بزرگ ایالات متحده آمریکا شرکت های نفتی در حال شدیدا مخالف موظف به کاهش تولید و اعتقاد داشتند که یک بازار آزاد باید مرتب کردن چیزها است. بسیاری از شیل چاه نیست اقتصادی در قیمت های فعلی و تولید خواهد شد و در نهایت مجبور به تعطیل در برخی از چاه.

اما حتی در سطح جهانی هماهنگ تولید کاهش خواهد بود به احتمال زیاد کافی به ساقه به سرعت در حال ساختمان نفت ادامه دارد عنوان جدید کروناویروس مورد تقاضای نفت. Rystad انرژی برآورد تقاضای جهانی ممکن است کوچک به 25 میلیون بشکه در روز به این معنی است که حتی 10 تا 15 میلیون بشکه در کاهش پیشنهاد شده توسط برخی از عربستان و مقامات روسیه به اندازه کافی نخواهد بود.

ایالات متحده بیش از دو برابر آن خام خروجی بیش از دهه گذشته است. بسیاری از رشد است که با توجه به حوضه پرمین در غرب تگزاس و نیومکزیکو. وال استریت ژورنال آثار کانون, شمال امریکا, نفت خام بوم با نگاهی به چالش های که تولید کنندگان در منطقه صورت می شود.

حتی با کاهش اکسون خواهد شد که مشکل پوشش سود خود و هزینه های سرمایه در سال 2020 بدون در نظر گرفتن بدهی و یا فروش دارایی. آن را به فروش می رسد $8.5 میلیارد دلار اوراق قرضه در ماه مارس با استفاده از یک پنجره فرصت برای تبدیل بدهی های کوتاه مدت به بلند مدت بدهی در نرخ پایین. S&P رتبه جهانی کاهش داد شرکت رتبه بندی اعتباری و بدهی نا امن در ماه مارس است.

نوشتن به کریستوفر S. Matthews در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>