کاوش در روسیه را فراموش زمین: شمال قفقاز

Azau روسیه

من قطعا نبود در مسکو کنه. به دنبال از طریق پنجره gondola lift, swaying بالا بالا کوه تنگه مشاهده شد چیزی جز برف-gauzed قله در سراسر. آن را نیم ساعت چند مرحله سفر به قله این کوه قوی و آنها می گویند این مهم به تمرکز ذهن در حالی که عادت به نازک شدن هوا پس من مات و متحیر کردن خودم بدانم که اگر من را فراموش کرده من بلبرینگ که در آن بر روی زمین این ممکن است.

جایی در سوئیس ، بدون این آشفته بازار از ساختمان های کوچک در حال حاضر به سختی قابل رویت در کوه پایه و مجزا به نظر می رسد سازمان ملل متحد اروپایی و تند lyulya کباب من تا به حال در ناهار می گوید این احتمال وجود دارد یک محل در آسیا است. شاید هیمالیا?

اما در کوچک چوبی کافه در انجماد desiccated اجلاس یک باطل, در یک پشمی, روسری هرچه چند انگشت zavarka – ضخیم سیاه و چای تمرکز – به یک شیشه و در صدر آن را با آب جوش از سماور. در آرام روسیه او به من توصیه می کند برای نشستن و نوشیدن چای و تنفس عمیق تا زمانی که من پیدا کردن من ، واضح است که من هنوز هم در روسیه که در آن من زندگی می کردند برای بیش از 30 سال است.

در واقع من در روسیه در قفقاز شمالی منطقه فدرال محل سر به فلک کشیده کوه برف دربسته در محیط سرگیجه دره آبشاری آبشارها و احساساتی حرارتی معدنی, چشمه, همه, مجموعه ای در میان برخی از اروپا گذشته دست نخورده آلپ بیابان. دروغ گفتن بین خزر و دریای سیاه دریا در روسیه جنوبی و حاشیه آن است که شگفت آور, زیبا, قومی پراکنده و متنوع فرهنگی زمین باقی مانده است که تا حد زیادی ناشناخته به جهان خارج است. بزرگتر از فرانسه, این منطقه فدرال قفقاز شمالی واقع شده است و در تاریخی خط گسل از تمدن. آن سنگی دامنه کوه آشغال با باستانی قلعه به خاک سپرده شد شهرستانها و وهم آور ایجاد کرد-مانند necropolises. و پس از آن وجود دارد کوه البروس در اروپا بلندترین قله جایی که من جرعه جرعه چای.

امروز بسیاری از این قلمرو تقسیم شده است هفت قومی جمهوری که با شناسایی مختلف سنت های مذهبی عمدتا مسلمان, اما هم وجود دارد بومی مسیحیان و یهودیان و حتی مسیحیان. در برخی از 50 گروه قومی صحبت می کنند که بیش از 100 زبان coexisted در اینجا برای قرن ها در میان پیچ و خم کوه دره. علاوه بر این قلمرو شامل دو منطقه استاوروپول و کراسنودار که هنوز هم به شدت پر از نوادگان قزاقها.

یلنا AFONINA/TASS/گتی ایماژ

مردم محلی شرکت در یک جشنواره فرهنگی در گروزنی پایتخت روسیه در جمهوری چچن.

شهروندان شوروی یک بار می دانستند این مکان مانند پشت دست خود را. در این روز هر, روسی, schoolchild می شود, آشنایی با مکان های کلیدی و مردم قفقاز شمالی – به عنوان به خوبی به عنوان خیالی داستان از 19 قرن جنگ های که کشیده این سرزمین به امپراتوری روسیه – با خواندن ادبی کلاسیک مانند الکساندر پوشکین را روایت شعر “زندانی قفقاز” و لئو تولستوی “قزاقها.” در واقع یکی از تولستوی نهایی آثار “حاجی مراد” یک داستان اسلامگرا شورش و خیانت و نظامی انقیاد روسیه در قرن 19 قفقاز شمالی است که بار خوانده شده به عنوان نبوت به فروپاشی شوروی سابق و نسل از روس ها.

هر چند آنها اکثرا ممنوع به خارج از کشور سفر مردم اتحاد جماهیر شوروی با این وجود آرزو داشت برای نمونه فرهنگ های مختلف است. بنابراین برای آنها قفقاز بود مجاز قلمرو غریب در داخل پرده آهنین. و آن را کاملا امن است.

اما امروز حتی روس ها سرسختانه امتناع از بازگشت در اعداد بزرگ است. چرا که پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی تلاش برای هموژن کردن این همه متفاوت مردم به یک “اتحاد جماهیر شوروی” نوع بسیاری از آنها را در مجموعه ای برای بازیابی خود را میراث و به دنبال استقلال بیشتر. به عنوان یک محصول جانبی از 25 سال گذشته را دیده اند دو وحشی, روسی, ضد جدایی طلب جنگ در چچن نهفته اسلامگرا شورش در دیگر جمهوریهای و ویرانگر تروریستی حملات نشأت گرفته از منطقه است.

به عنوان یک خبرنگار که سفر کرده است اغلب در قفقاز در طول دهه گذشته من همیشه زده وحشی, مغناطیسی, جاذبه های منطقه است. من تعجب که آیا آن را ممکن است تبدیل به یک اصل توریستی مکه در صورتی که قابل صلح تا کنون بازگشت. حتی اگر من معمولا عجله از طریق منطقه پوشش برخی از خبر غم انگیز, رویداد آن بود غیر ممکن است برای متوقف کردن و تعجب در رشته کوه های ناهموار ممکن میکند با یخچالهای طبیعی درخشان در نور خورشید و یا الهه شعر و موسیقی, در مورد زندگی در کسانی که دامنه روستاها و یا فقط رکود بر روی یک نیمکت در یک جا کنار جاده eateries به مزه غنی بره سوپ شناخته شده به عنوان chorba.

بنابراین زمانی که وزارت شمال قفقاز تماس من به تازگی و از من دعوت به پیوستن به گروه کوچکی از روزنامه نگاران در یک سفر جاده ای به این قلمرو وسیع من به سرعت به توافق رسیدند. من به طور معمول نمی پذیرفتن رسمی تورهای اما از آنجایی که من می خواستم برای ارزیابی توریستی بالقوه جاهایی که قبلا دیده تعیین ایمنی سفر وجود دارد و بالاتر از همه ببینید که چقدر جمهوری باید دوباره هویت خود را, این به نظر می رسید مانند یک دلنوازی راه برای انجام آن است. وزارت ارائه یک جانباز راهنمای زیبا و آموزنده لیودمیلا Shaffrai و tellingly هیچ پلیس اسکورت. یک مینی بوس پر از خارجی ها رانندگی به مدت چهار روز از طریق کنترل از راه دور, ديد کوه, جاده یک بار تازیانه به مواضع تروریست ها بسیار خوب است, امنیت آزمون.

یلنا Afonina/Tass/گتی ایماژ

یک DJ انجام در یک رویداد موسیقی در کوه البروس در روسیه کوههای قفقاز.

“ما در حال انجام بسیاری به ساخت جدید امکانات توریستی با هدف جهانی استانداردهای کیفیت. خداوند می داند که ما باید از این شگفتی های طبیعی از جمله کوه البروس به جذب افراد می گوید:” Murat Shogenchukov وزیر گردشگری جمهوری کاباردینو-Balkaria یک عمدتا مسلمان جمهوری که اشغال مقدار مرکزی توده از بالا کوههای قفقاز. “ما به خوبی می دانیم که اگر آن را تلقی به امن مردم در حال رفتن به آمده است.”

هنوز بسیاری از مردم باقی می ماند ديپلمات که در قفقاز می تواند به رقابت با نقاط تعطیلات در حال حاضر در دسترس غرب است.

“امروزه اگر شما پول شما می توانید سفر به اروپا رشته کوه های آلپ نگاهی به تعطیلات ساحل در ترکیه است. و به ما آموخته اند که در کشورهای دیگر شما دریافت با کیفیت خوب و خدمات برای آنچه که شما پرداخت و نوع خدمات است که حتی نمی وجود دارد در شمال قفقاز و در عین حال می گوید:” یوگنی Butovsky یک مسکو تاجر است که سفر در سراسر شمال قفقاز در 1980s. “اما مهم این موضوع امنیتی است. من معتقدم که جنگ تمام شده است وجود دارد. شاید آن سرکوب شده است اما مشکلات حل نشده.”

فصل 1: آیا millennials مانند حمام گل?

اولین مهاجران روسی در قفقاز کوهپایه در آنچه در حال حاضر استاوروپول در منطقه کشف آنچه که آنها بر این باور بودند که خواص درمانی در بیش از 50 مختلف چشمه های معدنی که حباب از زمین و همچنین شور گل از گسترده باتلاق شناخته شده به عنوان دریاچه Tambukan. چشمه های معدنی ساخته شده توسط مهاجران هرگز rivaled مرکزی اروپا اما آنها توسعه داده است شهرت در میان اشراف روسی قرن 19.

اما اتحاد جماهیر شوروی آن را تبدیل به یک پدیده جرم است. دولت اتحاد جماهیر شوروی یارانه تفریح و سرگرمی و برای درمان بسیاری از میلیون ها نفر هر سال در sanitariums برای طبقه کارگر بودند که نیمی از بیمارستان نیمه هتل. بیماران به طور معمول آمد به مدت 21 روز صبح برای دریافت درمان های پزشکی از پزشکان افزوده با دوره های ویژه. در بعد از ظهر آنها ممکن است پیاده روی در نزدیکی تپه شنا کردن یا رفتن گشت و گذار.

که منحصر به فرد بهداشتی مدل چروکیده پس از اتحاد جماهیر شوروی فرو پاشید که توسط غول hulks از نزدیک خالی از دوران شوروی sanitariums در شهرستانها مانند Pyatigorsk, Zheleznovodsk و کیسلوفودسک اما آن را هرگز به طور کامل از بین رفت.

مقامات گردشگری در منطقه استاوروپول که عمدتا دست نخورده توسط ناآرامی های خشونت آمیز از 25 سال گذشته می گویند که تا 1 میلیون عمدتا روس قدیمی تر هنوز هم هر سال در درجه اول به نوشیدن و خیس خوردن در آب معدنی و گل و لای غوطه خوردن در آشنا حمام گل و لای.

“این یک 200 ساله در شهر که ساخته شده بود برای یک هدف: برای ترویج سلامت است. ما ده ها تن از آب معدنی طبیعی چشمه در اینجا هر یک با خود خواص درمانی می گوید:” یوگنی Moiseyev شهردار Zheleznovodsk. “این روزها ما فقط حدود 5 درصد از آب ما; در زمان اتحاد جماهیر شوروی در آن 60 ٪ بود. هدف ما این است که برای بازسازی که شوروی توده سلامت, فرهنگ و آوردن نسل جوان به درک ما sanitariums که مانند یک هتل لوکس با تمام امکانات پزشکی.”

آنتون NOVODEREZHKIN/TASS/گتی ایماژ

یک زن آماده سازی حمام گل و لای در رفت و آمد مکرر سلامت در Zheleznovodsk روسیه.

ولادیسلاو Timoshenko مدیر Pyatigorsk مبتنی بر Ladya آژانس شده است که در سازماندهی تورهای اطراف منطقه برای 14 سال می گوید: دوران شوروی sanitariums ممکن است نه دیدار با خواسته های جوان روس ها که سفر در خارج از کشور و توسعه یافته بالاتر از انتظارات از خدمات و قیمت و کیفیت و همچنین مفاهیم مختلف از تفریح و سرگرمی. اما او اصرار دارد این منطقه خیلی بیشتر به ارائه.

“پس از سال های بسیاری از علاقه در حال رشد است و بیشتر مردم در حال پایین آمدن در اینجا,” او می گوید. “شده است وجود دارد یک معامله خوب از سرمایه گذاری عمومی در جاده ها و زیرساخت ها و خدمات خصوصی مانند هتل ها و رستوران ها و خدمات گردشگری در حال رشد سریع است. من فکر می کنم ما در حال گرفتن به عقب بر روی نقشه.”

فصل 2: کرکی پودر و کلاه کرکی

یکی از عجیب و غریب ترین تجربه های این سفر بود و نه عجیب و غریب اما, عجیب, آشنا است. در روز دوم ما ما ساخته شده یک گودال توقف در روستای ساری-Tyuz در جمهوری قرهچایی-Cherkessia و من چشم کشیده شد به یک کافه کوچک با یک نشانه بزرگ است که گفت: “Stolovaya اتحاد جماهیر شوروی.” یک stolovaya بود همه جا شوروی رستوران که در آن شما می توانید ارزان ظروف اغلب خدمت از گلدان های بزرگ مانند pelmeni (گوشت کوفته), gretchka (فرنی گندم سیاه) و golubtsi (رول کلم). منو اینجا تقریبا یکسان بود به آنچه شما را در بر داشت در هر نقطه در اتحاد جماهیر شوروی در آن در حال حاضر از بین رفته روز با چند قفقازی, غذاهای اضافه شده در.

بنابراین من بیش از رفت و دستور داد pirozhok (گوشت شیرینی) و یک لیوان چای. من پرسید: ببخشید خانم های میانسال در یک روسری که کاهش یافته است را به نام او به همین دلیل آنها را به نام محل Stolovaya اتحاد جماهیر شوروی. “مردم مانند این که” او می گوید. “ما نمی بینیم بسیاری از خارجی ها در اینجا, اما روس ها می آیند از طریق راه را برای اسکی و یا کوه نوردی و آنها را متوقف و سفارش مواد غذایی است. گاهی اوقات آنها می گویند این باعث می شود آنها احساس دلتنگ. مردم محلی آن را دوست دارم بیش از حد. وجود دارد بیش از حد بسیاری از گزینه های در اطراف در اینجا.”

قرهچایی-Cherkessia – همراه با قومی جمهوری کاباردینو-Balkaria, North Ossetia-Alania چچن اینگوشتیا و داغستان – دروغ در برابر قوی کوههای قفقاز. با وجود ناهموار زیبایی های طبیعی و شگفت انگیز سایت های باستان شناسی این کوه جمهوری نمی تواند در عین حال ادعا می کنند به تجربه هر یک موج جدید در گردشگری. اما مردم در اینجا باید امید بالا.

یعقوب Turcotte/کارکنان

سابق اتحاد جماهیر شوروی آبگرم شهر Arkhyz نشسته درون جمهوری قرهچایی-Cherkessia و در نزدیکی مرز با کوچک شورشی گرجستان دولت آبخازیا. آن است که هنوز آن مشهور eponymous آب معدنی اما در سال های اخیر دولت مسکو سرمایه گذاری حدود 65 میلیون برای ساخت پیست اسکی مدرن با دو کلاس اول دامنه که برف-ساخت تجهیزات گوندولا بالابر و هتل های لوکس و همچنین به عنوان یک تنوع از رستوران ها و کافه ها و مغازه ها.

این اولین از پنج مراکز عمده اسکی کرملین قصد دارد برای ساخت در اطراف شمال قفقاز و مقامات می گویند که بیشتر مردم می آیند. ممکن است کمک کند که قرهچایی-Cherkessia این کشور به طور سنتی مسلمان شمال قفقاز نیز مسالمت آمیز شهرت.

“ما همه چیز در مورد کوه ها. هشتاد درصد از جمهوری ما است کوه می گوید:” Anzor Erkenov جمهوری وزیر گردشگری. “ما گسترده یخچال های طبیعی عمیق در دره با عجله رودخانه بی پایان, پیاده روی و اسب مسیرهای پیاده روی خرابه های شهرهای باستانی و کلیساهای مسیحی است که قدمت یک هزار سال است. اگر دوست دارید خالص کوه, گیاهان, توت و عسل ساخته شده از باغچه گل فقط توقف در هر بازار است.”

اما به هر کرملین سرمایه گذاری در Arkhyz نمی کند و در عین حال به نظر می رسد که trickled را به زندگی مردم در متزلزل شهر در امتداد جاده. فقر و انزوا که ایجاد شده پس از فروپاشی شوروی بی ثباتی در این منطقه هنوز هم بر روی صفحه نمایش کامل یک بیماری است که مقامات محلی شانه در و چند در مسکو به نظر می رسد مشتاق به آدرس.

در واقع بسیاری از ساکنان به نظر می رسد برای اضافه کردن زندگی در روش سنتی با برداشت فضل کوه در اطراف آنها. به عنوان آقای Erkenov پیشنهاد می شود هر خوشه از اصطبل های کنار جاده ای ارائه می دهد یک ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از ادویه جات ترشی جات و عسل و گیاهان دارویی است که پایدار است این افراد برای هزاران سال. مردم محلی نیز فروش حیوانات پنهان و بطور دنج قرار گرفتن لباس بافتنی انواع ساخته شده از پشم قفقاز گوسفند کوه. به صورت متوسط 30 دلار شما می توانید یک papakhaمشخص قد بلند کرکی آستراخان کلاه است که در همه جا پوشش سر برای مردان در سراسر قفقاز.

حسن نیت ارائه میدهد از فرد ویر

مانیتور خبرنگار Fred ویر dons papakha یک کرکی کلاه پشمی پوشیده شده توسط مردان در سراسر قفقاز.

فصل 3: پشت بام اروپا

بعدی جمهوری به شرق کاباردینو-Balkaria دارای بلندترین کوه از جمله کوه البروس در 18,510 و برخی از خیره کننده ترین مناظر آلپ بر روی زمین است. سه مرحله کابل ماشین بازدید کنندگان برای البروس ” بالا که در آن باد است مانند یخ خنجر. گفته می شود که در یک روز روشن شما می توانید از راه دور نوار آبی دریای خزر در یک جهت و دریای سیاه ، که نیست پس در روز است که بازدید کردم اما دیدنی مرکزی و قفقاز توده بود مشاهده کامل متن و جنوب کوه های بعدی-درب گرجستان تحت سلطه افق.

یکی از قابل توجه دید در نزدیکی البروس’ دوقلو گرد قله استارک فولاد ضد زنگ یادبود جنگ در بزرگداشت وحشی جنگ جهانی دوم نبرد در اینجا. در زمستان 1942-43 نازی آلپ دست نیروهای قله کوه و برگزار کردن نیروهای شوروی برای چند ماه.

وجود دارد که نشانگر اخیر مجموعه ای از حوادث غم انگیز, یک سری از حملات تروریستی در سال 2011 که تخریب یک بخش از توچال و کشته شدن حداقل سه گردشگران است.

البروس احاطه شده توسط یک ملی بیابان پارک با خود معروف منبع آب معدنی Narzan. آن را تا کنون دریافت کرده بسیار کمی در راه از سرمایه گذاری دولت. یک شهر کوچک با یک سیستم خصوصی هتل ها و رستوران ها نهفته در کوه پایه, اما هیچ چیز مانند استادانه درست شده مجموعه جدید در Arkhyz. کارشناسان می گویند برای توضیح این اختلاف احتمالا نهفته در بیزانس سیاست مسکو که در آن برخی از جمهوریهای تر به نظر می رسد ماهر در کنجکاو سست بودجه فدرال بیش از دیگران است. Khesa Bekayev رئیس البروس سهامداران جامعه اصرار دارد که این مهم نیست.

“ما نیاز بزرگ مالی را به ما البروس خدمات به استانداردهای اروپایی” او می گوید. “اما ذهن هرگز این کوه البروس. آن را در همه لیست از هفت بالا کوه در جهان است که مردم می خواهند به صعود. آن را به یک مکان منحصر به فرد و هیچ کس دیگری در اطراف در اینجا هر چیزی شبیه به آن.”

فصل 4: صومعه و بسیاری از زبان

بیشتر east, North Ossetia-Alania است این منطقه تنها به طور سنتی مسیحی جمهوری ردیابی آن میراث به Alans یک تمدن صحبت می کند که یک زبان ایرانی و تحت سلطه مقدار از شمال قفقاز در زمان قرون وسطی است. یک درایو را از طریق عمده آن کوه دره سرشار از Alanian سایت از جمله باستانی قلعه ساخته شده را به صخره. همچنین ویژگی های گرجستان-سبک مسیحی در کلیساها و صومعه ها و همچنین به عنوان یک بطرز شگفت انگیزی خوب حفظ کوهستان گورستان دوستیابی از قرون وسطی است.

اوستیای شمالی است که در آن یکی از وحشتناک ترین حملات تروریستی از پوتین عصر رخ داده است. در سپتامبر. 1 سال 2004 شبه نظامیان اسلام گرا در زمان بیش از 1000 نفر در گروگانگیری در یک مدرسه در شهر خواب آلود از بسلان. حداقل 334 مردم بیشتر کودکان فوت کرد زمانی که نیروهای روسیه با هجوم به مدرسه.

نه دور است و تونل Roki که از طریق آن روسیه ارتش ریخت در ماه اوت سال 2008 به دفع نیروهای گرجستان بودند که مهاجم شورشی گرجستان جمهوری اوستیای جنوبی. هر چند همه به نظر می رسد کاملا صلح آمیز و دوستانه در حال حاضر بارها ابراز تمایل شمالی Ossetians به وحدت با قومی قوم و خویش در کنترل اوستیای جنوبی است که از نظر قانونی بخشی از گرجستان به خوبی می تواند منبع آینده بی ثباتی است.

فصل 5: نظامی, گردشگری, هر کسی ؟

سخت ترین مقصد برای فروش به گردشگران روسی بسیار کمتر از غیر خودی است چچن. منطقه اصلی مراکز شکست و جمعیت نابود در دو ویرانگر نظامی روسیه مبارزات خوبی در حافظه اخیر است.

هر چند من بازدید چچن قبل از ما رفتن نیست وجود دارد در این سفر است. اکثر حساب های جمهوری افزایش یافته است از خاکستر جنگ و بازسازی آن ویران شهرستانها با کمک عظیم مالی از مسکو. آن را نیز از بین رفته دورترین پایین جاده از حفاری ملی خود استقلال: این سختی محلی دیکتاتوری و یک برنامه از دوران اسلامی است که ایجاد اصطکاک جدی با دولت روسیه بیش از مسائل از جمله قانونی کردن چند همسری و وادار کردن زنان به پوشیدن روسری. پایتخت شهر گروزنی در حال حاضر دارای یکی از بزرگترین در اروپا بوده است ،

چچن وزیر گردشگری یک مقرون به ادب مرد ریشو به نام مسلمان Baytaziyev اصرار آن است که در حال حاضر به طور کامل امن برای سفر در اطراف خود جمهوری – که کوه مناطق به عنوان زیبا به عنوان هر یک در منطقه – اما اذعان می کند که روس ها هنوز هم بسیار تمایلی به آمده است. در عوض, او می گوید, چچن گردشگری استراتژی خواهد بود برای فریب ثروتمند مسلمان بازدید کنندگان از عربستان سعودی و خلیج فارس و جمهوری مقامات در حال سرمایه گذاری برای ساخت هتل های لوکس و جاذبه های دیگر بشود به منافع مسافران مسلمان است. یکی از این فعالیت های او نشان می دهد که “نظامی, گردشگری” است که در آن بازدید کنندگان می توانید درایو کوه مسیرهای پیاده روی در مبارزه با وسایل نقلیه آتش سلاح های خودکار و در اردوگاه نظامی-سبک redoubts.

“در خاورمیانه وجود دارد کمتر از تعصبات” در مورد چچن می گوید آقای Baytaziyev. “ما امیدواریم که به لطف ما حلال فرهنگ اسلامی و سنت و مشابه ذهنیت ما را به خوبی جذب کردن مشتریان از جهان عرب است. پس از همه آنها نیاز به رفتن به جایی خود را در داغترین فصل است. پس چرا نمی آیند به چچن?”

الکساندر Nemenov/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک مناره می ایستد در خارج از روستای Gukhoy در Itum-Kale منطقه چچن در جولای 25, 2019.

فصل 6: ریختن یک تصویر از خطر

اینگوشتیا یک چچنی زبان جمهوری اسلامی که موفق به اقامت در خارج از جنگ خود را تکه کوچک از قفقاز کوه شکوه از جمله ایجاد کرد که دارای یکی از تنها دو خیابان در روسیه به نام بعد از ولادیمیر پوتین (دیگر این است که در چچن سرمایه گروزنی). اما اینگوشتیا دارای شهرت خود برای بی ثباتی از جمله بمب گذاری و آدم ربایی و نیز به دنبال آن همسایه چچن پایین جاده از تعمیق اجتماعی دوران اسلامی. در اینگوشتیا اصلی فرودگاه ماگاس زن کارکنان در حال حاضر پوشیدن روسری و draping لباس که پوشش بازوها و پاهای خود را. فرودگاه نوار که به خاطر دارم استفاده می شود به انصراف از ودکا در عینک در حال حاضر در خدمت هیچ چیز قوی تر از قهوه است.

گذشته در کوه خط داغستان که با هشت زبان رسمی و ده ها تن از کوچکتر استفاده می شود و توسط آن 3 میلیون نفر ممکن است قومی متنوع ترین مکان روی زمین. آن را به خوبی به یاد همسر روس خود, ديد کوه, دره, جدا تپه روستا که در آن باستان, صنایع دستی مانند silversmithing هنوز زنده نگه داشته و خود را به خوبی حفظ شده و فارسی باستان قلعه در دربند – در حال حاضر یک سایت میراث جهانی یونسکو. آن را نیز شامل مایل زیبا, نیمه گرمسیری سواحل دریای خزر.

جمهوری شده است roiled متعدد اسلامی شورش برای دو دهه گذشته پی در پی باند جنگ و حماسه رسوایی فساد که حتی شوک روس ها. من شخصا نشده اند به داغستان برای بیش از 20 سال تنها به دلیل آن بود, خطرناک ترین محل در روسیه است. آن وزارت گردشگری اصرار دارد که کل جمهوری است که در حال حاضر “100% امن” برای گردشگران اما هیچ کارشناس مستقل به نظر می رسد مایل به رفتن در ثبت برای تصدیق آن است.

فصل 7: اگر شما آن را ساخت آنها آمده است ؟

با تشکر از عوامل مختلف روس ها به نظر می رسد بازگشت در اعداد بزرگ به بسیاری از خود را در دوران شوروی ثابت شده. تفریحی دریای سیاه مانند سوچی و تعطیلات مناطق به تازگی ضمیمه شبه جزیره کریمه در حال گزارش تجربه تجدید حیات عمده. این است که با توجه به شدید ارزش روبل بحران های سیاسی با غرب و بی ثباتی در روسیه مورد علاقه توریستی مانند مصر و ترکیه است.

اما آن را به وضوح رفتن به بسیار سخت تر برای جلب حتی سفر-گرسنه روس ها به قفقاز شمالی با وجود پا تا فدرال سرمایه گذاری در زیرساخت ها و آزمایشی ظاهر از صلح است.

“ما باید خیلی بهتر بازاریابی کمک به گسترش این کلمه است که ما باز برای کسب و کار در اینجا و می توانیم همه مردم انتظار می گوید:” آقای Timoshenko, تور اپراتور از Pyatigorsk. “آن را به زمان دارد. اما تا زمانی که ثبات سیاسی نگهداری می شود و وجود دارد نه بیشتر حوادث خشونت آمیز این اتفاق خواهد افتاد. پوشش خبری از این منطقه به طور کلی از اواخر, و توسعه زیرساخت ها ادامه دارد. ما باید همه چیز در آن طول می کشد و ما خوش بینانه است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>