توضیح هند را فوق العاده پایین مرگ و میر از Covid-19

در 25 مارس سال 2020 به من نشان داد که چرا هند به احتمال زیاد به تجربه کاهش مرگ و میر از این ویروس از کشورهای توسعه یافته عمدتا به دلیل وجود تعداد کمتری از مردم در هند (در شرایط نسبی) در معرض خطر گروه سنی 80 و بالاتر.

در 24 مارس سال 2020 من در مورد دو نفر دیگر از عواملی که در کاهش گسترش این ویروس: ویتامین D و متقاطع (یعنی حفاظت به علت عفونت قبلی از دیگر مربوط coronaviruses). در 30 مارس سال 2020 سپس با ترکیب این اطلاعات همراه با اطلاعات که در آن به وضوح نشان می دهد که Covid-19 جمعیت مرگ و میر 21 بار پایین تر از آنفولانزای اسپانیایی به ارائه نسبتا خوش بینانه طرح ریزی در مورد آینده مسیر این ویروس است.

دو ماه گذشت. من خوش بینانه پیش بینی درست آمده اند در سراسر جهان است. در واقع من 30 مارس برآورد بدبین بودند. این بیماری همه گیر تبدیل شده به بیش از 100 بار کمتر کشنده از آنفلوآنزای اسپانیایی. آن را نیز تا حد زیادی در اروپا و از جمله سوئد و انگلستان است. آن است که نزدیک به پایان در آمریکا با متعدد علمی پیش بینی نهایی است که مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا خواهد بود در اطراف 165-175 هزار.

خوش خیم ترین نتیجه این شده است برای هند است. تا به حال این ویروس شده است به عنوان کشنده به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی (که به کشته شدن 50 میلیون نفر در سراسر جهان در زمانی که جمعیت جهان بود 1.8 میلیارد دلار) آن را کشتن بیش از 200 میلیون نفر در سراسر جهان امروز است. متناسب هند را حدود 39 میلیون مرگ و میر. اما پس از شش ماه این ویروس به کشته شدن بیش از 32,000 سرخپوستان. در حالی که این حدیث را این ویروس بی ضرر ما نیاز به نگه داشتن در ذهن است که 27,000 مرگ در هر روز را به صورت عادی در هند 100 lakhs هر سال است. به جای اینکه یک هیولا این بیماری همه گیر تبدیل شده به یک “بد آنفولانزا”.

همه گیر هنوز اجرای آن در هند اما داده ها مطرح است که اوج آن بود با اواخر ماه ژوئن 2020 در شهرستانها بزرگ است. اخیر بررسی سرولوژيک 21,387 نمونه های انجام شده در دهلی نو بین 27 ژوئن و ژوئیه 10 نشان داد که 23.48 درصد از افراد نمونه دارای آنتی بادی نشان می دهد آنها تا به حال جان سالم به در covid-19. و بر اساس 30 May مقاله این نیز نشان می دهد که این بیماری همه گیر است که تا حد زیادی در دهلی نو.

این اطلاعات مطابق با گزارش من اخذ شده است. خواهر من خانواده در دهلی نو در حال توسعه coronavirus علائم دو ماه پیش. کل خانواده تا به حال علائم که همچنان برای بسیاری از هفته برای برخی از آنها. زمانی که آنها رفت و به پزشکان برای دریافت خود را مورد آزمایش قرار برای coronavirus آنها مجاز به انجام این کار. منطقی است که فرض کنیم که موارد گزارش شده در هند تا 100 برابر کمتر از تعداد واقعی. نزدیک به 200 میلیون سرخپوستان ممکن است در نتیجه قرارداد این ویروس با اکثریت قریب به اتفاق نیاز به بهبود است.

وجود دارد یکی دیگر از پایه و اساس برای رسیدن به این دلیل که این ویروس مانند دیگر آنفلوآنزای نوع ویروس ها اجرا می شود از طریق سازمان ملل به سرعت به عنوان نمودار ایتالیا, اسپانیا, بلژیک, انگلستان و سوئد نشان می دهد. اگر کشورهای غربی نمی تواند جلوگیری از گسترش آن با مستندات کمی وجود دارد شانس است که هند می تواند انجام داده اند. به ویژه هنگامی که مستندات برداشته شد در اوایل ماه مه در هند (حتی اگر نیم بند در برخی از مکان ها) هیچ چیز نمی تواند مانع گسترش آن به جز در برخی از راه دور جیب.

بنابراین اگر فرض کنیم که این ویروس تا حد زیادی گسترش در سراسر هند پس از آن چه توضیح می دهد که کم تلفات (24 مرگ در هر میلیون در مقایسه با بیش از 800 مرگ در هر میلیون نفر در بلژیک و در حدود 1700 مرگ در هر میلیون نفر در نیویورک و نیوجرسی)?

پاسخ مسلما نهفته در متقاطع است که من تا به حال مورد بحث در 24 آوریل. 23 جولای سال 2020 مطالعه تحت عنوان “از قبل موجود و د نوو سيستم ايمنی هومورال به SARS-CoV-2 در انسان” توسط Kevin W. Ng et. al. جزئیات را فراهم می کند. مطالعه نگاه 262 نمونه از SARS-CoV-2-مثلا بزرگسالان و 48 SARS-CoV-2-مثلا کودکان و نوجوانان در لندن است. آن را یافت که حداقل 21 از 48 کودکان نشان داد متقاطع (SARSCoV2 خنثی سازی آنتی بادی) از قبل از قرار گرفتن در معرض سرماخوردگی coronaviruses اما تنها 6 درصد از بزرگسالان نشان داد متقاطع. این توضیح می دهد که چرا کودکان مدرسه بسیار امن آنها تقریبا به طور قطع تا به حال سرماخوردگی به تازگی به طوری که آنتی بادی است که محافظت از آنها در برابر covid-19.

نقطه اصلی از این مطالعه این است که چیزی متفاوت است. آن است که در مورد منبع مطالعه نمونه: لندن با آن بسیار بالا استانداردهای بهداشت. حتی کودکان به راحتی نمی گرفتن سرماخوردگی در لندن است. اما در هند بینی همه کودکان به طور مداوم در حال نشت به علت سرماخوردگی. من به یاد بیاورید که زمانی که من در هند زندگی می کردند من استفاده می شود برای گرفتن سرد هر چند هفته; در استرالیا من این کار را تنها یک بار در هر چند سال.

مفهوم این مطالعه نتیجه است که در هند تقریبا همه قوی واکنش متقاطع ناشی از سرماخوردگی. این همچنین توضیح میدهد که چرا افراد مسن در هند در حال مرگ هستند در اعداد بزرگ است. بسیاری پدربزرگ و مادربزرگ در هند پس از نگاه نوه های کوچک خود را که انتقال ویروس سرماخوردگی به آنها تقویت ایمنی خود را.

وجود دارد دو احتمال دیگر دلایل هند پایین نرخ مرگ و میر. ما می دانیم که مردم از مبدا هند درگذشت در اعداد بزرگ در بالا عرض جغرافیایی کشورهای غربی به دلیل کمبود ویتامین D. اما این طوری نیست در هند, که در آن ما باید یک پوست تیره دقیقا برای جلوگیری از بیش از حد قرار گرفتن در معرض خورشید است. سرخپوستان زندگی در هند به ویژه در مناطق روستایی باید دارای محافظ سطح ویتامین D در تابستان – و بنابراین می تواند به مبارزه با چنین ویروس ها آسان تر است.

در نهایت یک مطالعه منتشر شده در 18 جولای سال 2020 با عنوان “ارتباط بین مصرف سبزیجات و Covid-19 مرگ و میر در سطح کشور در اروپا” توسط Susana C Fonseca, et. al. دریافتند که کشورهایی که مصرف زیاد سبزیجات مانند کلم و خیار (این افزایش ضد التهابی پروتئین NrF2) کمتر مرگ و میر. ما می دانیم که سرخپوستان مصرف مقدار زیادی از خیار به خصوص در تابستان. که باید بیشتر افزایش ایمنی خود را.

بله کوچک وجود دارد احتمال که این ویروس را در راه بزرگ در هند در زمستان اما از این واقعیت است که آن را در حال حاضر گسترش یافته تا به طور گسترده و کشته شدن چند ما بسیاری از دلیل برای خوشبینی است.

به وضوح وجود دارد هیچ موردی برای یک مستند (هرگز هیچ) اما تمام اقدامات احتیاطی از جمله ماسک های اجتماعی فاصله ، باید ادامه داد تا همه ما بسیار مطمئن هستیم که همه گیر شده است. ما باید با هدف حفظ و مرگ و میر به عنوان کم که ممکن است بدون آسیب رساندن به اقتصاد است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im