تجربی Coronavirus واکسن از چین نشان می دهد نشانه های مثبت

CanSino بیولوژیک’ تسهیلات در تیانجین چین در سال 2018 است. شرکت واکسن آزمایشی برای coronavirus نشان داد نتایج امیدوار کننده در یک مطالعه مقدماتی روی 108 داوطلبان انسانی.

عکس: چین stringer شبکه/ایسنا

تجربی coronavirus واکسن از داروسازی CanSino بیولوژیک Inc. نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای در مقدماتی انسانی مطالعه نشانه آن است که چین در حال پیشرفت به سوی یک کلید اولیه نقش توقف جهانی همه گیر.

CanSino این واکسن به نظر می رسد امن برای استفاده و تولید پاسخ ایمنی در بسیاری از 108 داوطلب سالم با توجه به مطالعه منتشر شده در جمعه توسط مجله لانست.

این دومین مثبت اما گزارش اولیه این هفته در مورد یکی از پیشرفته ترین coronavirus واکسن در حال توسعه است. مدرن , Inc. گفت: آن واکسن نیز ناشی از یک واکنش سیستم ایمنی بدن و به طور کلی امن و قابل تحمل.

CanSino نتایج آن را در میان جبهه-دونده که پدید آمده از بیش از 100 coronavirus واکسن در حال توسعه در سراسر جهان است.

فاز 1 آزمایش علائم فقط شروع تست انسان ، مطالعه بیشتر خواهد شد نیاز به مطمئن شوید که واکسن نامزد می تواند با خیال راحت محافظت از مردم در برابر coronavirus به طور خاص. ماه گذشته CanSino شروع فاز 2 آزمایش نامزد, با توجه به رسمی, Xinhua News Agency

“توانایی به دنبال این پاسخ ایمنی لزوما نشان می دهد که این واکسن را محافظت انسان از COVID-19” گفت: مسلح ، ژنرال Wei Chen استاد در پکن و موسسه بیوتکنولوژی. “ما هنوز یک راه طولانی از این واکسن در دسترس بودن برای همه است.”

مربوط تصویری

چین یادداشت خود هدف تولید ناخالص داخلی برای سال 2020; جمهور تهمت هل بازگشایی قصد دارد در جریان بازدید از یک کارخانه فورد در میدان نبرد ایالت میشیگان; Mark Zuckerburg می گوید Facebook کارکنان را از خانه کار می کنند و حتی پس از همه گیر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

این واکسن در حال co-طراحی و توسعه توسط CanSino است که در تیانجین و افراد ارتش آزادی بخش.

این واکسن با استفاده از ویروس ضعیف شده در پشت سرماخوردگی به ارائه ژنتیکی راهنمای ساخت coronavirus سنبله پروتئین است. هدف این است که برای سیستم ایمنی بدن بیمار را پس از آن آنتی بادی است که مبارزه با یک عفونت کروناویروس.

پژوهشگران فاز 1 مطالعه در شهر ووهان که در آن Covid-19 اول آغاز شد و که در آن ساکنان در معرض خطر آلوده شدن. مطالعه صورت گرفت در ماه مارس پس از آنکه مقامات در حال حاضر قرار دادن شهر در مستند.

برای مطالعه افراد به سه گروه تقسیم شدند برای دریافت دوزهای مختلف واکسن با دوز بالا گروه دریافت دو ضربه به هر دو اسلحه.

اکثر افراد گزارش عوارض جانبی مانند تب خستگی یا سردرد, اگر چه آنها خفیف یا متوسط بودند با توجه به مطالعه است.

افراد در هر سه گروه مطالعه گفت: نشان داد که واکنش سیستم ایمنی بدن از جمله سیستم ایمنی بدن سربازان به نام سلول های T و همچنین خنثی سازی آنتی بادی است. محققان شناسایی آنتی بادی خنثی که می تواند به جلوگیری از عفونت 28 روز پس از واکسیناسیون.

در عین حال سطوح مهم خنثی سازی آنتی بادی ها به نظر می رسد محدود تحلیلگران گفت. همچنین تهدید به مختل واکسن تحلیلگران گفته شد آنتی بادی است که بیماران قبلا توسعه یافته برابر شایع-ویروس سرماخوردگی استفاده می شود برای ارائه واکسن.

علاوه بر این, مسن, افراد سنین 45 تا 60 سال به نظر میرسد که ضعیف تر پاسخ از افراد 18 تا 45 سال به گفته تحلیلگران.

محققان گفتند که همچنان به دنبال حداقل برای یکی دیگر از نیمی از سال است.

در فاز 2 آزمایش محققان برنامه ریزی برای آزمون های پایین و متوسط دوز در حدود 500 نفر است. CanSino گفت: در هفته گذشته مقامات بهداشتی کانادا تصویب فاز 3 کارآزمایی بالینی در کشور است.

نوشتن به Chao Deng در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>