Exor رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت جان Elkann. ایتالیایی برگزاری شرکت در مذاکرات به فروش PartnerRe به بیمه گر Covéa.

عکس: ماسیمو pinca/ایسنا

Exor NV, شرکت برگزاری ایتالیا را Agnelli خانواده در روز یکشنبه گفته است که در پیشرفته مذاکرات به فروش شرکت بیمه اتکایی PartnerRe Ltd. به بیمه گر Covéa Coopérations. این معامله می تواند ارزش PartnerRe در حدود 9 میلیارد دلار, با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات است.

Exor و Covéa تایید آنها در حال برگزاری مذاکرات که تا به حال گزارش شده قبلی را که توسط وال استریت ژورنال و فرانسه Journal Du Dimanche هر چند شرکت نمی نظر در قیمت می باشد. Exor گفت: این امر خودداری از اظهار نظر بیشتر در این مذاکرات را تا زمانی که نتیجه شناخته شده است.

جان Elkann, این Agnelli قلمه است که رئیس و مدیر اجرایی Exor بود به دنبال فروش PartnerRe اما توافق برای شرکت در مذاکرات زیرا او در نظر گرفته Covéa اولیه ارائه می شود مطلوب با توجه به فرد است.

Exor که خطر کنترل در فیات کرایسلر اتومبیل NV, توافق برای خرید PartnerRe در سال 2015 برای $6.9 میلیارد دلار شرکت برگزاری بزرگترین اکتساب در آن چندین ساله حرکت برای تنوع بخشیدن به دارایی های خود و کاهش وابستگی آن به صنعت خودرو.

این Agnelli خانواده صاحب 53 درصد از Exor از طریق یک شرکت برگزاری کنترل شده توسط بیش از 100 فرزندان آقای Elkann را great-great-grandfather که شرکت تاسیس فیات در پایان قرن 19th.

در حالی که PartnerRe تولید سود غنی برای Exor که هم می تواند مجددا سرمایه گذاری و یا توزیع به سهامداران به فروش در 9 میلیارد دلار خواهد اجازه می دهد تا شرکت به کتاب 30% افزایش در دارایی آن را برگزار کرده است برای کمتر از چهار سال است. Exor همچنین دریافت بیش از $650 میلیون سود سهام از PartnerRe پس از سال 2016.

آن است که خیلی زود به می گویند که چگونه وجوه حاصل از فروش احتمالی از PartnerRe ممکن است مجددا گفت: این فرد آشنا با این مذاکرات.

کسب اجازه می دهد Covéa برای تنوع بخشیدن به دور از وابستگی آن به فرانسه اموال و آسیب بخش در حالی که تقویت حضور خود در سودآور کسب و کار بیمه اتکایی. Covéa موفق سال گذشته در تلاش برای خرید reinsurer Scor. این دو شرکت درگیر در یک acrimonious نبرد که رهبری فرانسه را در بانکداری و بیمه تنظیم کننده بخواهید آنها را به دست برداشتن به خاطر این کشور ثبات مالی.

به عنوان یک کل بیمه Covéa تقریبا هیچ همپوشانی با PartnerRe کسب و کار. Covéa یک AA – امتیاز از S&P رتبه جهانی این شرکت فرانسوی دسترسی به نسبتا ارزان بودجه است که می تواند یک مزیت رقابتی برای PartnerRe که امتیاز از S&P است که یک درجه پایین تر در A+.

Exor صاحب 30 درصد از فیات کرایسلر سهام خواهد شد که در نیمه قطع زمانی که ایتالیایی-آمریکایی ماشین ساز کامل ادغام آن با پژو ساز PSA گروه در اوایل سال آینده. برگزاری شرکت همچنین دارای 23 درصد از ماشین لوکس ساز فراری تقریبا دو سوم از فوتبال ایتالیا باشگاه یوونتوس و 27 درصد از تجهیزات کشاورزی ساز CNH صنعتی NV.

Exor نیز آغاز شده است سرمایه گذاری در مراحل اولیه راه اندازی از طریق آن Exor دانه واحد.

نوشتن به اریک Sylvers در eric.sylvers@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im