خروج کارگران نشان می دهد محدودیت های هند Coronavirus مستند

سرخپوستان بسیاری از آنها کارگران خودرا برای امتحان اماده بر روی یک اتوبوس در نزدیکی دهلی نو پس از آنکه دولت اعلام کرد در سراسر کشور مستند.

عکس: harish tyagi/شاتر

دهلی نو—روز پس از هند اعلام کرد در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش coronavirus صدها هزار نفر از خارج از محل کار کارگران مهاجر شروع به راه رفتن به خانه گاهی اوقات صدها مایل دور و ماجرا را با هم در انتظار سواری در بسته بندی اتوبوس.

هند خود را بسته شبکه راه آهن تقریبا یک هفته پیش با عملا هیچ اطلاع قبلی قطع راه اصلی میلیون ها نفر از کارگران از روستاها و شهرهای کوچکتر حرکت به عقب و جلو بین شهرستانها عمده. مسافت های طولانی اتوبوس نیز تا حد زیادی متوقف شده و تاکسی ها ممنوع است.

بسیاری از کارگران زنده جدا از خانواده خود را برای ماه ها یا سال ها در حالی که آنها به عنوان کار ساخت و ساز روز-کارگران در مقیاس کوچک کارخانه نساجی مرتب سازی رد و دیگر مشاغل. هند شمارش 450 میلیون داخلی مهاجران در آن تازه ترین سرشماری در سال 2011 با توجه به بانک جهانی.

همانطور که در برخی دیگر از کشورهای در حال توسعه coronavirus آهسته بود برای به دست آوردن جای پایی در هند. اما مقامات بهداشت ترس از آن آغاز شده است به سرعت در حال گسترش در هفته های اخیر و تعداد موارد تایید شده به شدت افزایش یافته است به 909; مرگ صعود کرده به 19 عنوان از شنبه.

خروج نشان می دهد که حداقل برخی از ابزار بیشتر کشورهای توسعه یافته به طور موثر استفاده می شود حاوی ویروس می تواند عواقب غیر منتظره و حتی می تواند معکوس در کشورهای فقیر که در آن قریب به اتفاق عصری جمعیت زندگی می کنند دست به دهان در محله های نزدیک. ناگهانی جنبش توده ای را تهدید می کند بیشتر به عفونت در میان کارگران حتی به عنوان آنها را به آن را از شهرها به روستاها در سراسر کشور است.

زمانی که نارندرا نخست وزیر تعطیل کردن همه غیر ضروری کسب و کار و فعالیتهای عمومی در روز سه شنبه—به طور موثر در خاموش کردن ملت از 1.3 میلیارد—بسیاری از این کارگران در بر داشت خود را نه تنها قادر به کسب درآمد بلکه برای خوردن پس از چند گونه قابل توجهی پس انداز و یا توانایی برای ذخیره مواد غذایی به اندازه کافی.

روز پنج شنبه دولت اعلام کرد آن را صرف $22.5 میلیارد دلار برای تامین مواد غذایی و دیگر کالاهای اساسی به جزر و مد برخی از 800 میلیون فقیر سرخپوستان از طریق مستند دوره است. اما بسیاری از فقیرترین مهاجران نمی توانیم صبر کنید برای بودجه بدون کار.

در روز یک قطره از جان کارگران در امتداد بزرگراه اصلی منتهی به پایتخت و دیگر شهرهای بزرگ رشد کرده بود به جریان از مردم, بیشتر مردان, اما برخی از خانواده ها پیاده روی چه برای بسیاری از پیاده روی از چند روز.

دیگران بخار پز به یک ایستگاه حمل و نقل در دهلی نو که در آن خطوط اتوبوس های بسته بندی شده بودند و دیگر از جان گذشته کارگران clambered بر روی سقف. یک افسر پلیس شبانی جمعیت تخمین زده می شود که برخی از 200,000 نفر از طریق پایانه منطقه بیش از دو روز گذشته.

اتوبوس توسط دهلی شهرداری تنها حمل و نقل کارگران چند مایل به مرز همسایه ایالت اوتار پرادش که در آن کارگران از چپ به پیدا کردن راه خود به خانه. در حالی که چند صد اتوبوس فرار از وجود دارد بیشتر به دولت بسیاری از کارگران مجبور شده اند به راه رفتن بقیه راه است.

Ajit ببو یک 28 ساله که مشغول به کار به عنوان یک پسر در یک شرکت مواد غذایی در حومه در نزدیکی دهلی نو گفت: این مستند به طور کامل در طرح میتوانست زندگی خود را. با تقریبا هیچ پول برای تغذیه خود و همسر و دو دختر که یکی از آنها این است که معلول او تصمیم به بازگشت به روستای خود در اوتار پرادش.

“من سعی در زنده ماندن با پس انداز من برای چند روز اما در حال حاضر من هیچ پول برای تغذیه خانواده و پرداخت اجاره خانه,” او گفت: در حالی که مشتاقانه در انتظار برای رسیدن به یک اتوبوس که ممکن است او را به بازگشت به روستای خود در جیس منطقه اوتار پرادش است. “حداقل خانواده من نمی خواهد از گرسنگی می میرند در روستای” او گفت:.

Ankit ساغر و Prabhat کومار گفت: آنها مشاغل از دست رفته در رستوران ها که در حال حاضر بسته شده حداقل برای مدت زمان مستند.

“ما خورده همه ما پس انداز و پول به سمت چپ برای زنده ماندن در یک مستند. اگر ما به مرگ آن را بهتر از ما می میرند ویروس از گرسنگی” گفت: آقای ساغر.

پلیس نزدیک گفت: این جریان از کارگران شده بود تقریبا به طور مداوم برای چند روز.

“هر اتوبوس بود overpacked. خدای ناکرده اگر حتی یکی از آنها بود کروناویروس گفت:” پلیس که کاهش یافته است به عنوان او مجاز به صحبت با رسانه ها.

نوشتن به راجش روی در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im