استراتژی خروج: پایان مستند در یک مد که مبهوت از لحاظ جغرافیایی و sectorally

به عنوان هند وارد مرحله نهایی این مستند آغاز شد که دو هفته پیش نخست وزیر نارندرا خواست این کشور را به آماده خود را برای مسافت های طولانی. این مستند را خریداری کرده است ما زمان اما جنگ هنوز به دست آورد. در عین حال خروج از این مستند را برای شروع در مارس 15, بنابراین به عنوان برای احیای اقتصاد است که متوقف است. در نتیجه بحث های درون گروهی و بين دولت و مرکز را آغاز کرده اند که در خطوط مبهوت خروج از مستند.

گسترش ویروس نبوده است حتی. بیش از 80 درصد از افرادی که آزمایش مثبت هستند فقط از 62 مناطق. این فراهم می کند یک مسیر برای یک مبهوت خروج که می تواند تمرکز به شدت در مهار اقدامات برای عفونت نقاط در حالی که آزاد کردن اقتصاد و جنبش کارگری در جاهای دیگر. در همان زمان اجتماعی فاصله اقدامات را باید حفظ شود تا در همه جا نمی توان آن را بازگشت به قبل از مستند طبیعی است.

بنابر این خروج را برای رسیدگی به مسائل مختلف. آزاد کردن بخشی از جنبش در مناطق روستایی به کشاورزان اجازه می دهد برای حمل. رفع تمام محدودیت ها در محموله جنبش توانید بخش های بزرگی از اقتصاد شهری عملکرد دوباره. تسهیل کنترل بازگشت کارگران مهاجر به محل کار خود را. در همان زمان حفظ محدودیت های فعلی در مدارس بزرگ اجتماعی و یا مذهبی تجمعات از هر نوع تا وضعیت قابل ملاحظه ای آسان می کند. رستوران ها باید به خواسته به انجام غذای آماده و یا تحویل به جای ناهار خوری نشسته. این راه مبارزه با این ویروس می تواند انجام شود به طور همزمان با بخشی از احیای فعالیت های اقتصادی – دیگری از خسارت های ناخواسته از مستندات خواهد بود بسیار تند و غیر قابل تحمل.

افزایش هماهنگی بین کشورهای مرکز و در میان احزاب سیاسی ضروری است. همه کشورها دیده نمی شود همان بروز موارد مثبت. قابل توجه وجود دارد تفاوت های منطقه ای در ساختار اقتصادی است. بنابراین بهتر است اگر متحده داده می شود گریز به خیاط طرح خروج با توجه به بافت محلی. آنها می توانند در رابطه با صنعت شروع به تولید و بخش خدمات فعالیت است. این مرکز برای آن باید یک بازی نقش هماهنگی در کمک داخلی اقتصادی مهاجران به بازگشت به کار. بخشی از سرگیری فعالیت های اقتصادی نیز کمک خواهد کرد که دولت در حال آماده سازی یک بسته محرک مالی توسط تولید درآمد. استراتژی خروج را تحت تاثیر قرار هر دو اقتصاد و بهداشت عمومی. ضروری است که به حق آن را دریافت.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>