معافیت از آزمون: علمی تعهد و یا سیاست های پوپولیستی?

قلمرو دانشگاهی باقی می ماند طعمه آسان برای سیاست های پوپولیستی و تقاضا برای معافیت از معاینه میان مبارزه با تاج بحران این قاعده مستثنی نیست. تقابل واقعی بهداشت و درمان اضطراری ناشی از کمونیست چین را غیر مسئولانه اضرار COVID-19 همه گیر در بشریت پیش فرض تنظیمات برای یک روشنفکر با منافع حزبی داشت. تثبیت منافع خود, با این حال, به طور مداوم در تلاش برای محروم کردن این کشور از یک رویکرد منسجم برای موفقیت راه خروج از این جهانی مخمصه به عنوان نشان داده شده در سوال ملی مستند به نام امرار معاش-موضوع و در حال حاضر مقاومت در برابر مقدار مورد نیاز بررسی روند بر اساس زندگی exigency و نگرانی های مربوط به دسترسی. در مرکز این فساد است به عقب, رابطه بین وضعیت quoist عمومی فکری و قدرت بازرگان گرسنه مخالف است.

در 6 جولای سال 2020 به UGC توصیه همه نهادها برای برگزاری امتحانات برای ترمینال ترم یا سال آخر سپتامبر به پایان است. در یک پاسخ فوری چهار غیر BJP حکومت متحده و غرب بنگال Odisha ماهاراشترا و Punjab — آیا اعتراض به UGC دستورالعمل و ابراز ناتوانی خود را مطابق. AAP چراغ دهلی دولت لغو تمام دانشگاه ایالتی آینده امتحانات نهایی از جمله سال و آن معاون وزیر, Manish Sisodia بیشتر اعلام کرد اعطای درجه در ارزیابی پارامترهای تصمیم توسط دانشگاه ها و موسسات. ارشد کنگره رهبر آقای راهول گاندی پیوست کر اعتراض کرد و گفت که “امتحانات باید لغو شود و دانش آموزان ترویج شود و بر اساس عملکرد گذشته خود”. انعکاس به تقاضای مخالفان Sukh Deb Thorat سپس UGC رئیس بین سال های 2006 و 2011 در نامه ای به زمان UGC منشي Dhirendra Pal Singh, در 9th جولای سال 2020 ساخته شده یک مورد برای لغو امتحانات که در خود توضیحی در چه حد او می تواند devastatingly در شرایط جهانی آسیب به واقعا بهره بدیهیات و, آموزش, نشاط بخشی هنجارها و دانشجویان کشور ما است. علاوه بر این UGC است رجوع شود به نامه مورخ 6 ماه ژوئیه سال 2020 در این دستورالعمل در معاینه و تقویم آموزشی دانشگاه ها در نظر Covid-19 همه گیر است و جای تعجب است کاملا نادیده گرفته شده توسط او و مانند آن در هزینه های سنگین از فرم واقعی از خوبی و رفاه برای دانش آموزان بدون هیچ گونه احساس نگرانی واقعی و شناخت از این موضوع مربوط به کل دانشجو برادری و که بیش از حد در شرایط رفتن به هر میزان که از مخالفت با دولت. سیاست ها و طرح در هر راه را آگاهانه.

یک نگاه به شایستگی از این مورد برای امتحان لغو نشان می دهد بیشتر از انگیزه های سیاسی به جای هر واقعی pedagogic یا عمومی قصد. از آنجا که durational عدم اطمینان از زمان تاج بحران به تعویق انداختن امتحانات برای دوره نامحدود است یک گزینه قابل دوام. وقتی که می آید به مسائل دسترسی وجود شواهد کافی از استفاده از حالت آنلاین برای حمل به جلو در آموزش و یادگیری تمرینات در مقیاس قابل توجهی. یکی ممکن است استدلال می کنند برای افزایش مقیاس و دامنه دیجیتال تأمین به جای انجام دور با نرم افزار جدیدتر حالت در دسترس نباشد.

بررسی بخشی از مسئولیت اخلاقی در دانشگاه و امتحانات باید نقش عمده ای را در ارائه کیفیت لازم در زندگی مانند کار سخت و صبر خلاقیت به دانش آموزان را قادر می سازد آنها را برای غلبه بر نقاط ضعف خود را به منظور موفقیت در زندگی است. عدم معاینه و یا ترویج آنها را بدون سؤال خواهد شد که تاثیر منفی بر دانش آموزان بیشتر چشم انداز. بررسی و ارزیابی هستند جبرا و اقدامات لازم را در این حرفه از همه دانش آموزان ما. آن را ارزیابی مهارت های دانش آموزان, دانش, نگرش و ارزش در آنها. آن است که یک راه برای اندازه گیری دانش و همچنین کمک می کند تا خود را اندازه گیری پیشرفت یادگیری در کنار. این را نیز ترویج رقابت در میان دانش آموزان و کمک می کند تا در توسعه دانشجويان شخصیت و اعتماد به نفس.

COVID-19 ناشی از شرایط اضطراری باید اجازه نمی دهد دانشگاهی اخلاق به تضعیف شود در هر راه. امتحانات مورد نیاز برای حمایت از تمامیت علمی. پس شرایط فوق العاده نیاز (فوق العاده) انعطاف, UGC ارائه کرده است ملایم حالت از معاینه در صورت عدم وجود راه حل مناسب. با جریان همه گیر دادن اصول سیستم ما UGC همچنین سعی کرده است تا به جلو حرکت با اقدامات احتیاطی در حالی که سهام اعتبار شفافیت و انصاف در دسترس نباشد. این قاب تجدید نظر شده راهنمای ترمینال امتحانات در دانشگاه ها با توجه به منافع بزرگتر از دانش آموزان برای خود دانشگاهی/پیشرفت شغلی و کاریابی مسائل مربوط. آن را به گزینه ای به صورت آفلاین و یا آنلاین و یا مخلوط حالت نگه داشتن در ذهن سلامت و امنیت دانش آموزان است. این نه تنها به آنها اعتماد به نفس بیشتر و رضایت اما همچنین اطمینان از شایستگی و مادام العمر اعتبار با توجه به گسترده تر جهانی مقبولیت در زمان آمده است.

ارزیابی از اهمیت صرفه جویی دانش آموزان ما از تاثیر نامطلوب COVID-19 وضعیت. حرفه ای آمادگی و تسلط همراه با آینده امتحانات رقابتی خواهد بود منفی تحت تاثیر قرار اگر بررسی و ارزیابی اوراق در دسترس نباشد. آن است بنابراین لازم است برای ادامه آزمون برای دانش آموزان سال آخر در نظر گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان از برابری و عدالت. به عنوان ارزیابی ضروری است برای ادامه تحصیل و اشتغال دانشجویان این رشته به دست آمده بدون ارزیابی می شود دانش آموز درجه عاری از اعتبار در کشور و همچنین در خارج از کشور. عبور بدون واقعی معاینه محروم روشن تر دانش آموزان از نمایشگاه شایستگی که منفی ممکن است شانس خود را برای قرار دادن بهتر و پذیرش در لیگ برتر موسسات جهان دور.

از یک دیدگاه جهانی داشتن امتحان را یک عکس العمل در دانش آموزان آینده نگر به دنبال خارج از کشور خود را برای مطالعه بیشتر. با بسیاری از دانشگاه بین المللی درخواست برای ترم آخر کلاس ورق ترم آخر ساعت کلاس نقاط داشتن یک امتحان مضر خواهد بود برای آن دسته از دانش آموزان است. موسسات مانند دانشگاه ملی استرالیا یک روش رتبه بندی دانش آموزان از سراسر جهان در برابر یکدیگر است که اعمال می شود برای همان برنامه. با بسیاری از کشورهای امید بستن برای امتحانات به صورت آنلاین و یا گرفتن-صفحه اصلی, فرمت, هندی, دانش آموزان گذاشته می شود و به زیان طبقه بندی.

امتحانات نقش مهمی در فرآیند یادگیری, بازتاب کسب مقدار مشخصی از دانش آموزان در برخی از شاخه های مطالعه. یک دانش آموز موفقیت در یک آزمون ، بنابراین کمک می کند تا کارفرمایان و دیگران ارزیابی خود را/او را روانی و یا به طور کلی توانایی. نتایج آزمون یکی از مهم ترین معیار برای پذیرش در دانشگاه و اشتغال مورد نیاز برای بسیاری از شرکت ها. وقفه در امتحانات بود و به تاخیر انداختن تصمیم گیری در دانش آموزان پیشرفت و مدرک فارغ التحصیلی در حالی که تاثیر خود را از دسترسی به بازار کار حمل فرد و گسترده تر اجتماعی و اقتصادی. بالا سهام امتحانات در نظر گرفته شده به عنوان یک نتیجه مهم از سیستم آموزش و پرورش. آن را دشوار است به انجام دور با امتحانات دانش آموزان بر آنها بستگی دارد; پدر و مادر در آنها اعتقاد دارند; کارفرما به نظر می رسد در علامت ورق تا چه گسترده تر جامعه جهانی. در زمان شکننده وضعیت UGC را تاکید بر انجام معاینات برای ترمینال سال بسیار مهم است در پایان روز زمانی که آنها بازگشت به دانشگاه یا کارفرما را از دست نداده اند بسیار است.

پیدا کردن راه حل برای این مشکل به جای عقب نشینی از آن است که نیاز به ساعت. نداشتن امتحانات خواهد شد که عواقب گسترده منجر به فروپاشی کشور آموزش فرایند یادگیری. آینده رشد دانش آموزان در جامعه است که در نظر نخست پشت ساخت هر انتخاب از گزینه های موجود آموزش-فرایند آموزش و condution از امتحانات امروز در حال تغییر محیط زیست است. این UGC گرفته شده بزرگتر از دیدگاه علمی و اعتبار جهانی مقبولیت و آینده پیشرفت را در نظر میگیرد. معاینه آن رهنمود داده است یک راه رو به جلو به جای دور شدن با مشکل

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>