توسط Rajani Sankaran

این نکته ‘Ati sarvatra varjayet’ به معنی بیش از حد زیاده روی در هر چیزی باید داده شود ، این روزها وجود دارد این است که یک بی فکر و مواج درایو برای عبور از محدودیت اعتدال و پرسه زدن در مسیرهای خطرناک از افراط شود آن استفاده از منابع و یا وسواس با e-اسباب بازی به عنوان اگر هیچ فردا وجود دارد. بدون شک ما در آینده خواهد بود به طور جدی به خطر انداخته اگر سوء استفاده داد و بیداد, ادامه, پرتاب تعادل و اعتدال را به باد.

این آیه است که نتیجه گیری بیان شده توسط ‘Ati sarvatra varjayet’ به نمونه هایی از این حماسه به درایو صفحه اصلی این پیام است. این آیه اشاره به داستان پادشاه بالی که به صورت تبعید به اموات به دلیل بیش از حد خیریه. به طور معمول خیریه در نظر گرفته شده است یک فضیلت است اما حتی است که در بیش از حد مضر است. عمل دادن بیشتر از نه ناشی از یک حس نفس است که ” من ” هستم دادن که فقط باعث به ‘ahamkaar’.

به طور مشابه به عنوان مثال از Duryodhana و Ravana به نقل بیش از حد به expatiate, چگونه غرور بیش از حد و بیش از حد lust آورده سقوط Duryodhana و Ravana بود.

یکی دیگر از زمینه ای نقطه ای که در شکل در این نمونه این است که این شخصیت ها شخصیت قوی و مستقل برگزار قدرت بیش از پادشاهی خود را. Ravana را فضل و دانش به خصوص در وداها و موسیقی و ارادت او به شیوا بخشی از رامایانا lore. پادشاه بالی munificence و انسانهایی تعهد به اصول مذهبی به دست آورده و ستایش الهی خود را به عنوان دیده می شود در Srimad Bhagavatam. Duryodhana در واقع به معنی کسی است که بسیار دشوار است برای مبارزه با و یا شکست. او همچنین در ستایش خود را برای پایبندی به وظایف خود به عنوان یک kshatriya. Duryodhana احترام به Karna و رابطه آنها یاد مثال دوستی.

با وجود این ویژگی ها بیش از حد خیریه غرور و شهوت منجر به سقوط این پادشاهان قدیم است. دیگر پیام قوی در حمایت از تمرین اعتدال این است که وجود در جهان فوق العاده بستگی به تعادل و اعتدال. آن را مانند در حال نشسته بر روی یک مقیاس توزین که شیب بلافاصله با از دست دادن تعادل متانت و اعتدال. Duryodhana را بیش از حد غرور و حسادت منجر به جنگ مهاباراتا و جهان شاهد مرگ گسترده تخریب و نابودی. به طور مشابه, Ravana را بیش از حد lust به رهبری او را به ربودن سیتا و در نهایت به جنگ به عنوان شرح داده شده در رامایانا. بالی بیش از حد خیریه منجر به لرزش در جهانی نظم بیش از حد.

در ریشه بیش از حد زیاده روی است ضمنی و تخصیص همه چیز را به خود و با احساس حق. حماقت در اینجا این است که هیچ چیز به معنای واقعی خود ما است. ما به این دنیا آمده بدون در اختیار داشتن مواد و نیز ترک دنیا با هیچ چیز. آن است که در میان است که ما مناسب توسعه, فایل پیوست, تسلیم برای ما محدودیت ها و ویژگی های مانند حرص و آز و شهوت و غرور و حسادت و نفس و دیوانه در گرفتن خود را. ما چهار نعل مانند لجام گسیخته اسب های وحشی در این مسیر بیش از حد زیاده روی است. خود فرض عظیم الجثه ابعاد و ما بی تفاوت نسبت به تاثیر اعمال ما بر دیگران.

فوق العاده جهان پر از محدودیت است. بیش از زیاده روی لزوما به معنی انکار خود را به دیگری. حاصل بی عدالتی ناراحتی جهانی نظم و عواقب محدود می شود بسیار زیاد است.

از این رو برای حفظ نظم و صلح در جهان ضروری است برای تمرین اعتدال به عنوان یک راه زندگی است.

نویسنده اصلی حسابدار عمومی آندرا پرادش

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو