سابق ونزوئلا به طور کلی تسلیم شد و به ایالات متحده آمریکا پس از مواد مخدر کیفرخواست

ژنرال بازنشسته ونزوئلا Cliver الکلا تصویر در سال 2016 شد متهم در روز پنج شنبه همراه با رئیس جمهور نیکولاس مادورو و دیگر مقامات ونزوئلا.

عکس: ژوئن barreto/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بوگوتا, کلمبیا—بازنشسته ونزوئلا ژنرال Cliver الکالا تبدیل خود را به ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر مقامات جمعه یک روز پس از ایالات متحده دادستان تحت تعقیب او و دیگر مقامات ونزوئلا از جمله رئیس جمهور نیکولاس مادورو در قاچاق مواد مخدر اتهامات با توجه به چهار نفر آشنا با این موضوع.

آقای الکالا, 58, لغو استرداد و تسلیم به مقامات کلمبیا. عوامل ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر به همراه او در یک پرواز از کلمبیا به نیویورک جایی که او انتظار می رود به همکاری با ایالات متحده دادستان ساختمان موارد دیگر در برابر ونزوئلا رژیم چهره متهم از داشتن لینک به مواد مخدر-گروه های تروریستی به مردم گفت.

“من مطمئن هستم که او تا به حال چهره به چهره گفتگو با مادورو” یک مقام عالی رتبه آمریکایی گفت: با اشاره به آقای الکالا به عنوان “بهترین نوع شاهد.”

یک بار در محرم از اواخر سوسیالیستی رهبر هوگو چاوز آقای الکالا شکست صفوف با آقای مادورو در سال 2016 و زندگی برای دو سال گذشته با خانواده اش در یک آپارتمان در یک مجلل, ناحیه کلمبیا, شهرستان بندر بررنقویللا. مبادله نظامی خود را خستگی برای زرق و برق دار و لباس و ساعت و آقای الکالا بود تبدیل به منتقدان ونزوئلا اسلاید به استبداد زیر نظر آقای مادورو بود و علنا گفت که او به طور فعال مشغول به تلنگر مقامات نظامی در کشور خود در برابر حزب جدا شوند.

اما در روز پنج شنبه دولت آمریکا پرده برداری از 10 میلیون دلار پاداش برای آقای الکالا را تصرف برای او به اتهام نقش در اجازه کلمبیا کارتل به حرکت کوکائین از طریق ونزوئلا و تبدیل این کشور به یک عمده ترانزیت در جهانی تجارت مواد مخدر.

آقای الکالا که بارها و بارها رد اتهام مواد مخدر نمی تواند نظر رسیده و هیچ پاسخ فوری از آمریکا DEA.

در تعجب آور بیانیه پس از کیفرخواست خود را روز شنبه آقای الکالا ارسال شده در یک ویدئو رسمی خود توییتر حساب که در آن او ادعا کرد که او در حال حاضر شده است در همکاری با مقامات ایالات متحده و همچنین با خوان Guaidó el líder آمریکا و ده ها تن از متحدان آن را تشخیص به عنوان کشور آمریکای جنوبی را رئيس جمهور مشروع.

آقای الکالا گفت او با آقای Guaidó دولت را به تحویل سلاح به مخالفان ونزوئلا در تلاش برای سرنگونی آقای مادورو اما نمی شواهدی ارائه می کند. آقای الکالا نظرات درخواست آقای مادورو را بالا دادستان برای صدور حکم بازداشت ژنرال بازنشسته برای توطئه کودتا. یک سخنگوی آقای Guaidó کاهش یافته است به نظر.

یک فرد آشنا با این مورد گفت: آقای الکالا شده است همکاری با DEA برای سال. این فرد گفت: آقای الکالا را ندارد تمام حقیقت شناخته شده به دادستان در مصاحبه های خود با آنها را به عنوان روشن شد از اطلاعات جمع آوری شده از دیگر شاهدان.

یک DEA رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن بازیگران شک در آقای الکالا ادعا ارائه سلاح به مخالفان. اما این مقام گفت ژنرال بازنشسته می تواند منبع مهمی از اطلاعات مربوط به ارتباط بین کاراکاس و انقلابی نیروهای مسلح کلمبیا یا فارک در حال حاضر از بین رفته چریکی سازمان است که دولت های آمریکا و کلمبیا اعلام شد, غرق در قاچاق کوکائین.

آقای الکالا بود به نام فارک اسناد و مدارک بهبود از یک شورشی اردوگاه توسط کلمبیا نظامی از جمله یکی از سال 2006 که در آن به طور کلی اتهام به مذاکره بوده اند و نقل را از سطح به هوا موشک به فارک از طریق ونزوئلا پورت.

“او می تواند نور بیشتری” در موارد DEA رسمی گفت. “این خوب است برای مقاصد تاریخی.”

نوشتن به Kejal Vyas در [email protected] و خوان وان فوره رو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>